Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

tai kad nenorejau susirgt,nes pupa mazoji serga verysad.gif bet kad gavosi taip negerai. galva sukasi skauda, kai biski praeina jei pupos nereik supt tai siuvineju. Vakar mazaja beveik visa diena ant ranku supom. Zviegimas kas puse minutes verysad.gif
zinau,kad atsilieku, bet kazkas man taip sakant kisa pagalius i ratus
Atsakyti
Nesinervuok Inesuu, tu ziurek savo mazuciu ir savo sveikateles. Gi kaip tik kaip vaikiukai sega reikia taves kiekviena minute smile.gif Maniskiai irgi serga tai tenka ir abu pasupuoti vienu metu ( kaip siandien dukryte daktarei pasake, gal susiteriam ir man nereikes imti is pirstuko kraujo, gi man skaudes smile.gif smile.gif na po tokiu zodziu nebelieka ka ir pasakyti smile.gif smile.gif , o manau niekas nesupyks ir palauksim, gi musu vaikiukai pats didziausias turtas mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif laikykis
Papildyta:
Pirmaargenta taip zinau kad tai tavo tos nuostabios kaledos, tik norejau pasakyti, kad man reikia perduoti jas Vienisai, ir tada jos pas tave jau gris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 22, 11:05)
Vienisos  kates keliauja namo  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif Kitą savaitę gėrėsimės katėmis 4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 22, 11:05)
katik is pasto grizau,uzejau i parduotuve,korteleje pinigu neuzteko,uzlekiau uz kampo i bankomata paziuret kiek yra korteleje pinigu.ir susiduriau ne su savo banku,kuriuo nesuprantamas naudojimasis  mad.gif susinervinau kad neatidave korteles  aggressive.gif tai toks susiremimas ivyko su bankomatu .


Nieko baisaus, pirmadienį pasiimsi iš banko, svarbu, kad žinai, jog bankomate ji liko, gerokai liūdniau būna, kai palieki bankomate ir neatsimeni, o pasigendi po kelių dienų, doh.gif va tada tai nežinai, ar prarijo bankomatas, ar kas pasiėmė ir spėjo prisipirkti visokių gėrybių už tavo pinigus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 10 22, 13:11)
Pirmaargenta taip zinau kad tai tavo tos nuostabios kaledos, tik norejau pasakyti, kad man reikia perduoti jas Vienisai, ir tada jos pas tave jau gris smile.gif


wub.gif laukiu, atrodo iki Kalėdų jos mane kaip tik pasieks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 22, 15:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  Kitą savaitę gėrėsimės katėmis  4u.gif

dar ne ,ingrida45 siuvines dar. ax.gif

o sakykit kas siuvinejot pauksciukus,yra po 4 ,3,2 ir viena siuliuka.siuvinejat kaip parasyta,ar po 2 ir 1 ?
Atsakyti
kazka maisai g.gif parodyk per az schema
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 22, 14:09)

Nieko baisaus, pirmadienį pasiimsi iš banko, svarbu, kad žinai, jog bankomate ji liko, gerokai liūdniau būna, kai palieki bankomate ir neatsimeni, o pasigendi po kelių dienų,  doh.gif va tada tai nežinai, ar prarijo bankomatas, ar kas pasiėmė ir spėjo prisipirkti visokių gėrybių už tavo pinigus  doh.gif



Žinok man buvo taip, kad įstrigo bankomate, paskambinau į banką, kortelės galiojimą priblokavo, o po inkasacijos jos bankomate nerado. blink.gif Nežinau, kaip ten išėjo, bet teko daryti naują. Gerai, kad už naujos pagaminimą darbas moka.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 22, 14:13)
dar ne ,ingrida45 siuvines dar. ax.gif


Vau bigsmile.gif Tai nedaug jau beliko laukti man wub.gif
Ir kaip greitai bega laikas, rodos, neseniai tik pradėjom žaidimą ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 10 21, 21:13)
Labas, merginos!

Atleiskite,kad šįkart taip uždelsiau, bet tiek darbų buvo, kad uch.. doh.gif
Tai vat, užvakar tik grįžau į Lietuvą, tai galiu keistis darbeliais  4u.gif
Hipolipo, mes keičiames su tavimi, taip?
Gal parašytum man savo adresą į AŽ?  smile.gif


Parašiau tau az, aš turėsiu tau perduoti siluetus.
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 10 22, 17:11)
Vau  bigsmile.gif Tai nedaug jau beliko laukti man  wub.gif
Ir kaip greitai bega laikas, rodos, neseniai tik pradėjom žaidimą ...  mirksiukas.gif

persiprasau dviem liko siuvinet,dar kam nezinau unsure.gif
Atsakyti
O kaip mano drugeliai laikosi? Kiek dar nesiuvinėjo? g.gif (Turi likti vienas tuščias langelis)
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 22, 16:12)
persiprasau dviem liko siuvinet,dar kam nezinau  unsure.gif


Pas mane taip pat turi likti vienas laisvas langelis - siuvinėsiu pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 22, 09:01)
Naujas etapas prasideda rytoj ir baigiasi lapkričio13d.

siulyciau etapa pradeti nuo pirmadienio.nes si savaite buvo prailginta del velavimu.nes ingrida dar negavo darbo,as taipat,ir siulus tik pirmadieni pirksiu.
Atsakyti