Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

o tai renami pirmoji pabaigus rr'a! sveikinimai to proga smile.gif

o pas mane irgi nesmagus dalykai vyksta... tai pora dienu niekaip nepaimu siuvinio... tai tiesa sakant ramiau pasijutau kad kaktusai nepradeti... tik va neramu kas per blogumai uzpuole?
Atsakyti
kai ka nors baigsiu pranesiu 4u.gif o dabar tylu mano fronte ax.gif ai neramumai neramumai, neviesinsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 14:07)
as taipat veluosiu,nes uzsipildys visas langelis o darbo daug  doh.gif nes dar neaisku kas su manimi keisis  rolleyes.gif



QUOTE(tvikse @ 2010 10 11, 22:24)
o tai renami pirmoji pabaigus rr'a! sveikinimai to proga smile.gif

o pas mane irgi nesmagus dalykai vyksta... tai pora dienu niekaip nepaimu siuvinio...  tai tiesa sakant ramiau pasijutau kad kaktusai nepradeti... tik va neramu kas per blogumai uzpuole?


Merginos aš pagalvojau, gal darom kitaip: tvikse, tu paukščiukus duok uodegytei, nes Inesiuuu ir taip daug turi siuvinėjimo, o aš šią savaitę baigsiu rytus, nes liko tik mašininė siūlė, tiesa, jos daug doh.gif, bet vis tiek šią savaitę įveiksiu ir tau atsiųsiu. Ką manote?
O paskui, kai išsiuvinės, Uodegytė paukščiukus perduos Inesiuuu, iš Inesiuuu jie keliaus pas mane, nes man tik paukščiukai beliks, kai baigsiu rytus 4u.gif
Atsakyti
o man kates ingridai siusti ??? unsure.gif

ar galesi sestadieni,vaziuosiu i klp ir pasiimsiu pauksciukus.sunus sloga pasigavo,o pries kelias savaites sirgo doh.gif tai darbo dienom niekaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 spalio 2010 - 08:57
QUOTE(Dantiste @ 2010 10 11, 21:51)
Ornamentai baigti, keliaus pas Inesiuuu pioneer.gif biggrin.gif

o tu Dysnėjų siuvinėjai? Jaučiu kad tai, galvoju Inesiuu užsivėlinus, tai gal man Ornamentus priglaust g.gif
Atsakyti
tai as tau jei ka juos duosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 12, 10:10)
tai as tau jei ka juos duosiu mirksiukas.gif

turiu įtarimą, kol tu man juos duosi, aš juos spėčiau išsiuvinėt g.gif
Atsakyti
as taip ir sakau,kad duosiu jei ka ir nesiuvinetus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 12, 11:10)
as taip ir sakau,kad duosiu jei ka ir nesiuvinetus biggrin.gif

tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerai, tada kaip tik baigsiu kaledas is karto susisiekiu su Vienisa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 12, 09:53)
o man kates ingridai siusti ??? unsure.gif

ar galesi sestadieni,vaziuosiu i klp ir pasiimsiu pauksciukus.sunus sloga pasigavo,o pries kelias savaites sirgo  doh.gif tai darbo dienom niekaip.



jaaazau jauciu mirdama nesugebesiu sestadieniui baigt... bet aisku dabar jau betkokiu atveju skubinuos tai ziuresim...

o kitu mainu nelabai dar isikirtau...
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 12, 09:40)
kai ka nors baigsiu pranesiu 4u.gif o dabar tylu mano fronte ax.gif  ai neramumai neramumai, neviesinsiu rolleyes.gif


Šiaip tai tavo reikalas, bet kartais išsipasakojus kitiems ir pačiai palengvėja.
Atsakyti