Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Sveikute Inesiuuu noriu paklausti, kada zadi pradeti , o gal pabaigti mano paukstukus ? Labai jau noreciau sulaukti iki svenciu savo darbelio. Ir ne tik as, manau visos norim tureti sugrizusius savo darbelius namuose iki svenciu wink.gif
Atsakyti
nezinau,man kraustymasis prasides greit unsure.gif dar ta galva ramybes neduoda,siandien einu gydytoja mucint,kad ka nors darytu... nezinau as nieko,tik zinau,kad rytoj issiusiu kaktusus.
Rolyte ar ja gavai savo kates? unsure.gif
Atsakyti
kazkodel nuo pat pradziu nujauciau, o nuojauta mane retai kada apgauna:) Galvoju, kaip gi Inesiuuu viska suspes, seima, dvi mazutes dukrytes + netiketi rupesciai.... Buvai tikra, kad viska suspesi, o dabar........ verysad.gif
Atsakyti
as ir spejau,kol kaip uzkereta visko daug i viena kruva nesusidejo doh.gif as viena etapa praleidau visiskai uz tai as ir atsilieku.turiu po du tos pacios grupes darbus. begu pas savo maze
Atsakyti
Kur dingo Lino grupė? jau turėjo būti baigti ir grįžti pas savininkes Rolytės ornamentai, Mingomi desertai, Renami sodas, Inesiuuu paukščiukai, Paukščiuko paukščiukai (įstrigo pas inėsiuuu), o kur kiti darbai???? unsure.gif
Atsakyti
ornamentai pas mane ,jau pradeti,pauksciuku savo dar nelaukiu ir juros savo dar nelaukiu
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 10, 09:27)
Sveikute Inesiuuu noriu paklausti, kada zadi pradeti , o gal pabaigti mano paukstukus ? Labai jau noreciau sulaukti iki svenciu savo darbelio. Ir ne tik as, manau visos norim tureti sugrizusius savo darbelius namuose iki svenciu wink.gif


Ingrida iki švenčių negausi, verysad.gif nes dar man juos reikės siuvinėti, o aš tikrai nebesuspėsiu iki švenčių blush2.gif, net jei rytoj man Inesiuuu atsiųstų.
Atsakyti
Pirmaargenta, manau, kad arteja sventes ir atsiranda visokiu neatideliotinu reikalu, ir bedu..

Tai jei Inesiuuu praleido viena etapa, kaip pas ja sitiek darbeliu...na niekaip nesuprantu..
Atsakyti
Merginos nesigadinkit sau nuotaikos mirksiukas.gif , nuo to greičiau nebus. Pirmas RR pirmos klaidos, tad kantrybės ir visos sulauksim savo darbelių. Aš taip pat planavau savo paukštukus į darželį nešti dovanų, bet...
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 10, 10:17)
Pirmaargenta, manau, kad arteja sventes ir atsiranda visokiu neatideliotinu reikalu, ir bedu..

Tai jei Inesiuuu praleido viena etapa, kaip pas ja sitiek darbeliu...na niekaip nesuprantu..


Labai paprastai susikaupė - ji dalyvauja visose 3 grupės, vieną etapą praleido= 6 darbeliai. su mano siuvinėjimo tempais, man tai būtų minimum 6-8 savaitės įtempto darbo, nes aš turiu laiko siuvinėjimui tik apie 1-2 valandas per vakarą, naktimis nesiuvinėju, nes ir taip akys per dieną pavargsta, todėl nors 8 valandas leidžiu joms pailsėti. 4u.gif
Atsakyti
2lino turiu,pauksciukai ir ornamentai
jura,kaktusai rytoj iskeliaus, pauksciukai kad daugiau nieko neturiu,kaip ir 4 darbeliai cieli g.gif kai galva neskauda siuvineju daugiau nei 4 val i diena
po kaktusu imsiu pauksciukus Pauksciuko,kiek imanoma bandysiu nepasisiukslint ir kuo greiciau uzbaigt 4u.gif
mano galit neskubet,kas mano turit ir dar kitu merginu tai siuvinekit ne mano
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 10, 10:12)
Kur dingo Lino grupė? jau turėjo būti baigti ir grįžti pas savininkes Rolytės ornamentai, Mingomi desertai, Renami sodas, Inesiuuu paukščiukai, Paukščiuko paukščiukai (įstrigo pas inėsiuuu), o kur kiti darbai???? unsure.gif

Inesiuuu pauksciukai dar pas mane parkeliaus, o tada jau siusiu namo. Bus mano paskutinis rr'as bigsmile.gif O man irgi idomu pasidare kur mano sirdutes uzstrigusios ax.gif kazkaip niekas apie jas nesneka g.gif
Atsakyti