Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Merginos, atsiliepkite, kur dingote? Dar iki Kalėdų newyear.gif visas mėnuo ax.gif o čia jau daugybės vardų seniai nesimato unsure.gif Net jei ir nebaigėte, parašykite, kada baigsite ir išsiųsite darbelius. Taip entuziastingai clap.gif visos pradėjome, taip pat gražiai ir pabaikime 4u.gif
Kaip h. paukščiukai? Ar jau skrenda pas mane?
Atsakyti
Tikrai taip visos aprimę, kad vos viena, kita tik pasirodo trumpam ir dingsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 26, 22:34)
Merginos, atsiliepkite, kur dingote? Dar iki Kalėdų newyear.gif visas mėnuo  ax.gif o čia jau daugybės vardų seniai nesimato  unsure.gif Net jei ir nebaigėte, parašykite, kada baigsite ir išsiųsite darbelius. Taip entuziastingai clap.gif visos pradėjome, taip pat gražiai ir pabaikime  4u.gif  
Kaip h. paukščiukai? Ar jau skrenda pas mane?


Aš išvykus buvau, bet jau esu. Bet aš viską užbaigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 lapkričio 2010 - 21:38
QUOTE(Florestina @ 2010 11 26, 23:37)
Aš išvykus buvau, bet jau esu. Bet aš viską užbaigus.


O gal jau ir savojo RR sulaukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 26, 22:38)
O gal jau ir savojo RR sulaukus? ax.gif


Ne dar. Kaip supratau, jį turėtų dabar Decopa siuvinėti.
Atsakyti
as laukiu is ameeros sunu ,liko tik jie ir inesiuuu jura rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 lapkričio 2010 - 22:42
Sveikos 4u.gif kai Inesiuuu paukstukus kazkas pabaigs, galesiu jau paimti ax.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif
as jau tikrai jauciu kad kaledos arteja smile.gif siemet ju laukiu labiau nei betkada anksciau smile.gif

rytoj kaktusai pas inesiu keliaus smile.gif ir pasimsiu rytus... man tik jie ir jura beliko...
Papildyta:
ui ziuriu apie mane kalbeta... as ir sakau ko tos ausys svilt pradejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 11 27, 03:25)

rytoj kaktusai pas inesiu keliaus smile.gif ir pasimsiu rytus... man tik jie ir jura beliko...

ui ziuriu apie mane kalbeta... as ir sakau ko tos ausys svilt pradejo biggrin.gif


Matai kaip padeda biggrin.gif
Atsakyti
su tvikse apsikeitem thumbup.gif tvikse, suniui kailinius pasiuk, o tai man gaila vargsiuko. visas derebantis unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif na ir be apkalbu jau buciau pabaigus smile.gif arba anksciau galejot pradet biggrin.gif
o rytai atrodo net grazesni nei tikejaus smile.gif

turi sune paltukus kelis... bet sakau reik priprast ir prie salcio biski... nes jei dabar pradesiu apmuturiuota vedziot tai kas bus kai didelis minusas pareis? propaguojam dabar trumpesnius bet daznesnius ir aktyvesnius pasivaiksciojimus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, bandysiu visas, kurios čia retai pasirodo, pakalbinti: ax.gif
Hmmm, ar jau baigei gaminti desertus? Jau galime kavą virtis ir laukti desertų nuotraukų? Kada išsiųsi Mingomi(ai)?
Rolyte, apie Decopą parašei, bet kada tu darbelius pabaigsi, tai nė žodelio g.gif Kada planuoji pabaigti abu darbelius? Norėtųsi sodu pasigėrėti 4u.gif
Dantiste, kiek suprantu paukščiukus jau pabaigei ir ko gero jie jau skrenda namo bigsmile.gif
Mingomi, ar išdalinai širdeles ir paukščiukus merginom?

Merginos, kokia situacija su ornamentais ir Disnėjumi? Gal jie jau pabaigti?

Mamusik, kaip pasaulio šalys gyvuoja?
Sauluže, ar siluetai jau baigti?
Hipolipo, ar jau išsikapstėte iš ligų? Kaip TT meškučiai?
Inesiuuu, mūsų barbe devyndarbe, kiek pas tave darbelių ir kokie dabar susikaupę?

Kas paimsite iš Decopos Inesiuuu jūrą? Gal kas žinote, ar Decopa dabar galės toliau siuvinėti kitą paveiksliuką?

Atsakyti