Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 02, 14:05)
kas jau gales su manimi  keistis ,kita savaite aida 2 ,h.pauksciukai keliaus namo .dar nebaigti,bet pasispausiu ir uzbaigsiu  ax.gif


O h. paukščiukus jau visos klaipėdietės išsiuvinėjo? Nes aš paskutinė turėčiau juos siuvinėti ax.gif
Tau Uodegyte, jau visai nedaug liko, tik Inesiuuu jūra ir Tviksės šunys, kuriuos dabar Ameera siuvinėja (jei neklystu ax.gif ) Tai iš jos ir turėtum gauti darbelį, nes Inesiuuu jūrą dar kaunietės turi išsiuvinėti, kai Decopa pabaigs.

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 11 03, 12:53)
O man krizė neišsirenku paveikslėlio viskas man netinka  doh.gif  radau, atprintinau  ir nebepatinka  doh.gif


lotuliukas.gif palik iki rytojaus, gal pasikeis nuomonė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 11 03, 13:53)
O man krizė neišsirenku paveikslėlio viskas man netinka  doh.gif  radau, atprintinau  ir nebepatinka  doh.gif


Pažįstama situacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 03, 16:24)
O h. paukščiukus jau visos klaipėdietės išsiuvinėjo? Nes aš paskutinė turėčiau juos siuvinėti  ax.gif
Tau Uodegyte, jau visai nedaug liko, tik Inesiuuu jūra ir Tviksės šunys, kuriuos dabar Ameera siuvinėja (jei neklystu  ax.gif ) Tai iš jos ir turėtum gauti darbelį, nes Inesiuuu jūrą dar kaunietės turi išsiuvinėti, kai Decopa pabaigs.
lotuliukas.gif palik iki rytojaus, gal pasikeis nuomonė  lotuliukas.gif

tai tada darysim triguba apsikeitima biggrin.gif as siunciu h.pauksciukus tau,o is ameeros laukiu sunu.tai tada kai baigsiu ,kita savaite issiusiu.o inesiuuu juros dar ilgai teks palaukti rolleyes.gif

p.s rodos klp visos issiuvinejom unsure.gif jai tau vienai liko juos siuvineti,kodel lieka 2 tusti langeliai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 lapkričio 2010 - 14:59
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 03, 15:57)
tai tada darysim  triguba apsikeitima  biggrin.gif as siunciu h.pauksciukus tau,o is ameeros laukiu sunu.tai tada kai baigsiu ,kita savaite issiusiu.o inesiuuu juros dar ilgai teks palaukti  rolleyes.gif

p.s rodos klp visos issiuvinejom  unsure.gif jai tau vienai liko juos siuvineti,kodel lieka 2 tusti langeliai  unsure.gif

Šuniukų teks palaukti, nes pati juos gausiu tik ryt wink.gif
O h.paukštukų pažiūrėkit, kiek langelių. Jei 9, tai reiškia, kad ingrida paskutinį pati siuvinėsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 11 03, 17:18)
Šuniukų teks palaukti, nes pati juos gausiu tik ryt wink.gif
O h.paukštukų pažiūrėkit, kiek langelių. Jei 9, tai reiškia, kad ingrida paskutinį pati siuvinėsis smile.gif


aisku rolleyes.gif tada turesiu laisvo laiko thumbup.gif
tada vistiek 1 lieka g.gif nes 3 liko (be manes) unsure.gif turbut dar kazkas nesiuvinejo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 lapkričio 2010 - 15:25
AS NESIUVINEJAU JOKIU HARITAGIU DAR 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 03, 17:26)
AS NESIUVINEJAU JOKIU HARITAGIU DAR 4u.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

ka blink.gif tai tau juos teks duot ,kodel nesakei tongue.gif
Atsakyti
EILINI KARTA MAN MAN IR DAR KARTA MAAAAAN biggrin.gif

A GALIMA AS VISIEM VIENODA PAUKSCIUKA PAVARYSIU? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 03 lapkričio 2010 - 17:17
Nešūkauk Inesiuuu
Atsakyti
atsiprasau ,tingejau pasikeist srifta blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oi sposininkes jus biggrin.gif
nu kaip smagu kad sunauja prie galo arteja smile.gif

kaktusu liko tik man pabaigt tada inesiu darbuosis ir tada zuzanelei berods bus belike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 11 03, 20:09)

kaktusu liko tik man pabaigt tada inesiu darbuosis ir tada zuzanelei berods bus belike smile.gif

Taip... Aš jų laukiu išsižiojus bigsmile.gif
Atsakyti