Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Niu joooo smile.gif nezinau net ka pasakyti smile.gif o kuri dabar siuvineji jei nepaslaptis ?

As nepridejau jokio laiskucio, kad ten mano darbelis, ar nesusimaisys mmm doh.gif g.gif
Atsakyti
ne nesumaisysiu,nes kiti tai Pauksciuko biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif kada naujas etapas prasideda? man liko tik Inesiuuu pauksciukai. gal galeciau gaut nuotrauka darbo, issirinkciau paveiksliuka, nes dabar kaledom dovanas pradejau siuvinet, bet siulu truksta, tai vienu kartu visus susipirkciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 04, 23:09)
Laba 4u.gif kada naujas etapas prasideda? man liko tik Inesiuuu pauksciukai. gal galeciau gaut nuotrauka darbo, issirinkciau paveiksliuka, nes dabar kaledom dovanas pradejau siuvinet, bet siulu truksta, tai vienu kartu visus susipirkciau blush2.gif


dantiste, pas mane paukstukai dar nevisai baigti, tik i tarpa disneju bandau dar isiuvinet. parasyk savo emaila, atsiusiu foto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Labai seniai čia nesilankiau,teko pagulėt ligoninėje,atsirado rimtų problemų su stuburu..Tad realiai kibau prie darbelio vos prieš keletą dienų..Tikiuosi per ateinančią savaitę užbaigti.
Atsakyti
vajej unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

rytoj iskeliaus MS kates NAMOOOOO!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sauluzee ojoj o kaip dabar jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 12 05, 00:02)
dantiste, pas mane paukstukai dar nevisai baigti, tik i tarpa disneju bandau dar isiuvinet. parasyk savo emaila, atsiusiu foto  4u.gif

gavau nuotrauka, jau kokie grazus wub.gif man tai ner skubu, as savais darbais uzsivertus ir dar bandau kaledoms dovaneles issiuvinet, tai man tiks ir po savaites blush2.gif
Atsakyti
o man rr tiks ir po nauju ir veliau,kad griztu mirksiukas.gif man vel galvos skausmai,nu nigaliu.Gyd. sako nieko vazno ner doh.gif o man net padirbt neina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 06, 12:34)
o man rr tiks ir po nauju ir veliau,kad griztu mirksiukas.gif man vel galvos skausmai,nu nigaliu.Gyd. sako nieko vazno ner doh.gif o man net padirbt neina verysad.gif

na ka galiu pasakyti,labai uzjauciu .nes prisikaupei tiek darbeliu,kad nuo ju net galva plysta juos visus uzbaigti.
Atsakyti
ne nu ju man galva plysta doh.gif o seip is niekur,uzeina staiga ir praeina
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 06, 12:44)
ne nu ju man galva plysta doh.gif  o seip is niekur,uzeina staiga ir praeina


Migrena. Užeina kraujagyslių spazmai, praeina ir viskas gerai. No Spa išgerk, kartais padeda, aš pati turiu migreną, žinau kas tai yra.
Atsakyti