Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Aš vis užsuku, paskaitau ir toliau siuvinėju, pasaulio šalims liko tik BS tai jei mažoji nesiguls 12 val nakties šią nakt pabaigsiu, auginam 3 krūminius tai vėlai gulasi miega tik tol kol už rankos laikau nu žodžiu kaip pirmi 7 dantys kalėsi, net nepastebėjau, nu bet dabar doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Kai tik tema aprimo ir mažiau raginimų sulaukiat, tai jau panašu kad ir tinginiauti pradedat ax.gif . O gal netinginiaujat? Gal tiesiog temą apleidot ir neparašot kaip Jums einasi? Laukiu ne tik savo sodo (jį vistiek anksčiau ar vėliau gausiu), bet labai įdomu pamatyti ir kitus pabaigtus darbelius. Gal jau tikrai kuri nors turite baigtą darbelį, tai galėtumėt visoms parodyt prieš išsiunčiant į namučius ax.gif
Atsakyti
Man irgi idomu, kada as sulauksiu savo pauksciuku parskrendant namo smile.gif

Labai laukiu Inesuuu juros smile.gif
Atsakyti
kai ateis pavasaris ir parskris biggrin.gif juokauju 4u.gif
rytoj tikrai tikrai Dinejus iskeliaus, gal bet negarantuoju MS kates.tai turesiu pas save be ju 5rr

man reik Mingomi adreso ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 28 lapkričio 2010 - 18:10
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 28, 20:06)
kai ateis pavasaris ir parskris biggrin.gif  juokauju 4u.gif
rytoj tikrai tikrai Dinejus iskeliaus, gal bet negarantuoju MS kates.tai turesiu pas save be ju 5rr


Kiek? blink.gif 5? doh.gif
Atsakyti
as viena etapa praleidus esu, menesi jokio siuvinio nemiau emociskai atsigavinejau del savo bedu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 28, 20:37)
as viena etapa praleidus esu, menesi jokio siuvinio nemiau emociskai atsigavinejau del savo bedu 4u.gif  blush2.gif


Supratau... Tada tau stiprybės įveikiant visus darbus 4u.gif
Atsakyti
na man greiciau mikliu pirstuku ir lengvu adateliu slydimo ir laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 28, 16:31)
Man irgi idomu, kada as sulauksiu savo pauksciuku parskrendant namo smile.gif

Labai laukiu Inesuuu juros smile.gif

Ingrida, tu paimk iš Rolytės Decopos telefoną ir susitark kaip iš jos pasiimsi Inesiuuu jūrą ir tuo pačiu pasidomėk kaip su tolimesniu etapu, kada ji galės toliau siuvinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
jus mane vis paskubinkit karts nuo karto taip sakant sikna paspardykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 28, 16:31)
Labai laukiu Inesuuu juros smile.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 28, 20:47)
Ingrida, tu paimk iš Rolytės Decopos telefoną ir susitark kaip iš jos pasiimsi Inesiuuu jūrą ir tuo pačiu pasidomėk kaip su tolimesniu etapu, kada ji galės toliau siuvinėti  mirksiukas.gif

Kaip supratau, dabar Inesiuuu jūra keliaus pas Ingridą. O pas ką toliau?
Gal galiu rezervuotis eilę? ax.gif
Aš jau baigiau pirmaargentos kalėdas ir įpusėjau zuzanėlės drugelius, tai gan greitai galėčiau griebti jūrą ir pabaigti savo RR ratą wub.gif

Ingrida, duok žinią, kai jau turėsi ir siuvinėsi jūrą, kad pasiplanuočiau laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 11 28, 22:42)
Aš jau baigiau pirmaargentos kalėdas ir įpusėjau zuzanėlės drugelius, tai gan greitai galėčiau griebti jūrą ir pabaigti savo RR ratą   wub.gif 



Valio. Mano drugeliai tuoj sugrįš thumbup.gif

O pirmaargentos gal jau baigtos Kalėdos? Gal jau greitai gėrėsimės rezultatu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 lapkričio 2010 - 20:45