Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Dabar geriau,leidžiuosi vaistus,tai padeda. Ačiū smile.gif
Aišku, ilgas gydymas laukia,reabilitacija, mankštos, vėliau plaukimas. Bet ką padarysi,reikia atsistot ant kojų.. smile.gif Tik kad per tai visi mokslai ir kiti darbai sustojo.Sunku prisivyt dabar verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 12 06, 21:12)
Dabar geriau,leidžiuosi vaistus,tai padeda. Ačiū smile.gif
Aišku, ilgas gydymas laukia,reabilitacija, mankštos, vėliau plaukimas. Bet ką padarysi,reikia atsistot ant kojų..  smile.gif Tik kad per tai visi mokslai ir kiti darbai sustojo.Sunku prisivyt dabar verysad.gif

Su plaukimu atsargiai žinok jei netaisyklingai plauksi,9 t.y . nepanardinus galvos ir nugara turi būt tiesi0, tik žalosi stuburą
Atsakyti
dabar kaktusus muciju,sia savaite juos issiusiu. man reik adreso kur siust. paukstuku muza neatskrido,jie lieka velesniam laikui,labai nepykit,bet per prievarta mucyt nenoriu blush2.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 07, 10:46)
dabar kaktusus muciju,sia savaite juos issiusiu. man reik adreso kur siust.


Adresas perduotas. Laukiu siuntinuko wub.gif
Atsakyti
Oi kaip faina zuzanele jau sulauksi ir tu savo kaktusiuku, paskutinio darbelio smile.gif
Man idomu, kas dabar mano mucina pauksciukus smile.gif ar as ju sulauksiu iki svenciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 08, 14:58)
ar as ju sulauksiu iki svenciu smile.gif


Aš tai nemanau, kad sulauksiu iki švenčių, nes kaip supratau, dar dvi merginos turi siuvinėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 08, 15:58)
Oi kaip faina zuzanele jau sulauksi ir tu savo kaktusiuku, paskutinio darbelio smile.gif
Man idomu, kas dabar mano mucina pauksciukus smile.gif ar as ju sulauksiu iki svenciu smile.gif


Na taip. manau, jei suspėsiu, o turėčiau suspėti, tai Ameerai bus kalėdinė dovanėlė nuo mūsų visų 4u.gif
Atsakyti
o as rytus sestadieni jau tureciau gauti user posted image


ameera pradingo ilgam doh.gif turejau jau seniai gaut sunis,o ziniu is jos jokiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 08 gruodžio 2010 - 16:41
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 08, 18:39)
o as rytus  sestadieni jau tureciau gauti user posted image
ameera pradingo ilgam  doh.gif turejau jau seniai gaut sunis,o ziniu is jos jokiu  g.gif


Kokios emocijos biggrin.gif

Tikrai kažkur dingus... g.gif
Atsakyti
Inesiuuu kaip reikalai, kaip mano paukštukai, planuot Kalėdom įsirėminimą?
Atsakyti
nei vieno pauksciuko neciupinu neturiu kol kas jiem laiko .Ingrida kokiu tu pauksciuku ieskai unsure.gif ir ka DAR pauksciuku pas mane parskris blink.gif be mano
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 08, 23:00)
nei vieno pauksciuko neciupinu neturiu kol kas jiem laiko .Ingrida kokiu tu pauksciuku ieskai unsure.gif ir ka DAR pauksciuku pas mane parskris blink.gif be mano


Ingridos heritage paukščiukai... Juos po du siuvinėjam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 08 gruodžio 2010 - 21:06