Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Sveikos,
Sorry buvau pradingus, daug pokyčių gyvenime, vėluosiu, bet stengsiuos neužlaikyti per daug darbų doh.gif merginos, SOS, decopa jau seniai seniai turėjo būti išsiuntus man Aidos1 grupės darbelį, bet dar iki šiol jo nesu gavus, gal kas turit jos tel? rašiau AŽ, bet nesulaukiu atsakymo.. unsure.gif
Atsakyti
Pranesu, siandien Disneju issiusiu po pietu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2010 11 22, 13:17)
Jei teisingai suprantu, tai šitame etape man niekas nieko neperduos? mastau.gif


nebent su Rolyte susitartumėte, kad tu pirma siuvinėji, po to perduodi jai bigsmile.gif
Atsakyti
klausykit decopa is 2 forumu dingo unsure.gif gal su sveikata blogai?
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 23, 10:56)
Pranesu, siandien Disneju issiusiu po pietu 4u.gif


Laukiu 4u.gif

A adresiuka turi? smile.gif
Atsakyti
Šiandien susirašiau su decopa, ji ligoninėje, neturi galimybės naudotis internetu, tai prašo merginos kuriai turi perduoti Inesiuuu jūrą, kad perduočiau jos tel.. o dėl siuntinio man, tai rašė kad išsiuntė, reiks su paštu aiškintis.. unsure.gif
Atsakyti
Prisiduodu, kad grįžau. wub.gif
Atsakyti
laukiam ispudziu bigsmile.gif
Atsakyti
jetau niekaip iki pasto nedaeinu dar neisiunciau blush2.gif doh.gif
tvikse ,kada paimsi rytus,jie pas mane dulka biggrin.gif noreciau jau kaktusus bent po biski pradet unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Tai niekam nereikia Inesiuuu jūros?smile.gif nes aš priglausčiau tokį grožį lotuliukas.gif bet Decopa nori perduot tai, kuri dar nesiuvinėjo, tai prisipažinkit, perduosiu jos tel., tada išsiųs ji.. O man darbelį dar kartą išsiųs, kažkas su paštais ten blogai buvo, nes grįžo jai atgal.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 25, 13:17)
noreciau jau kaktusus bent po biski pradet unsure.gif


Dar nepradėjai? unsure.gif Aš jų jau laukiau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 25, 13:17)
jetau niekaip iki pasto nedaeinu dar neisiunciau blush2.gif  doh.gif
tvikse ,kada paimsi rytus,jie pas mane dulka biggrin.gif noreciau jau kaktusus bent po biski pradet unsure.gif

parasyk jai kad pasiimtu rolleyes.gif
Atsakyti