Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos IV

QUOTE(*KAJA* @ 2010 11 10, 16:28)
biggrin.gif jus man neismaneliai sios srities papasakokit kas tas „PN su rąstinio optika“ per daiktas  doh.gif  doh.gif

Kai vietoje paprastų medinių dailylenčių- namą apkalate kuo tai panašaus.
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2010 11 10, 17:34)
Evoy pasisakymus  reikia ismokt skaityt-po didele ismone slepiasi paprasti dalykai

cry.gif O visą laiką klaidingai maniau, kad bendrauju taip paprastai swoon.gif
Atsakyti
kazkur buvau uzmates apsiltinimo medziagu silumos varza.
Jeigu ka zinote,prasau irasykite,akmens vatos,stiklo vatos,medziovatos ir kitu medziagu varza.Idomu butu ir kaina uz kuba,tad matytume kuri medziaga ,kuom pranasesne,kad butu lengviau atsirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 10, 21:09)
kazkur buvau uzmates  apsiltinimo medziagu silumos varza.
Jeigu ka zinote,prasau irasykite,akmens vatos,stiklo vatos,medziovatos ir kitu medziagu varza.Idomu butu ir kaina uz kuba,tad matytume kuri medziaga ,kuom pranasesne,kad butu lengviau atsirinkt.

Argi tokius elementarius dalykus sunku rasti?
Atsakyti
QUOTE(Dario @ 2010 11 10, 23:06)



good.gif
Atsakyti
Tai viska galima susirast,ir is vis to forumo nereikia,apie ka cia snekate?
Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 11 10, 19:12)
Kai vietoje paprastų medinių dailylenčių- namą apkalate kuo tai panašaus.

aaa, aisku, ne nenoriu tu rastinio tipu. man jau tie taip nusibode ir dar visur ta a le pinotex naudoja. Noriu lentelem apkalto ir dazyto dazais. gal kazkas

user posted image

panasaus tik kaime turi grycia buti kaimiska, o ne miestietiska. Tai vat mastau siltinti 20 cm vata ir is vidasu lauko sienas 5cm. ka manot tu klausimu? ax.gif
QUOTE(EVOY© @ 2010 11 10, 19:12)
cry.gif O visą laiką klaidingai maniau, kad bendrauju taip paprastai swoon.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 11 lapkričio 2010 - 13:08
QUOTE(ambre @ 2010 11 10, 17:34)
hihihi.gif
Evoy pasisakymus  reikia ismokt skaityt-po didele ismone slepiasi paprasti dalykai smile.gif
P.s. jis norejo pasakyt "pasyvus namas su rastinio vaizdu".

Pritariu, bandžiau atkreit EVOY dėmesį į auditorijos sudėtį su pasiūlymu taikytis į pradedančiuosius... Amžių gyveni amžių mokaisi
Papildyta:
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 10, 22:53)
Tai viska galima susirast,ir is vis to forumo nereikia,apie ka cia snekate?

Jūs norite užkrauti kažkam juodą sekretorės darbą. Jei norite patarimų - manau mielai padės visi. Tik ne informacijos rinkime, ypač tokios paprastos, visiems prieinamos per kelis klavišų bakstelėjimus...
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2010 11 11, 14:00)
Tai vat mastau siltinti 20 cm vata ir is vidasu lauko sienas 5cm. ka manot tu klausimu?

Manau, kad Jums reikėtų pradėti nuo beisbolo lazdos įsigijimo. Jos dėka pavyktų apsaugoti Jūsų namą nuo minkšto šiltinimo, Arko/medinės apdailos deriniui. Tuo pačiu nepatingėkite mostelėti bet kam, kas bent bandys užsiminti apie kokias tai garų difuzijas (sienų kvėpavimus). Žodžiu: kategoriškai- tik kietas šiltinimas (neoporas, PIR/PUR).
Dabartinis.
Tokia pati varža su neoporu.
Tokia pati varža su PIR/PUR.
PN atitvara su PIR/PUR.
Gal patingėjau iki galo tiksliai sudėlioti buterbrodą su minkštu šiltinimu, bet esmė nesikeičia- per daug terlionės ir per brangu. PIR/PUR kiek brangesnė galutiniame variante nei neoporas- bet minus 5 cm sienos storio (paprastesnis/pigesnis tvirtinimas).
Atsakyti
Keletas klausimu Vilienei:
- Ar turite vaizdinės informacijos (nuotraukų įvairiose stadijose ar pan.) apie savo namo statybas? Mane jos labai domina dėl jūsų rimto požiūrio į PN bei liktinių klojinių praktinio taikymo. Gal būt savo statybose rėmėtės kitais projektai, jų statybų logika ir tie jūsų pritaikyti pavyzdžiai yra papublikuoti internete? Labai prašyčiau nuorodos smile.gif
Pvz.
- kokius pamatus ir kaip darėte?
- kaip įrenginėjote žemės šilumokaitį?
- kaip įrenginėjote šilumos akumuliacinę talpą?
Kaip jau supratot pradžiai domina tas 0 ciklas, kokie buvo jūsų sprendimai. Kokiu pavyzdziu darėte? gal kokia nuoroda į tai...
Peržiūrėjau sienų statybos pradžiamokslį tai kaip ir viskas aišku. bet va su 0 ciklu tai PN variante klausimų labai daug...
Iš anksto dėkingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 11 11, 19:51)
Manau, kad Jums reikėtų pradėti nuo beisbolo lazdos įsigijimo.

biggrin.gif biggrin.gif lazda tai patiko biggrin.gif

Del neoporo. Kadangi dar žalia tuose techniniuose klausimuose, tai labai nepykite ant manes. nes 30 metu budama boba-statybininke pavirtau.
O kaip su neoporo degumu. Esu girdejusi, jog toje savivaldybeje, apskritai neleidzia naujos statybos namu (kai medzio fasadas) siltinti kietu siltinimu. Cia apie lauko siltinima. Neimanoma paskui priduoti to namo, nes gaunasi, jog labai degus... tipo O del vidasuk tai sakot neoporu....? g.gif g.gif blush2.gif ax.gif Tai mintis ir buvo deti akmens vata (tik neaisku kokia). Statybininkai visada turi savo nuomones, bet jie ir ziuri gi, kad darbo daugiau, kas = daugiau pinigu mokama jiems. Siaip labai geri jei, nieko negaliu pasakyti, bet visada norisi ir daugiau nuomoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 12 lapkričio 2010 - 12:19
QUOTE(mantas.v @ 2010 11 12, 12:27)
Keletas klausimu Vilienei:
- Ar turite vaizdinės informacijos (nuotraukų įvairiose stadijose ar pan.) apie savo namo statybas? Mane jos labai domina dėl jūsų rimto požiūrio į PN bei liktinių klojinių praktinio taikymo. Gal būt savo statybose rėmėtės kitais projektai, jų statybų logika ir tie jūsų pritaikyti pavyzdžiai yra papublikuoti internete? Labai prašyčiau nuorodos smile.gif
Pvz.
- kokius pamatus ir kaip darėte?
- kaip įrenginėjote žemės šilumokaitį?
- kaip įrenginėjote šilumos akumuliacinę talpą?
Kaip jau supratot pradžiai domina tas 0 ciklas, kokie buvo jūsų sprendimai. Kokiu pavyzdziu darėte? gal kokia nuoroda į tai... 
Peržiūrėjau sienų statybos pradžiamokslį tai kaip ir viskas aišku. bet va su 0 ciklu tai PN variante klausimų labai daug...
Iš anksto dėkingas  ax.gif

Turiu, tik laiko mažai - jūs jau trečias eilėj laukiantis foto. Parašykit į AŽ savo mailą - gal kaip nors susiruošiu ir pasiųsiu visiems prašiusiems.
Pamatai: "švediška plokštė", jos aprašymai pateikti temos pradžioj, aš tik į ją susimontavau grindinį šildymą prieš užbetonuodamas.
Šilumokaitis: ne mano išradimas, šaltinis čia, turiu foto pasistengsiu išsiųsti.
Akumuliacinė: paimti 3 kūbiniai plastikiniai konteineriai nuo lako/skiedėjo/klijų (tokie narve ant paletės) nuardyti narvai, iš visų pusių apšiltinti 30cm EPS, įsukti į polietileninę plėvelę(hidroizoliacija dėl EPS nepakantumo vandeniui) ir užkasti po pamatų plokšte. Forume išsakytos įvairios nuomonės - buvo ir kritiškų dėl pačio konteinerio medžiagos neilgaamžiškumo. Matysim - eksperimentas. Yra akumuliacinių ir rimtų - už rimtus pinigus. Mano savikaina - iki 1200-1500Lt
Thermodomas davė dvd - bet vaizdai labai panašūs kaip utube. Šiandien paskutinieji betonavimo darbai(pertvaros) galite pats atvažiuot ir pakalbėt su statybininkais, pačiupinėti, pauostyti, ragauti nesiūlysiu smile.gif
Atsakyti
Dėkui!
mano el. pastas jau pas Jus. Lauksiu su nekantrumu!

Sutinku, praktiškai pamatyti būtų super. Jei gerai atsimenu visa tai Kaune, o aš Vilniui. Bet kvietimą būtinai panaudosiu tik kai su darbo reikalais reiks į Kauną važiuot.

Pamatai: "švediška plokštė". O kuri iš temoje pateiktųjų - Legalett, Futura, Technopor... Visa galybė jų smile.gif
Šilumokaitis: principas aiškus, tik va praktinė realizacija labai įdomu. Nuotraukos tikrai pravers smile.gif
Akumuliacinė: mintis suprasta. Aišku viskas pasimatys eksloatacijoje, bet genialu tas kas paprasta!
Atsakyti