Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Pirmaargenta, tai kad Rolyte is Aidos 1 grupes, o as is 2 ? tai kaip cia yra g.gif nelabai suprantu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 29, 18:04)
Pirmaargenta, tai kad Rolyte is Aidos 1 grupes, o as is 2 ? tai kaip cia yra  g.gif nelabai suprantu sad.gif


Gal ji turėjo minty Inesiuuu jūrą? Ji keliauja per abi grupes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 11 29, 11:38)
sodą tikiuosi pabaigti šią savaitę ir išsiųsti savininkei, labai gražus jis man 4u.gif


Valio valio valio, jau kaip laukiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renami: 29 lapkričio 2010 - 17:33
Labai laukiu savo paukščiukų bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Inesiuuuu nebandyk mano kantrybės cool.gif
Atsakyti
hihihi.gif nezinau kaip cia bus visus pas save narvelyje uzdarysiu tongue.gif
Atsakyti
O mano darbelis dabar pas ką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 11 29, 21:42)
O mano darbelis dabar pas ką? g.gif


lotuliukas.gif Jei kas ko pasigedote, pirmiausia Inesiuuu pasiklauskite ar pas ją nėra lotuliukas.gif Man rodos, kad Inesiuuu ją turi, ar ne? Nes aš laukiu Ingridos paukščiukų, kurie irgi atrodo pas Inesiuu apsigyveno. Kiek dabar turi susikaupusių darbelių?
Atsakyti
mane mane reik musti cool.gif
turiu jura, 2 pauksciukus,ornamentus,kaktusus,ka cia dar aaaai, ta ms kate kuri mane mucina ir man neina ja atsikratyt biggrin.gif bet kaip uzkereta. tik as ja pasiimu galva pradeda skaudet,miego uzsimanau,net kavos 2 puodai nepaded,ar dar kas nors unsure.gif pasiemiau ja uzbaigimui ,gavau skubu uzsakyma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 01 gruodžio 2010 - 09:47
Sveikos, į mano namus jau Kalėdos newyear.gif atkeliavo clap.gif
Labai labai visoms siuvinėjusioms AČIŪ 4u.gif Aš sužavėta wub.gif Tikrai nesitikėjau tokį grožį gauti thumbup.gif Net nežinau, ar čia jums rodyti, ar sau pasilaikyti ax.gif
Ai, labai jau norisi pasigirti blush2.gif
user posted image

Išdidintas vaizdas

Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 21:23)
Sveikos, į mano namus jau Kalėdos newyear.gif  atkeliavo  clap.gif
Labai labai visoms siuvinėjusioms AČIŪ 4u.gif Aš sužavėta  wub.gif Tikrai nesitikėjau tokį grožį gauti  thumbup.gif Net nežinau, ar čia jums rodyti, ar sau pasilaikyti  ax.gif
Ai, labai jau norisi pasigirti  blush2.gif



Kaip smagu bigsmile.gif Džiaugiuosi kartu su tavimi wub.gif Kai aš siuvinėjau, tai tebuvo du darbeliai, o dabar kur pažvelgsi - Kalėdos thumbup.gif
Atsakyti
Nu gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir kaip tinka čia ta blizgi medžiaga clap.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 12 01, 20:23)
Sveikos, į mano namus jau Kalėdos newyear.gif  atkeliavo  clap.gif
Labai labai visoms siuvinėjusioms AČIŪ 4u.gif Aš sužavėta  wub.gif Tikrai nesitikėjau tokį grožį gauti  thumbup.gif Net nežinau, ar čia jums rodyti, ar sau pasilaikyti  ax.gif
Ai, labai jau norisi pasigirti  blush2.gif



Labai gražus. thumbup.gif
Atsakyti