Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 28, 21:44)
Valio. Mano drugeliai tuoj sugrįš thumbup.gif

O pirmaargentos gal jau baigtos Kalėdos? Gal jau greitai gėrėsimės rezultatu? bigsmile.gif


Kalėdas pabaigiau, susirašysim su pirmaargenta ir susitarsim dėl perdavimo mirksiukas.gif
Na, o drugelius įpusėjau. Jei turėsiu laiko, tai gan greitai ir pabaigsiu. Manau, kad po savaitėlės tikrai 4u.gif Bijau prisižadėti, nes su mažais vaikais visko būna ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 11 28, 22:57)
Kalėdas pabaigiau, susirašysim su pirmaargenta ir susitarsim dėl perdavimo  mirksiukas.gif
Na, o drugelius įpusėjau. Jei turėsiu laiko, tai gan greitai ir pabaigsiu. Manau, kad po savaitėlės tikrai  4u.gif Bijau prisižadėti, nes su mažais vaikais visko būna ... ax.gif


Nekantriai lauksiu wub.gif Manau iki Kalėdų jie tikrai parskris rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 11 28, 21:42)
Aš jau baigiau pirmaargentos kalėdas ir įpusėjau zuzanėlės drugelius, tai gan greitai galėčiau griebti jūrą ir pabaigti savo RR ratą   wub.gif 

Ingrida, duok žinią, kai jau turėsi ir siuvinėsi jūrą, kad pasiplanuočiau laiką  mirksiukas.gif


clap.gif clap.gif Aš jau gausiu savo darbelį, dar liks pačiai vieną paveiksliuką išsiuvineti, kad galutinai būtų užpildytas paveikslas, bet kai gausiu būtinai parodysiu tai, kas dabar išsiuvinėta ir, merginos, galite savo archyvus krapštyti, labai įdomu bus pamatyti visą procesiuką, kaip keitėsi darbelis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 28 lapkričio 2010 - 21:10
o tai gal jau dabar galim kelti ta procesa kol negavai dar siuntinuko?
arba gal vienisa netycia nuotrauka baigtu kaledu ikelt galetu...? blush2.gif nu laaabai smagu butu pamatyt nors viena pabaigta rr'a...
Atsakyti
Mingomi adreso neparaset,neturit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 11 29, 00:44)
o tai gal jau dabar galim kelti ta procesa kol negavai dar siuntinuko?
arba gal vienisa netycia nuotrauka baigtu kaledu ikelt galetu...? blush2.gif  nu laaabai smagu butu pamatyt nors viena pabaigta rr'a...

manyciau pirmaargenta noretu pamatyti savo darba realiai,nei is procesu. rolleyes.gif

pas mane fotografuotas kai pabaigtas buvo,ir tai tik savo fotkinau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 lapkričio 2010 - 10:16
Isiunciau Inesiuuu adresa dabar lauksiu disnejaus smile.gif. Pauksciukai dar nebaigti blush2.gif

O sirdeliu neisiunciau nes kaip supratau Rolyte daug darbeliu turi, tai galvoja jei greitai disneju isiuvineciau tai kartu abu darbelius Vilniun siusciau 4u.gif
Atsakyti
Disneju issiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, prisiduodu kaip sekasi man:) sodą tikiuosi pabaigti šią savaitę ir išsiųsti savininkei, labai gražus jis man 4u.gif o iš decopos turėčiau gauti manau šią savaitę Aidos1 grupės darbelį, tik jau tiksliai nepamenu kurį doh.gif ir iškart puolu siuvinėt..
Atsakyti
Savaitgalis buvo įtemptas, o mažoji tikra zyzzliukė, tai per jos pietų miega bandysiu baigt BS, tik neaišku kiek miegos
Atsakyti
4u.gif Man atrodo, dabar greičiau darbai pajudės, nes kai pradėsim po truputį gavinėti savo pabaigtus darbelius, tai visom norėsis greičiau pabaigti ir savu džiaugtis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 29, 15:25)
4u.gif Man atrodo, dabar greičiau darbai pajudės, nes kai pradėsim po truputį gavinėti savo pabaigtus darbelius, tai visom norėsis greičiau pabaigti ir savu džiaugtis  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti