Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos IV

QUOTE(mantas.v @ 2010 11 12, 15:01)
Dėkui!
mano el. pastas jau pas Jus. Lauksiu su nekantrumu!

Sutinku, praktiškai pamatyti būtų super. Jei gerai atsimenu visa tai Kaune, o aš Vilniui. Bet kvietimą būtinai panaudosiu tik kai su darbo reikalais reiks į Kauną važiuot.

Pamatai: "švediška plokštė". O kuri iš temoje pateiktųjų - Legalett, Futura, Technopor... Visa galybė jų smile.gif
Šilumokaitis: principas aiškus, tik va praktinė realizacija labai įdomu. Nuotraukos tikrai pravers smile.gif
Akumuliacinė: mintis suprasta. Aišku viskas pasimatys eksloatacijoje, bet genialu tas kas paprasta!

Legalett paprašė lyg 50.000+pvm už pamatą. Prasisukau už gal 22-25k, principas tas pats tik klojiniai surinkti iš paprastų EPS plokščių - jos užsakytos reikiamų storių. Šioje temoje, paieškos eilutėje, įrašykit "pamatų plokštė" ar "švediška plokštė" , paieškokit, esu aprašęs visą procesą. EVOY lyg yra įdėjęs visą namo statybos albumą - nors namas skydinis, bet pamatai ten panašūs į maniškius. Pakapstykit temoj - rasite daug info. Lipinsky - Lenkijos PN projektuotojas savo saite yra galerija nuo 0 iki apdailos - linkas temos aprašyme(pirmam puslapyje). Tuoj bus naujas aprašymas - keli puslapėliai beliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 11 12, 17:26)
Legalett paprašė lyg 50.000+pvm už pamatą. Prasisukau už gal 22-25k, principas tas pats tik klojiniai surinkti iš paprastų EPS plokščių - jos užsakytos reikiamų storių. Šioje temoje, paieškos eilutėje, įrašykit "pamatų plokštė" ar "švediška plokštė" , paieškokit, esu aprašęs visą procesą. EVOY lyg yra įdėjęs visą namo statybos albumą - nors namas skydinis, bet pamatai ten panašūs į maniškius. Pakapstykit temoj - rasite daug info. Lipinsky - Lenkijos PN projektuotojas savo saite yra galerija nuo 0 iki apdailos - linkas temos aprašyme(pirmam puslapyje). Tuoj bus naujas aprašymas - keli puslapėliai beliko smile.gif

swoon.gif
Mama mija, čia rimtai tiek pamatai kainuoja? man emigruoti jau noris unsure.gif



Kaja, aš irgi tokia biggrin.gif iš pradžių galvojau interjeras, landšaftas, o dabar viskas rūpi.
Neoporas kaip ir polistrolas tiek nuodų neišskiria degdamas , ne taip kaip vata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 12 lapkričio 2010 - 16:22
QUOTE(ambre @ 2010 11 12, 17:15)
swoon.gif
Mama mija, čia rimtai tiek pamatai kainuoja?  man emigruoti jau noris unsure.gif
Kaja, aš irgi tokia biggrin.gif  iš pradžių galvojau interjeras, landšaftas, o dabar viskas rūpi.
Neoporas kaip  ir polistrolas  tiek nuodų neišskiria degdamas  , ne taip kaip vata.

Jei pasidomėsite gamintojų puslapiuose - rasite degumo klasę. Neoporas ir polistirenas abi medžiagos degimo nepalaiko, gaisro atveju problemų nesukels.
Atsakyti
Pažiūrinėjau pono Lipinskio projektą.
Tik ar teisingai supratau, kad po namu šilumokaitis vėdinimo sistemai?
http://www.domy-pasy...ndex.php?kid=22

Taip pat užčiuopiau pas poną Lipinskį man labai aktualų aspektą. Aukšti vitrininiai langai.
Įsivaizdavau kad jie sunkiai suderinami su PN koncepcija...

Šiuo metu architektas siūlo daryti vitrininius langus į pietvakarių pusę 2.90m aukščio. Aišku jie ne šiaip sau, toks jau namo pobūdis, norint pasigėrėti vaizdu nuo kalno. Bet gal kažkaip ir šią vietą galima "supasyvinti" ?
projektas
Atsakyti
QUOTE(mantas.v @ 2010 11 12, 23:34)

Taip pat užčiuopiau pas poną Lipinskį man labai aktualų aspektą. Aukšti vitrininiai langai.
Įsivaizdavau kad jie sunkiai suderinami su PN koncepcija...



Na saulutės šilumą irgi reikia išnaudoti- tik verta pagalvoti ir apie žaliuzes smile.gif Įdomus projektas bigsmile.gif
Lenkai su estetika vis tiek apsipykę- jau plojau katučių , kai čerpes dėjo- na bet sienų margumas viską sugadino.
Atsakyti
QUOTE(mantas.v @ 2010 11 12, 22:34)
Pažiūrinėjau pono Lipinskio projektą.
Tik ar teisingai supratau, kad po namu šilumokaitis vėdinimo sistemai?
http://www.domy-pasy...ndex.php?kid=22

Taip pat užčiuopiau pas poną Lipinskį man labai aktualų aspektą. Aukšti vitrininiai langai.
Įsivaizdavau kad jie sunkiai suderinami su PN koncepcija...

Šiuo metu architektas siūlo daryti vitrininius langus į pietvakarių pusę 2.90m aukščio. Aišku jie ne šiaip sau, toks jau namo pobūdis, norint pasigėrėti vaizdu nuo kalno. Bet gal kažkaip ir šią vietą galima "supasyvinti" ?
projektas


Jūsų, Bieso66 ir Virpo prašimu - mano panatų plokštė, žemės šilumokaitis, grindys ir sienos...
Veikalas (.ppt) kurtas pirmą kartą gyvenime, nėra tobulas, bet tikiuosi suprantamas. Gaila neradau nuotraukų su akumuliacinėm - įrengimo stadijoje, beje fotografas ir darbų vadovas - du skirtingi asmenys schmoll.gif todėl albumas nenuoseklus...

Vitrininiai langai: ne, jie nesikerta su PN jei yra kokybiški. Mano pietinis 2,5 x 5,0. Supasyvinti: jei dabar - geras paketas su U apie 0,5 ir kokybiški rėmai, plius išoriniai roletai/žaliuzės nakčiai ir saulėtoms dienoms. Jei netolimoje ateityje - laukiam revoliucinių vakuuminių paketų - tada dauguma netgi labai šiltų šiandienos sienų pasirodys "pamušalais" prieš paketus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 12 lapkričio 2010 - 22:22
Idomiausioj vietoj nuoroda besuveikė smile.gif ar čia tik man?

QUOTE(Vilienė @ 2010 11 12, 22:11)
Jūsų, Bieso66 ir Virpo prašimu - taip statausi aš.
Veikalas (.ppt) kurtas pirmą kartą gyvenime, nėra tobulas, bet tikiuosi suprantamas. Gaila neradau nuotraukų su akumuliacinėm - įrengimo stadijoje, beje fotografas ir darbų vadovas - du skirtingi asmenys schmoll.gif  todėl albumas nenuoseklus...

Vitrininiai langai: ne, jie nesikerta su PN jei yra kokybiški. Mano pietinis 2,5 x 5,0. Supasyvinti: jei dabar - geras paketas su U apie 0,5 ir kokybiški rėmai, plius išoriniai roletai/žaliuzės nakčiai ir saulėtoms dienoms. Jei netolimoje ateityje - laukiam revoliucinių vakuuminių paketų - tada dauguma netgi labai šiltų šiandienos sienų pasirodys "pamušalais" prieš paketus...

Atsakyti
QUOTE(mantas.v @ 2010 11 12, 23:23)
Idomiausioj vietoj nuoroda besuveikė smile.gif ar čia tik man?

Ne, čia visiems nesuveikė. Jau pataisyta, sorry, truputi išsižiojęs kompiuterastas, teks į kursus užsirašyt thumbup.gif
Atsakyti
nuoroda neveikia, nors esu mates gyvai, bet ir eiga butu idomu paziuret
Atsakyti
QUOTE(Pylenskis @ 2010 11 12, 23:26)
nuoroda neveikia, nors esu mates gyvai, bet ir eiga butu idomu paziuret

Kaip Žorik Vartanov - tysiača izvenenij!!! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2010 11 12, 22:54)
Na saulutės šilumą irgi reikia išnaudoti- tik verta pagalvoti ir apie žaliuzes smile.gif Įdomus projektas bigsmile.gif
Lenkai su estetika vis tiek apsipykę- jau plojau katučių , kai čerpes dėjo- na bet  sienų margumas viską sugadino.

Lenkų architektūra pokraupė, 800 projektų gal keli panašūs į namus, likę urodinos lietuviškai akiai...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 11 12, 23:11)
Jūsų, Bieso66 ir Virpo prašimu - mano panatų plokštė, žemės šilumokaitis, grindys ir sienos...
Veikalas (.ppt) kurtas pirmą kartą gyvenime, nėra tobulas, bet tikiuosi suprantamas. Gaila neradau nuotraukų su akumuliacinėm - įrengimo stadijoje, beje fotografas ir darbų vadovas - du skirtingi asmenys schmoll.gif  todėl albumas nenuoseklus...

Vitrininiai langai: ne, jie nesikerta su PN jei yra kokybiški. Mano pietinis 2,5 x 5,0. Supasyvinti: jei dabar - geras paketas su U apie 0,5 ir kokybiški rėmai, plius išoriniai roletai/žaliuzės nakčiai ir saulėtoms dienoms. Jei netolimoje ateityje - laukiam revoliucinių vakuuminių paketų - tada dauguma netgi labai šiltų šiandienos sienų pasirodys "pamušalais" prieš paketus...

thumbup.gif geras reportazas thumbup.gif
Atsakyti
Užkrečianti darbų eiga! Tikrai šauniai!
Atrodo viskas taip paprasta, kai žiūri nuotraukas. Bet kiek visko apmastyti reikia blink.gif Viskas gi užpilama betonu ax.gif
Man kaip ne startybininkui tokie patarimai ir darbų eigos aprašymas - aukso vertės, nes pradedi suprasti kas ir kaip...

O kodėl pasirinkote būtent tokį žemės šilumokaitį?



QUOTE(Vilienė @ 2010 11 12, 22:33)
Kaip Žorik Vartanov - tysiača izvenenij!!! smile.gif
Papildyta:

Lenkų architektūra pokraupė, 800 projektų gal keli panašūs į namus, likę urodinos lietuviškai akiai...

Atsakyti