Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija


QUOTE(Anaksunamun @ 2010 10 13, 15:02)
Kad, man gydytoja net lexotanili israsinedama, tai pavarde kazkaip kitaip paraso, tai adresa, numerius kitus paraso ir t.t. Na tai as ir supratau taip, kad gali kliudyt ateity.

Jei baime nuima tai labai gerai  thumbup.gif  O idomu, kaip su alkoholiu? Turbut irgi negerai?

Jei zadi kada nors stoti dirbti i policija, gaisrine, pasienio apsauga, na viskas kas priklauso VRM, ar kokia karo akademija , tai zinok amen visiems laikams.
Atsakyti
Na lyg ir nezadu rolleyes.gif O butu amen vien del to, kad raminancius geriau? g.gif
Atsakyti
sveikos, ko cia taip tylu? pradejau siandien gert AD, tik siandien, nors pries menesi buvo israsyta, bet manau negert rytoj, isvis negert nieko, nemanai, kad man depresija, esu kaip ir visi normalus zmones su nuotaikos pakitimais, o PA nebuvo taip daznai kol nepripratau prie raminanciu, tai manau tereikia tik organizma issivalyt nuo ju ir vel viskas bus normaliai, anksciau, mokejau pati kovot su PA, o dabar nebemoku, be vaistu
Atsakyti
Apie psichiatrų planą jūs galite pamatyti šioje ištraukoje iš JAV Pilietinės Žmogaus Teisių Komisijos sukurto filmo „ Psichiatrija – mirčių industrija“

http://www.youtube.c...player_embedded



Visą filmą apie psichiatrų nusikaltimus visame pasaulyje galite pažiūrėti čia:
http://taf.lt/ susiradę straipsnį: "5 straipsnis. Psichiatrų planas – sunaikinti blogio ir gėrio sampratas"
Atsakyti
Sveikos, vakar pažiūrėjau šiek tiek to filmo, bet jau darau skeptikė visam tam reikalui. Aš visada žinojau, kad diagnozę jie skiria iš žmogaus kalbų, nes kitų priemonių nėra, bet tai nereiškia, jog iš tikrųjų tai kažkoks planas ar pan. Tiesiog gal tai nėra liga nuo kurios mirštama, tačiau tokia, nuo kurios tampame zombiais. Pasaulyje yra labai daug tokių "planų" ir apskritai tiesios niekada nežinosime, nes net šalia esantys artimi žmonės mums meluoja. Noriu pasakyti, kad reikia gyventi kaip vaikams, t.y. žiūrėti į viską paprasčiau, žinoma tai padaryti labai sunku, o aš atvirai kalbant to stengiuosi smile.gif man tokie klipai bei filmai tik streso įvaro daugiau, nes dar labiau suvokiu, kad pasitikėjimo nėra, todėl bandau nuo jų kiek galima daugiau atsiriboti.

Beje Simuliuk klausei kur dingom, nedingom smile.gif Aš taip pat geriu AD bet jau seniai, ir dar dozę man padvigubino, prižiūriu savo vaikutį, tad labai dažnai pritrūksta jėgų atsakyti:) Beje papasakok kaip "sekasi" su AD, ar tinka tau jie?Kaip jautiesi?
Atsakyti
Keletas patarimu, rastu interneto platybese:):

Per PA stenkites daugiau fiziskai judeti(jei esate namuose, imkites namu ruosos).Taip greiciau isnaudosite padidejusi adrenalino kieki.

Esant PA, padazneja kvepavimas. Todel stenkites kvepuoti letai ir ramiai.
Pratimas:labai letai ikvepkite ir sulaikukite kvepavima kiek galima ilgiau (pvz.,10-15 s).Taip suletinsite sirdies plakima.

Pajutus PA ,jums gali padeti:
kvepavimo pratimai,
relaksacijos pratimai,
ranku kremas,
megstamos muzikos klausymas,
relaksacine muzika,
zoleliu arbata,
minkstas zaisliukas (is vaikystes),
religiniai simboliai (kryziukas, biblija...),
aktyvus sportas,
metiniai saldainiai,
saltas vanduo,
amoniakas,
kryziazodziu sprendimas.
zurnalas,
kompiuteriniai zaidimai,
spalvinimo knygeles,
audioknygos,
piesimas,
pokalbis telefonu.....
Cia kiekvienam individualiai.Reikia surasti savo buda.


Atsakyti
Jacinta nu tu maladec biggrin.gif man taip patinka tavo postai wink.gif ačiukas tau :*
Atsakyti
Straipsnis skirtas sportininkams, bet visą tai pilnai galima prisitaikyti ir kiekvienam asmeniškai.

Apie relaksaciją ir vizualizaciją: http://www.sportopsi...ualizacija.html
Atsakyti
Ramybė – tai pastovus visumos suvokimas

http://www.sathyasai...ndex.php?id=103

Atsakyti
Liepa18 dekui tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2010 11 18, 09:11)
Sveikos, vakar pažiūrėjau šiek tiek to filmo, bet jau darau skeptikė visam tam reikalui. Aš visada žinojau, kad diagnozę jie skiria iš žmogaus kalbų, nes kitų priemonių nėra, bet tai nereiškia, jog iš tikrųjų tai kažkoks planas ar pan. Tiesiog gal tai nėra liga nuo kurios mirštama, tačiau tokia, nuo kurios tampame zombiais. Pasaulyje yra labai daug tokių "planų" ir apskritai  tiesios niekada nežinosime, nes net šalia esantys artimi žmonės mums meluoja. Noriu pasakyti, kad reikia gyventi kaip vaikams, t.y. žiūrėti į viską paprasčiau, žinoma tai padaryti labai sunku, o aš atvirai kalbant to stengiuosi smile.gif man tokie klipai bei filmai tik streso įvaro daugiau, nes dar labiau suvokiu, kad pasitikėjimo nėra, todėl bandau nuo jų kiek galima daugiau atsiriboti.

Beje Simuliuk klausei kur dingom, nedingom smile.gif Aš taip pat geriu AD bet jau seniai, ir dar dozę man padvigubino, prižiūriu savo vaikutį, tad labai dažnai pritrūksta jėgų atsakyti:) Beje papasakok kaip "sekasi" su AD, ar tinka tau jie?Kaip jautiesi?


MadCost as ju negeriu tame ir esme, esu uzsieny, turiu ju viena pakeli menesiui israsyta, bet taip ir nepradejaum tik pabandziau, tai buvo ziauri diena...Dabar dirbu, uztat nepradedy nes po menesio reikia paziureti ar jie tinka..Gyva dabar tik su xanax ir lexotaniliu, bandau issivaduot is ju homeopatiniais vaistais ir zoleliu arbata, bet nepadeda, o be vaistu i darba neiseiciau, nu zodziu uzburtas ratas...
kokius tu AD geri?kaip pradejai gert kas dares?ar maisiai su xanx/ar vienus gerei?
Papildyta:
beje gal zinot kokiu geru nereceptiniu vaistu nuo situ problemu, ar zoleliu?dabar niekaip galimybes neturiu pas normalu daktara nueit, tai ir gyvenu inikus i vaistus
Atsakyti
Turiu audio knygą <Orison Swett Marden – “Kelias į pasisekimą”>
http://www.smaizys.l...s-i-pasisekima/
Daug gerų minčių, jei yra norinčių, galiu permesti į skaipą...
Atsakyti