Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(Anaksunamun @ 2011 06 01, 13:55)
Sveika prisijungus !  4u.gif  As katik irgi kankinausi su " springimais ir nenuryjimais" .  doh.gif Bet uztat keistas dalykas, dabar stengiuosi kuo maziau bijoti, save ikalbineju ir po tu springimo pojuciu pastebejau, kad tikrai nebebijau, ir net parduotuveje apsiperku ramiai, neimu bet ko, net etiketes paskaitau biggrin.gif

Pvz, stoviu eileje, arba vaikstau didelej parduotuvej, ir galvoju, jei pasidarys bloga, atsisesiu , kad ir ant zemes, jei reikes nueisiu pasiimsiu vandens, bet kad ir kaip butu blogai, tai juk ne mirtina, ir tai sukeliam pacios savo mintimis tuos priepuolius ! Zodziu mintyse "atsisaudau" nuo tu minciu , privercianciu bijoti .

O visiskai apie tai negalvoti...  g.gif Gal ir galima , bet tik tada, kai visiskai " pasveiksti" , kai nera net menkiausios baimes, nerimo jausmo.

Tiesiog gyveni, ir matai, kad kasdiena " mirsti" bet taip ir nenumirsti. Man jau pradeda nusibosti, tas bijojimas, ir atrodo, kad tai i gera.




sveikute..man daznai nusibosta tos baimes,nerimai ir visi kvaili jausmai,urgi save itikint bandau,kad tai laikina,tai praeis,tai neilgam,kartais padeda,o kartais tiesiog "spjaunu" i tas visas nesamones ir supykstu ant saves,kad vis mastau apie tai ir uzsimirsta tada smile.gif.nu bet cia ne visada taip,be abejo.bet kad reik kuo maziau apie tai galvoti,tai faktas.nes visos tos mintys ir isprovokuoja tai.nu as taip manau 4u.gif
Atsakyti
aisku tai asmeniska, bet jei ne paslaptis kodel jums tie priepoliai prasidejo. juk ju nebuna be priezasties. ir kiek laiko jau su tuo kovojate?ar jauciate tik nerima kazko bijote ar yra istike ir tokiu rimtu priepoliu?man kaip minejau buvo du rimti priepoliai, kai sutrauke rankas ir veida, atrodo pradejau dusti ir pan. kaip jums?
visos kalbate atrodo mano zodziais, tik tai patyres supras ka tai reiskia.
kaip gydotes?ar tik vaistais raminamaisiais, ar bandote naikinti priezasti?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 06 01, 19:32)
aisku tai asmeniska, bet jei ne paslaptis kodel jums tie priepoliai prasidejo. juk ju nebuna be priezasties. ir kiek laiko jau su tuo kovojate?ar jauciate tik nerima kazko bijote ar yra istike ir tokiu rimtu priepoliu?man kaip minejau buvo du rimti priepoliai, kai sutrauke rankas ir veida, atrodo pradejau dusti ir pan. kaip jums?
visos kalbate atrodo mano zodziais, tik tai patyres supras ka tai reiskia.
kaip gydotes?ar tik vaistais raminamaisiais, ar bandote naikinti priezasti?



man asmeniskai tie panikos priepuoliai yra buve gal pora kartu,bet lb senai,tai jie savaime isnyko,nes tada dar nezinojua kas tai yra ir tiesiog nesureiksminau,tik tiek kad issigandau tos busenos.man,jei skaitei,yra nerimas(tiksliau buna ir baimes taip pat),o baime del sveikatos,kad ko nebutu,kad nesusirgciau ir pan,ir dar nerealumo jausmas buna kad apima,va tas slyksciausias yra dalykas.o as gydziaus antidepresantais,bet tai buvo pries 2 metus,geriau apie metus juos,tai sumazino visa tai,tai juos ir nutraukiau.o po gimdymo vel man atsinaujino,tik svelnesne forma,tai geriu siuo metu xanax,nes buvo pradejes imt nerimas smarkiai.paskutiniu metu jo kaip ir nebejauciu jau,buna kad apima,bet trumpam,tai stengiuos neimt i galva,kaip ir kad apima tie nerealumo,netikrumo jausmas.fuj..zodziu,reik dirbt dirbt dirbt su savim,bet tai yra sunku...
Atsakyti
QUOTE(samant...a @ 2011 06 01, 22:20)
man asmeniskai tie panikos priepuoliai yra buve gal pora kartu,bet lb senai,tai jie savaime isnyko,nes tada dar nezinojua kas tai yra ir tiesiog nesureiksminau,tik tiek kad issigandau tos busenos.man,jei skaitei,yra nerimas(tiksliau buna ir baimes taip pat),o baime del sveikatos,kad ko nebutu,kad nesusirgciau ir pan,ir dar nerealumo jausmas buna kad apima,va tas slyksciausias yra dalykas.o as gydziaus antidepresantais,bet tai buvo pries 2 metus,geriau apie metus juos,tai sumazino visa tai,tai juos ir nutraukiau.o po gimdymo vel man atsinaujino,tik svelnesne forma,tai geriu siuo metu xanax,nes buvo pradejes imt nerimas smarkiai.paskutiniu metu jo kaip ir nebejauciu jau,buna kad apima,bet trumpam,tai stengiuos neimt i galva,kaip ir kad apima tie nerealumo,netikrumo jausmas.fuj..zodziu,reik dirbt dirbt dirbt su savim,bet tai yra sunku...

tai va kad as nenoriu gerti antidepresantu. kaip jau minejau jie negydo tik prislopina. irgi stengiuosi dirbti su savimi, draugas labai padeda, pats apie tai skaito, bando isisvaizduoti kas tai yra, veikia kaip raminamieji. skaiciau knygas samones ir pasamones galia, nustok nerimauti, pradek gyventi. visai geros.
kaip gerai, kad jus kartais pasakote tai ko as nemoku isreiksti zodziais savo busenos. va va tas nerealumo jausmas. atrodo sedi cia ir dabar kalbi su zmonemis, bet lyg tai kazkur kitur esi, kazkur kitur
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 06 02, 10:24)
tai va kad as nenoriu gerti antidepresantu. kaip jau minejau jie negydo tik prislopina. irgi stengiuosi dirbti su savimi, draugas labai padeda, pats apie tai skaito, bando isisvaizduoti kas tai yra, veikia kaip raminamieji. skaiciau knygas samones ir pasamones galia, nustok nerimauti, pradek gyventi. visai geros.
kaip gerai, kad jus kartais pasakote tai ko as nemoku isreiksti zodziais savo busenos. va va tas nerealumo jausmas. atrodo sedi cia ir dabar kalbi su zmonemis, bet lyg tai kazkur kitur esi, kazkur kitur



taip ir buna,lyg esi su visais,bet atrodo,kad stebi is kitur visus.dar buna kad atrodo lyg isvis is kitos planetos buciau.nu toks netikrumo jausmas,lyg viskas kas vyksta kaip sapne kokiam.arba dar kad pati jauciuos kaip ne sava..zodziu uzeina daug visokaiusiu nesamoningu jausmu.seniau lb bijodavau ju,atrode kad tikrai isprotesiu tuoj,bet jie praeina..butu lb geai,kad ir nebeuzeitu,bet jau va 4metai kaip vis bangom uzeina..
(tfu tfu tfu bet jau ne taip daznai,kaip seniau).o siaip padeda bet kokia veikla,uzsiemimas kazkoks,uzsimirsti tiesiog apie tai ir negalvoji,ir praeina jie
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 06 01, 17:32)
aisku tai asmeniska, bet jei ne paslaptis kodel jums tie priepoliai prasidejo. juk ju nebuna be priezasties.


Mes pradejome labai nesutarti su vyru, gal del to pergyvenau kazkiek. Viena diena,. lyg niekur nieko , vaiksciojant parduotuveje, uzejo tas nerealumo jausmas, aisku persigandau, galvojau cia silpna, nualpsiu, sedejau ant suoliuko ir drebejau, kol neatvaziavo greitoji, o ji pasake, kad viskas tvarkoje, gal pavargus esu ir tiek g.gif O daugiau tokiu stipresniu priepuoliu nebuvo, tiesiog tas nerealumo jausmas lydedavo visur, tik isejus is namu pro duris, o nueiti i parduotuve buvo didziausias kosmaras. Dabar beliko tik baime ir nerimas, irgi bijau visokiausiu ligu , pastoviai tyriuosi doh.gif Parduotuviu po 3 metu jau nebebijau, bet ilgai vaiksciot nejauciu nei noro nei malonumo . Geriau kuri laika raminancius vaistus, dabar stengiuosi vengti. Manau geriau kartais, sunku momenta isgerti kokia raminancia tabletele, nei pastoviai "sedeti" ant antidepresantu. Nes juos reikia gerti pastoviai, o raminantys vaistai labiau skirti isgerti priepolio metu. Beto, tokia tabletele turint salia, ir baimiu sumazeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 06 02, 12:45)
Mes pradejome labai nesutarti su vyru, gal del to pergyvenau kazkiek. Viena diena,. lyg niekur nieko , vaiksciojant parduotuveje, uzejo tas nerealumo jausmas, aisku persigandau, galvojau cia silpna, nualpsiu, sedejau ant suoliuko ir drebejau, kol neatvaziavo greitoji, o ji pasake, kad viskas tvarkoje, gal pavargus esu ir tiek  g.gif O daugiau tokiu stipresniu priepuoliu nebuvo, tiesiog tas nerealumo jausmas lydedavo visur, tik isejus is namu pro duris, o nueiti i parduotuve buvo didziausias kosmaras. Dabar beliko tik baime ir nerimas, irgi bijau visokiausiu ligu , pastoviai tyriuosi  doh.gif Parduotuviu po 3 metu jau nebebijau, bet ilgai vaiksciot nejauciu nei noro nei malonumo . Geriau kuri laika raminancius vaistus, dabar stengiuosi vengti. Manau geriau kartais, sunku momenta isgerti kokia raminancia tabletele, nei pastoviai "sedeti" ant antidepresantu. Nes juos reikia gerti pastoviai, o raminantys vaistai labiau skirti isgerti priepolio metu. Beto, tokia tabletele turint salia, ir baimiu sumazeja  4u.gif



joa,del antidepresantu tai tiesa,jie ilgam,nors irgi kaip kam,man uzteko kurso 1,db tuos raminamus geriu,taip pat kursa,kad praeitu nerimas,kol kas padeda,liko dar mneuo get ir vsio.o tau tie nerealumai dingo visiskai ar dar tarpais uzeina?
Atsakyti
matau kad tu priepoliu jums nebuvo, tik tokia baime ir nerealumas. o man tie priepoliai dusimo ir ranku ir veido surakinimas ar kaip cia pasakius, sutraukia rankas i kumsti, negaliu istiesti ir lupas sutraukia, nepakalbui, brrrrrr
Atsakyti
QUOTE(samant...a @ 2011 06 02, 15:24)
joa,del antidepresantu tai tiesa,jie ilgam,nors irgi kaip kam,man uzteko kurso 1,db tuos raminamus geriu,taip pat kursa,kad praeitu nerimas,kol kas padeda,liko dar mneuo get ir vsio.o tau tie nerealumai dingo visiskai ar dar tarpais uzeina?


Buna uzeina , bet sekundei, ir jau taip senokai. g.gif Arba isvis nebuna to nerealumo, arba sekundei, tiesiog sumirksi ir praeina 4u.gif
QUOTE(klementyna @ 2011 06 02, 15:47)
matau kad tu priepoliu jums nebuvo, tik tokia baime ir nerealumas. o man tie priepoliai dusimo ir ranku ir veido surakinimas ar kaip cia pasakius, sutraukia rankas i kumsti, negaliu istiesti ir lupas sutraukia, nepakalbui, brrrrrr

Oho , tai pas tave viskas daug rimciau g.gif
Atsakyti
Reikia bandyti kike galima istverti tas nemalonias situacijas. Pvz., jauti, kad negali ieiti i PC, bet vistiek ieini, pagalvoji "nafik, jei bus blogai, isgriusiu, kazkas vistiek greitaja iskvies, na, o ,as, jau zinau ko man reikia wink.gif Relaniuma ar kazko pan. ir issimiegoti...".
Kazkaip atstovi, ziuri, kad neiskritai, tada tuoj pat eini i kita PC jau be baimes...O vakare pagalvoji, *****, juk neiskritau...Svarbu neuzsisklesti namuose...Nes , jei kokia savaite neiseini is namu, pvz., per atostogas, tada vel viskas is naujo...vel pratiniesi vaikscioti...Tokia jau ta liga....
Niekada negalvojau, kad tokias nesamones teks patirti...Nors, kaip psichologe sake, tai viskas kaupiasi kaupiasi ir viena karta buna "bumt" ir neiznai nei kada, nei kur.
Niekas nuo to neapsaugotas...Ypac, jei jautresne nervu sistema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JACINTA333: 03 birželio 2011 - 21:36
QUOTE(JACINTA333 @ 2011 06 03, 22:35)
Reikia bandyti kike galima istverti tas nemalonias situacijas. Pvz., jauti, kad negali ieiti i PC, bet vistiek ieini, pagalvoji "nafik, jei bus blogai, isgriusiu, kazkas vistiek greitaja iskvies, na, o ,as, jau zinau ko man reikia wink.gif Relaniuma ar kazko pan. ir issimiegoti...".
Kazkaip atstovi, ziuri, kad neiskritai, tada tuoj pat eini i kita PC jau be baimes...O vakare pagalvoji, *****, juk neiskritau...Svarbu neuzsisklesti namuose...Nes , jei kokia savaite neiseini is namu, pvz., per atostogas, tada vel viskas is naujo...vel pratiniesi vaikscioti...Tokia jau ta liga....
Niekada negalvojau, kad tokias nesamones teks patirti...Nors, kaip psichologe sake, tai viskas kaupiasi kaupiasi ir viena karta buna "bumt" ir neiznai nei kada, nei kur.
Niekas nuo to neapsaugotas...Ypac, jei jautresne nervu sistema...

bet ta baime tokia baisi...bet pastebejau jo reikia ant saves supykti....manau cia del jautrios nervines sistemos, nes juk visiems kaupiasi. visiems visokiu problemu buna, tik kitiems tai nepasireiskia. as irgi nebuciau net pagalvojus kad tokio nesamones kada lys i galva. pvz, man jau buna gerai. ir negalvoju apie savo kvepavima. ir tada pradedu galvoti, ei as nejauciu savo kvepavimo, tai gal nekvepuoju. nu tikra nesamone. o juk pries tuos priepolius net nebuciau apie tai pagalvojus. nesamone kazkokia. kas baisiausia as bijau tu vietu kur buvo ivyke priepoliai, o vienas is ju buvo masinoje, ir kai reikia ja vaziuoti visa laika jauciuosi nejaukiai. nu absurdas kazkoks. viska realiai suprantu, bet kartais nevaldau saves. o tai kaip jujms ar tik toks baimes jausmas, neramumas ar yra baime kad numirsite, ar yra buve kokiu konkreciai priepoliu?as apie savo pasakojau bet kitos sake kad tik toks negeras jausmas. kaip jums?
ka dar psichologe jums pasakojo?kaip to isvengti, kaip kovoti ka daryti?
is tikro tikriausiai buciau pats laimingiausias zmogus jei galeciau nuo to pasveikti ir kitiems padeti. tikrai visa save atiduociau kad tik kitiems padeti, nes suprantu kaip tai sunku ir baisu.
kartais po tu priepoliu pradedu verkti ir taip norisi apkabinti mama, ir pasiguosti, mamyt, kodel as tokia jautri, kodel tokia gimiau?
Atsakyti
QUOTE(JACINTA333 @ 2011 06 03, 23:35)
Reikia bandyti kike galima istverti tas nemalonias situacijas. Pvz., jauti, kad negali ieiti i PC, bet vistiek ieini, pagalvoji "nafik, jei bus blogai, isgriusiu, kazkas vistiek greitaja iskvies, na, o ,as, jau zinau ko man reikia wink.gif Relaniuma ar kazko pan. ir issimiegoti...".
Kazkaip atstovi, ziuri, kad neiskritai, tada tuoj pat eini i kita PC jau be baimes...O vakare pagalvoji, *****, juk neiskritau...Svarbu neuzsisklesti namuose...Nes , jei kokia savaite neiseini is namu, pvz., per atostogas, tada vel viskas is naujo...vel pratiniesi vaikscioti...Tokia jau ta liga....
Niekada negalvojau, kad tokias nesamones teks patirti...Nors, kaip psichologe sake, tai viskas kaupiasi kaupiasi ir viena karta buna "bumt" ir neiznai nei kada, nei kur.
Niekas nuo to neapsaugotas...Ypac, jei jautresne nervu sistema...



mano psichiatras irgi ta pati sake,kai lankydavaus-kad viskas kaupias kaupias viduje,pasamonejeir viena diena gali trukt ir pasireiskia va visokiais jausmais,mintim,priepuoliais...lb nemalonu...
Atsakyti