Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

tai inesiuuu tariames ant sestadienio rolleyes.gif ????
Atsakyti
kaip kam sekasi ???? ax.gif
Atsakyti
wacko.gif karsta.gif varau didsneju ir katinus ir dar del saves kai ka ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar jau i pabaiga siuvineti Vienisos kates. Tikiuosi kad kita savaite pabaigsiu smile.gif kas dar is aidos2 nesiuvinejo katyciu ??
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 05, 09:50)
Sveikos merginos, ar jau i pabaiga siuvineti Vienisos kates. Tikiuosi kad kita savaite pabaigsiu smile.gif kas dar is aidos2 nesiuvinejo katyciu ??

Aš dar nesiuvinėjau smile.gif
O kiek likę tuščių langelių ten dar? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 11 05, 11:02)
Aš dar nesiuvinėjau smile.gif
O kiek likę tuščių langelių ten dar? smile.gif


Pagal mano informaciją, turėtų būti paskutinis langelis 4u.gif
Atsakyti
AMEERA bus like tik du, tai tu esi paskutine smile.gif, o vienisa tada pasibaigs siuvineti 9-aji kaciuka smile.gif

Man liks juros motyvai, tik idomu kada jie pas mane atkeliaus g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 05, 14:48)
AMEERA bus like tik du, tai tu esi paskutine smile.gif, o vienisa tada pasibaigs siuvineti 9-aji kaciuka smile.gif

Man liks juros motyvai, tik idomu kada jie pas mane atkeliaus  g.gif  g.gif

Ai tiksliai, kažkada skaičiavau, bet jau primiršau smile.gif
Agam, man ir dar jūros reiks kada nors smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 11 05, 13:48)
AMEERA bus like tik du, tai tu esi paskutine smile.gif, o vienisa tada pasibaigs siuvineti 9-aji kaciuka smile.gif

Man liks juros motyvai, tik idomu kada jie pas mane atkeliaus  g.gif  g.gif

tai as tau jura turiu atsiust ,ane?eee manau per kita savaite padarysiu arba per dar kita vidury issiusiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 05, 19:08)
tai as tau jura turiu atsiust ,ane?eee manau per kita savaite padarysiu arba per dar kita vidury issiusiu rolleyes.gif



Manau Inesiuuu kažką maišo. Juk jūrą mes jai siuvinėjam. Ką ji žada atsiųsti Ingridai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 05, 18:08)
tai as tau jura turiu atsiust ,ane?eee manau per kita savaite padarysiu arba per dar kita vidury issiusiu rolleyes.gif


Tu mano jūrą turi 4u.gif , man rodos ją turi siųsti Decopai. Pas mus gi dvi jūros, tavo ir mano. doh.gif
Atsakyti
oi, man jau maisosi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti