Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE
jaaazau jauciu mirdama nesugebesiu sestadieniui baigt... bet aisku dabar jau betkokiu atveju skubinuos tai ziuresim...


jau tai teks pasistengti g.gif man taipat dar daug liko,jai jau apsiemem siuvineti reikia trukt plyst neatsilkti....jokiu tinginejimu nono.gif
kita sestadieni butu per velu keistis.mano vyras dirba,o vien del keitimosi man neapsimoka vaziuot i klp.sestadieni turiu reikalu todel ir patogu butu pasiimti is taves darbeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 spalio 2010 - 20:24
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 12, 21:20)
jau tai teks pasistengti  g.gif man taipat dar daug liko,jai jau apsiemem siuvineti reikia trukt plyst neatsilkti....jokiu tinginejimu nono.gif
kita sestadieni butu per velu keistis.mano vyras dirba,o vien del keitimosi man neapsimoka vaziuot i klp.sestadieni turiu reikalu todel ir patogu butu pasiimti is taves darbeli.

Kai cituoji žinutę, neištrink rašančiojo niko, labai nepatogu skaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
Rytoj rytai keliaus į Klaipėdą 4u.gif pas Inesiuuu, jei ji iki to laiko atmes man savo adresą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Rytoj rytai keliaus į Klaipėdą  pas Inesiuuu, jei ji iki to laiko atmes man savo adresą


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif soka gausiu biggrin.gif turiu inesiuuu tel nr. jai reikia ax.gif

QUOTE
Kai cituoji žinutę, neištrink rašančiojo niko, labai nepatogu skaityt


na kol kas dar neikirtau kaip su tuo citavimu mastau.gif nukopinu zinute,poto quote .del to ir gaunas be niko,o jus kaip darot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 spalio 2010 - 08:18
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 12, 10:06)
o tu Dysnėjų siuvinėjai? Jaučiu kad tai, galvoju Inesiuu užsivėlinus, tai gal man Ornamentus priglaust  g.gif

Džiaugiuosi, kad nusprendei prisijungti 4u.gif nes nelabai suprantu kodėl, bet vieni darbeliai jau baigiami, o kiti bus siuvinėjami ilgiau nei turėtų būti. g.gif Atrodytų 7 paveiksliukai turi būti išsiuvinėti per 7 etapus, bet Lino grupėje pasibaigus 6-tam etapui bus išsiuvinėti visi 7 paveiksliukai Desertų ir Sodo temose, o Ornamentai ir Širdelės bus siuvinėjamos dar ir 8-tą etapą doh.gif, kurio neturėtų būti. Tai jei dabar išsiuvinėsi Ornamentus, tai jie turėtų tilpti į 7-tą etapą, beliks Širdelės, kurios bus ilgiau siuvinėjamos, nebent Rolytė su Hmmm siuvinėtų greičiau ir vienam darbeliui nesugaištų 3 savaičių. mirksiukas.gif

Aida1 grupėje labai atsilieka Prieskonių siuvinėjimas 6-tame etape bus siuvinėjamas tik 5-tas paveiksliukas doh.gif
Aida2 grupėje Ingridos paukščiukai labai lėtai juda doh.gif
Ir atskira kalba apie Inesiuuu jūrą. Merginos labai prašau, gavę Inesiuuu paveiksliuką viską meskit į šoną ir siuvinėkite kuo skubiau šį darbelį, nes jį dar 5 merginos nesiuvinėjo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 13, 09:14)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif soka gausiu  biggrin.gif  turiu inesiuuu tel nr. jai reikia  ax.gif
na kol kas dar neikirtau kaip su tuo citavimu  mastau.gif nukopinu zinute,poto  quote .del to ir gaunas be niko,o jus kaip darot  g.gif


Po žinute paspaudi mygtuką "cituoti" ir po to apačioje esantį mygtuką "atsakyti", tada būna nukopinta visa žinutė su niku 4u.gif
Atsakyti
neskubekit su mano jura 4u.gif as jo taip greit ir nelaukiu ax.gif o dar pati kiek veluoju,per man e daug temu neissiuvinetu laiku ir yra veluojamos blush2.gif
as nesupyksiu jei gausiu paskutine, tik ,kad jum noras nepraeitu ja siuvinet smile.gif kai savo gausit biggrin.gif
Atsakyti
Na sorry, ne visai apgalvojus apsiėmiau dalyvauti ir lino ir aidos grupėse.. unsure.gif Stengiuosi suspėti, bet ne visada pavyksta, galiu siuvinėti tik vakarais po darbo ir tai ne visada.. Aišku pasimokiau ir kitą kart jei dalyvausiu tai tik vienam RR, bet supraskit, kad paskubėt nelabai man išeis ir tų 3 savaičių (kartais ir 4) reikės visuose etapuose.. taip kad gal reikės pakentėt kai kurioms, bet nemanau, kad siuvinėjimas turėtų tapti lenktynėmis, anksčiau ar šiek tiek vėliau džiaugsimės visos savo RR - aš nenoriu dėl skubėjimo pradėt rinktis kuo paprastesnius paveiksliukus.. šalis baigsiu šią sav., o desertų dar neturiu, Inesiuuu atsiųs iškart su katėm..
Atsakyti
QUOTE
nes nelabai suprantu kodėl, bet vieni darbeliai jau baigiami, o kiti bus siuvinėjami ilgiau nei turėtų būti.


na tai kaip nebus,buna problemu.kai kurios is tingumo nespeja .nepykit bet taip jau yra.o kitas galima suprast,kurios turi mazucius vaikucius ir kurios dirba.man tai pvz laiko pasiuvineti nedaug turiu per diena.reikia ir valgyt taisyt ir savo mazuliuka priziuret kuris pastoviai suserga,ir namie vyru bardakus tvarkyt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(rolyte @ 2010 10 13, 11:01)
Na sorry, ne visai apgalvojus apsiėmiau dalyvauti ir lino ir aidos grupėse..  unsure.gif Stengiuosi suspėti, bet ne visada pavyksta, galiu siuvinėti tik vakarais po darbo ir tai ne visada..

jai as nespeju,o ka bekalbet dirbanti ir siuvinejanti abiem grupem doh.gif

gerai kad as tokia gobsa nebuvau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 13, 09:27)
Džiaugiuosi, kad nusprendei prisijungti  4u.gif nes nelabai suprantu kodėl, bet vieni darbeliai jau baigiami, o kiti bus siuvinėjami ilgiau nei turėtų būti. g.gif Atrodytų 7 paveiksliukai turi būti išsiuvinėti per 7 etapus, bet Lino grupėje pasibaigus 6-tam etapui bus išsiuvinėti visi 7 paveiksliukai Desertų ir Sodo temose, o Ornamentai ir Širdelės bus siuvinėjamos dar ir 8-tą etapą  doh.gif, kurio neturėtų būti. Tai jei dabar išsiuvinėsi Ornamentus, tai jie turėtų tilpti į 7-tą etapą, beliks Širdelės, kurios bus ilgiau siuvinėjamos, nebent Rolytė su Hmmm siuvinėtų greičiau ir vienam darbeliui nesugaištų 3 savaičių.  mirksiukas.gif

Kad ornamentai dabar yra 5 ir kaip tik prasidejo sestas etapas, tai kaip ir viskas gerai g.gif issiusiu Pauksciukui, Inesiuuu vis tiek siuviniais uzsivertus, o Pauksciukas greit siuvineja, tai gal ir i viena etapa abi sutilps bigsmile.gif kaip tik dabar mama keliauja pro pasta, tai idaviau ornamentus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 13, 09:14)

na kol kas dar neikirtau kaip su tuo citavimu  mastau.gif nukopinu zinute,poto  quote .del to ir gaunas be niko,o jus kaip darot  g.gif

cituot labai paprasta, po norima atsakyti žinute ar net keliom yra užrašas CITUOTI, spaudi, jos nuusidažo kita spalva. Tada pačioje puslapio apačioje yra mygtukas ATSAKYTI, spaudi ir atsidarys langas su visom pacituotom žinutėm. Galima jas patrumpinti, bet kas laužtiniuose skliautuose negalima trint 4u.gif Jei kas neaišku klausk 4u.gif

Na dar, jei nori tik vieną pacituot žinutę, tai po to žmogaus parašymu iškart spausk dešinėj pusėj ATSAKYTI

Dėl Dalyvavimo, jūs mane spaudžiat unsure.gif biggrin.gif, nežinau kaip spėsiu, bet pasisitengsiu. O savo turimus daugiau niekur nesiųsiu, perduosiu Inesiuuu
Atsakyti
Tiesa, vis pamirštu paukščiuk pasveikint tave 4u.gif teks jau ir ne tik pagal užsakymą metrikus siuvinėti mirksiukas.gif lengvo ir ramaus laukimo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolyte: 13 spalio 2010 - 12:49
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 13, 12:20)
cituot labai paprasta, po norima atsakyti žinute ar net keliom yra užrašas CITUOTI, spaudi, jos nuusidažo kita spalva. Tada pačioje puslapio apačioje yra mygtukas ATSAKYTI, spaudi ir atsidarys langas su visom pacituotom žinutėm.

jau pirmoje zinute supratau ,ir taip padariau biggrin.gif aciu aciuks.gif
Atsakyti