Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(SVT @ 2011 05 24, 14:55)
man kazkaip po antidepresantu prasidejo tokie ziauriai ypatingi PMS simptomai. Atrodo viduje tiksi bomba, net galva svaigsta, pykina, silpna. Hm, gerai kad ne viena tokia esu smile.gif  sad.gif
Dar radau istrauka is str:
"Moterys, kenčiančios nuo PMS/PMDS, normaliai jaučiasi vos vieną savaitę per mėnesį – t.y. antrąją mėnesinių ciklo savaitę". Koks tas gyvenimas.... kas 4 savaite gerai jaustis ..... eh



o man po gimdymo PMS pasidare tokie baisesni,galva svaigsta,pykina,silpna...nors del galvos svaigimo tai ir taip uzeina,toks ne kaip svaigimas,o net nezinau kaip pasakyt,toks jausmas lyg girta smile.gif fuj
Atsakyti
As tai geriu KT, todel manes nekankina PMS, tik apetitas labai geras pasidaro , pora sav. iki mm. O siandien vaziavau masinoj, vaikas valge medziotoju desrele, liko geras kasnis , jau nenori , man atiduoda, as isidejau i burna, ir jau taip nesivalgo, ta odele stora stringa gerkleje. Bet gal cia rimtai kas su gerkle? Nes ryju ryju, bet atrodo neslysta gerkle, aisku baime apeme, teko sekanti kasni mest lauk biggrin.gif Rytoj varau pas gydytoja, labai jaudinuos , nezinau, kaip visa nupasakot, ir kaip sureaguos lotuliukas.gif

Bet pvz slapesnis maistas dar normaliai biggrin.gif Bananai be problemu slysta .Aisku, cia turbut ieskau uzpakali smegenu lotuliukas.gif Gerai, kad dar kvepavimas nesutriko, kaip buvo samant...ai biggrin.gif Isvis , tada tik ten kur sienos minkstos varyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 24 gegužės 2011 - 14:16
Kaip tik siandien mano gine pasakojo toki atveji apie strigima gerkleje. Viena nestuke.gif negalejo nieko valgyt, nes vis strikdavo, tai ji visa nestuma gere lengvus antidepresantus...
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 24, 16:13)
As tai geriu KT, todel  manes nekankina PMS, tik apetitas labai geras pasidaro , pora sav. iki mm. O siandien vaziavau masinoj, vaikas valge medziotoju desrele, liko geras kasnis , jau nenori , man atiduoda, as isidejau i burna, ir jau taip nesivalgo, ta odele stora stringa gerkleje. Bet gal cia rimtai kas su gerkle? Nes ryju ryju, bet atrodo neslysta gerkle, aisku baime apeme, teko sekanti kasni mest lauk biggrin.gif Rytoj varau pas gydytoja, labai jaudinuos , nezinau, kaip visa nupasakot, ir kaip sureaguos  lotuliukas.gif

Bet pvz slapesnis maistas dar normaliai  biggrin.gif  Bananai be problemu slysta .Aisku, cia turbut ieskau uzpakali smegenu  lotuliukas.gif  Gerai, kad dar kvepavimas nesutriko, kaip buvo samant...ai biggrin.gif Isvis , tada tik ten kur sienos minkstos varyt  doh.gif  doh.gif


biggrin.gif biggrin.gif uoj prajuokinai net! nu ka cia padarysi su musu sikninem smegenelem doh.gif biggrin.gif
o nupasakok taip kaip jauties,kaip nori lai taip reaguoja,nesijaudink del to,jo toks darbas.manau cia yra toks nervinis dalykas ir nenustebk,jei pasiulys pas psichiatra ar psichologa nueit pasikonsultuot.plius tu db apie tai galvoji,isikalus esi sau,kad ''springsiu ar neprarysiu'' ir vsio,taip ir nutinka,as taip manau,nes cia daug daug ka daro musu pasamone.mano psichatras,kai seniau ejau,pasake,kad viskas slypi pasamonej ir kaip esu minejus,menkiausias koks nemalonus nutikimas isprovokuoja tai.tai va rolleyes.gif sekmytes ir butinai parasyk kiap sekesi 4u.gif
Atsakyti
Nemanau, kad pasiulys, jau as pora metu pas ja lankausi del visokiu nesamoniu, tai viska nuraso ant nervu (nes taip ir yra!) Ir israso lexotanilio. biggrin.gif Tai as nusiperku jo, bet negeriu taip kaip paskiria, kartais, kai tikrai pavargstu . Nes jau buvau pripratus (psichologiskai gal labiau) tai sunku buvo mest. Geriau 3 menesius kasdiena. Tada metus laiko negeriau, ir rudeni vel pradejau, bet kaip minejau , nepastoviai. Kai pagalvoju, kvaila buvau, geriau, kad nebijociau is namu iseiti, dabar gersiu, kad pavalgyt galeciau lotuliukas.gif Oi juokas pro asaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 24, 18:31)
Nemanau, kad pasiulys, jau as pora metu pas ja lankausi del visokiu nesamoniu, tai viska nuraso ant nervu (nes taip ir yra!) Ir israso lexotanilio. biggrin.gif Tai as nusiperku jo, bet negeriu taip kaip paskiria, kartais, kai tikrai pavargstu . Nes jau buvau pripratus (psichologiskai gal labiau) tai sunku buvo mest. Geriau 3 menesius kasdiena. Tada metus laiko negeriau, ir rudeni vel pradejau, bet kaip minejau , nepastoviai. Kai pagalvoju, kvaila buvau, geriau, kad nebijociau is namu iseiti, dabar gersiu, kad pavalgyt galeciau  lotuliukas.gif  Oi juokas pro asaras  doh.gif



as senai senai irgi esu lexotanili gerus,del vegetacines sutrikimu,tai jau irgi buvau pajutus,kad tuoj priprasiu ir nebegeriau.nu bet tai o ka daryt,jei tokios esam?tai bent gerai,kad vaistu jau yra ivairiu nuo tu nesamoniu,aisku,jie negerai,bet bent jau nuima kazkiek,nors reik KAZKAIP ismokt save valdyt doh.gif o tai ir bus visad juokas pro asaras biggrin.gif
Atsakyti
Na va, gydytoja isklausius mane pasake , ka ir maniau, kad pati uzspazmuoju ta savo gerkle doh.gif Kas keisciausia grizus valgau lyg niekur nieko doh.gif O del apgamu irgi liepe nepergyvent biggrin.gif Bet,kad pas mane ju daugybe nauju dygsta ir dygsta, tokiu taskiuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 25, 23:25)
Na va, gydytoja isklausius mane pasake , ka  ir maniau, kad pati uzspazmuoju ta savo gerkle  doh.gif  Kas keisciausia grizus valgau lyg niekur nieko  doh.gif  O del apgamu irgi liepe nepergyvent  biggrin.gif  Bet,kad pas mane ju daugybe nauju dygsta ir dygsta, tokiu taskiuku  doh.gif



kiek zinau,su amziumi,ju daugeja.o ypac po gimdymu sake ju padaugeja,man onkologas taip sake.o jei tokie taskiukai,tai nemanau,kad turetum nerimaut,jei va dideli,negraziu isvaizdu,tai tada jau galetum eit issitirt ar nerimaut smile.gif.o db,manau,tikrai nera reikalo nerimaut.o springimas yra nervinis+isikalimas
Atsakyti
Na as labai jauna, bet jau gimdziusi. Man tu taskiukiu daugeja, sake , jei dauges toliau, maziau lepintis saule arba naudoti stiprius kremus. O tuos iskilusius turiu 4 , tai visi grazus , nera ko nerimauti.

Zodziu, didziausia liga dingo vos isejus is gydytojos doh.gif Siandien viskas susivalgo, net sausainiai .
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 26, 23:52)
Na as labai jauna, bet jau gimdziusi. Man tu taskiukiu daugeja, sake , jei dauges toliau, maziau lepintis saule arba naudoti stiprius kremus. O tuos iskilusius turiu 4 , tai visi grazus , nera ko nerimauti.

Zodziu, didziausia liga dingo vos isejus is gydytojos  doh.gif  Siandien viskas susivalgo, net sausainiai  .



as irgi jauna,bet po gimdymo,mano akimis tu, taskiuku padaugeje yra.o del saules,tai ir taip reik maziau lepintis ja,nes nera lb jau gerai,kiek esu skaicius ir kiek daktarai kalba apie tai...
man aplamai buna,kad vos ieinu i kabineta nieks nebeskauda,jauciuos sveikut sveikutele smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites. noriu prisijungti i jusu gretas. mane irgi kankina panikos priepoliai. jau beveik du metai. daug apie tai skaiciau.viska suprantu, ka daryt, ko nedaryt, bet negaliu saves itikinti kad cia nieko blogo nera. nes man atrodo kad paimsiu ir nekvepuosiu.
pirmas priepolis istiko teatre.priezasti zinau, artimo zmogaus netektis, siaip stresas, esu jautri is prigimties. pradejo dusinti, kazkokia tai baime. praejus metams, nugalejau baime ir nuejau i teatra, buvo nejauku bet priepolio nebuvo. dar vienas priepolis buvo stiprus vaziuojant masinoje. pradejo traukti rankas, sutrauke burna, maniau kad paralyziavo, bet po desimt min praejo. iskviete greitaja tai is kart pasake kad priepolis. nors pries tai buvau ejusi pas psichologe, ji net nesugebejo nustatyti kad man panikos atakos. veliau pati issiaiskinau. dabar geriu homeapatinius vaistus. juos israso individualiai, kiekvienam skritngi. kartais buna geriau, kartais blogiau. tokiu dideliu priepoliu nebera, bet visada apie tai galvoju. tik nzn ka reikia daryti, kad is vis apie tai negalvociau, ir gyvenciau kaip iki priepoliu. aisku galima pagerti raminamuosius, jie palengvins kazkiek kol gersi, bet juk jie negydo priezasties, tik prislopina. tai kaip isgyti visiskai nezinau. geros knygos yra samones pasamones galia. kai uzeina priepoliai patartina kvepuoti i maiseli, kad tikrai matytum kad kvepuoji. beje, pagrindinis priesas yra alkocholis, rukymas ir kava. tai alkocholio is vis bandau atsisakyti. nes savaitgaliais kartais pasitaikydavo. dabar skaitau informacija angliskai, jei ka domins galesiu imesti nuorodu.
p.s.nejaukiai jauciuosi vaziuodama autobusu, ypac jei daug zmoniu ir nera salia draugo.dar visiska nesamone, bet man padeda, norisi visada kramtyti guma, kad burnoje jausciau metos skoni, meta suastrina ir tada jauciu kad kvepuoju. dar kartais per priepolius atrodo kad bijau nuryti maista, kad nenurysiu
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 05 31, 19:00)
priepoliu nebera, bet visada apie tai galvoju. tik nzn ka reikia daryti, kad is vis apie tai negalvociau, ir gyvenciau kaip iki priepoliu.

dar kartais per priepolius atrodo kad bijau nuryti maista, kad nenurysiu


Sveika prisijungus ! 4u.gif As katik irgi kankinausi su " springimais ir nenuryjimais" . doh.gif Bet uztat keistas dalykas, dabar stengiuosi kuo maziau bijoti, save ikalbineju ir po tu springimo pojuciu pastebejau, kad tikrai nebebijau, ir net parduotuveje apsiperku ramiai, neimu bet ko, net etiketes paskaitau biggrin.gif

Pvz, stoviu eileje, arba vaikstau didelej parduotuvej, ir galvoju, jei pasidarys bloga, atsisesiu , kad ir ant zemes, jei reikes nueisiu pasiimsiu vandens, bet kad ir kaip butu blogai, tai juk ne mirtina, ir tai sukeliam pacios savo mintimis tuos priepuolius ! Zodziu mintyse "atsisaudau" nuo tu minciu , privercianciu bijoti .

O visiskai apie tai negalvoti... g.gif Gal ir galima , bet tik tada, kai visiskai " pasveiksti" , kai nera net menkiausios baimes, nerimo jausmo.

Tiesiog gyveni, ir matai, kad kasdiena " mirsti" bet taip ir nenumirsti. Man jau pradeda nusibosti, tas bijojimas, ir atrodo, kad tai i gera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 01 birželio 2011 - 11:59