Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Baigiau vakar Siluetus. Tai aš jau viską išsiuvinėjau, einu rašyt az Saulužei.
Papildyta:
Sauluže, prasitrink az, su tavim neina susisiekti.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 26, 09:05)
tai, kai tu išsiuvinėsi, beliks tik vienas tuščias langelis?



3 ,be manes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 spalio 2010 - 14:09
Zuzanele-kažkur čia teiravaisi, kaip Tavo drugeliai. Nagu visas pulkas jau jų skraido smile.gif Baigus aš juos, bet Vienišai dar neperdaviau, nes laukiu, kol ji šunis pabaigs, kad man duotų smile.gif Ir iš vienišos, pagal mano skaičiavimus, keliaus namooo 4u.gif
O man likę katės ir šunys. Nu aišku ir jūra, tik neaišku, kada ir kaip ji atkeliaus iki manęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 26, 18:42)
Zuzanele-kažkur čia teiravaisi, kaip Tavo drugeliai. Nagu visas pulkas jau jų skraido smile.gif Baigus aš juos, bet Vienišai dar neperdaviau, nes laukiu, kol ji šunis pabaigs, kad man duotų smile.gif Ir iš vienišos, pagal mano skaičiavimus, keliaus namooo  4u.gif
O man likę katės ir šunys. Nu aišku ir jūra, tik neaišku, kada ir kaip ji atkeliaus iki manęs smile.gif


Valioooo thumbup.gif
O man liko tik tavo kaktusiukai, kuriuos išsiuvinėjus perduosiu tau. Aš paskutinė juos pabaigsiu siuvinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tylu, atrodo visos siuvinėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 28, 15:29)
Kaip tylu, atrodo visos siuvinėja  mirksiukas.gif

Aš tai laukiu dar darbelio.. smile.gif
Man įdomu, kaip Inesiuuu jūra gyvena? Kiek jau išsiuvinėta ir kiek likę? smile.gif
Atsakyti
o man visai puikiai pauksciukai einasi,nes priestai buvau pasiemus sunku pav,kur kelios spalvos daznai kartojosi,ir daug pavieniu kryziuku doh.gif beveik baigiu pirma paukstuka.nesuprantu kaip buvo negalima ju issiuvinet per 3 savaites unsure.gif sunku butu prognozuot save g.gif bet kita savaite baigti butu puiku bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 spalio 2010 - 15:27
Siuvinejam siuvinejam smile.gif
Rolyte, kaip ir pauksciukas sake desertuose kiek apacioj tiek ir virsuj, tiksliai nepamenu kiek blush2.gif
Atsakyti
Inesiuuu pasiėmė iš manęs desertus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 28, 15:29)
Kaip tylu, atrodo visos siuvinėja  mirksiukas.gif


Aš jau baigiau, rytoj vakare perduosiu Saulužei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 28 spalio 2010 - 19:51
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 28, 19:58)
Inesiuuu pasiėmė iš manęs desertus   thumbup.gif


Hmmm, o tai jie ne pas rolyte??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 28, 21:21)
Hmmm, o tai jie ne pas rolyte???  g.gif

lotuliukas.gif matyt valgyt norėjau lotuliukas.gif

Disnėjų pasiėmė biggrin.gif
Atsakyti