Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos IV

QUOTE(ambre @ 2010 10 20, 10:26)
tik preliminariait: http://www.bpicf.lt/.../1/88/bp-icf-20
vyras daugiau domėjos, reiks klaust. Reiktu dar dėt neoporo.

P.s. mes gal kaimynai būsim netyčia smile.gif (ginkūnai)



Butinai paklauskit del blokeliu. Nes as jeis domiuosi taippat. Taip as is ginkunu,svajoniu gatves rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(EVOY© @ 2010 10 20, 09:52)
Vėliau šioje vietoje planuoja montuoti žaliuzių mechanizmą. Jei kokios gudresnės žaliuzės ir jei dar bus apsauga nuo vabzdžių- gaunasi gana nemaža dėžė. Nekreipkite dėmesio į pirmą pasitaikiusią iliustraciją- Pasyviam namui dėžės būna rimčiau apšiltintos.

Tarp kitko- puiki iliustracija, kuo skiriasi vokiškos ir lietuviškos statybų tradicijos:
* Vokiečiui svarbiausia mažiausiais kaštais ir kuo greičiau įsikelti- kad kaimynai nepradėtų tyčiotis. Neturi pinigų žaliuzėms dabar- paliko polistirolą (nereikės vėliau daug ardyti).
* Pas lietuvį viskas atvirkščiai: nors ir dešimt metų statysis- bet būtinai "All in One".
Turbūt tai ir bus tas rąstas prie lietuvio kojos, kuris labiausiai trukdo rinktis Pasyvų/Zero/Plius namą.
Rąstas prie kitos kojos- švelniai sakant keistos skaičiavimo metodikos, kai lyginami visiškai iš konteksto ištraukti elementai, ir nematomas bendras vaizdas.

P.S. Kai geriau pagalvoji- oi kiek dar tų rąstų yra pas planuojantį statybas lietuvį...



va,va as ir pagalvojau,ar tik ne zaliuzes kokias zada detis.. Itarimai pasitvirtino,nes tiketis kad vokietis butu toks zioplas ir langu anga pasididintu keliolika cm nei reikia,tikrai butu naivu. Paziurekit kokius tik plyselius sandarinimo putom palieka..
Butu gerai jei tokia pacia sistema galetu pritaikyti ir pasyviam namui,tik ar neatsiras per ta deze salcio tiltas i nama? Ka manote?
Atsakyti
man tai kazkaip keistai tas apie zaziuzes.. ner ten reikia kazka dauzyti virs lango remo, kad zaliuzes deti, nei ka.. o dabar net pritvirtinti nera kur tu zaliuziu.. nesamone kazkokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 10 20, 11:51)
Butinai paklauskit del blokeliu. Nes as jeis domiuosi taippat.  Taip as is ginkunu,svajoniu gatves  rolleyes.gif

Domėkitės domėkitės, jei ką- kooperuosimės didesniam kiekiui mirksiukas.gif
Mes prie kito ežero (Miglos g.) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 10 20, 10:58)
man tai kazkaip keistai tas apie zaziuzes.. ner ten reikia kazka dauzyti virs lango remo, kad zaliuzes deti, nei ka.. o dabar net pritvirtinti nera kur tu zaliuziu.. nesamone kazkokia biggrin.gif

Iš dalies- taip: išorėje jos taipogi neblogai įsitenka.
Tokį pasirinkimą lemia daugiau tradicijos. Senelio name buvo tokia dėžė, tėvo name buvo- tai ir pas šiandien besistatantį vokietį tokia bus. O gamintojams koks skirtumas: yra poreikis- prigamins.
Iš dalies- ne: didesnis langas, geriau šiltintos žaliuzės, tokie navarotai kaip apsauga nuo vabzdžių- ir su tokio dydžio dėžėmis galima sudarkyti visą fasadą (jei nėra galimybės paslėpti storame šiltinime).
Tvirtinti tikrai yra kur- prie sąramų.
Atsakyti
Matau Viliene prisijungus, parašykit ką su lenkais suderėjot biggrin.gif Jūs gal statėtės iš bpIcf ?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 10 20, 10:54)
Butu gerai jei tokia pacia sistema galetu pritaikyti ir pasyviam namui,tik ar neatsiras per ta deze salcio tiltas i nama?  Ka manote?

Pasyviame name paprastai yra pakankamas storis šiltinimo, kuriame galima "paslėpti" mechanizmą. Įdomesnis variantas.

P.S. Pamiršau video...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVOY©: 20 spalio 2010 - 10:41
QUOTE(ambre @ 2010 10 20, 10:26)
tik preliminariait: http://www.bpicf.lt/.../1/88/bp-icf-20
vyras daugiau domėjos, reiks klaust. Reiktu dar dėt neoporo.


Dabar atidžiai pastudijuokite Thermodom.pl (jų atstovas termomur.pl) ir pamiršite bpicf...
Storis - tik 450mm išorės sienoms, be jokių "gal" - pasiskaičiuotike 1m2 sienos 450 ir, tarkim, 250, tuomet įvertinkite kainos skirtumus ir varžų skirtumus. Dėl betonavimo kaštu(abiem atvejais identiški) belieka aiškus pasirinkimas - 450mm su R-9,2.
Po pusantro - dviejų mėnesių, nuslūgus sezonui, gamyba bus beveik mirus - tada galima gauti papildomą nuolaidą.
Parsivežiau gal 10kg "makulatūros" - kainos, tipiniai brėžiniai, eskizai, šiaip reklaminiai š..., jūsų kaimynas biesas lyg į Kauną žvalgytis ruošias - įdėsiu kelis komplektus, susisiekite su juo, gal bus nusiteikęs kurjeriu pabūti. O šiaip tai ir patiems galiu perduot - jei Kaune kada būsit. smile.gif
Klinkerio atsisakymas - tai jau žingsnis pažangos ir naujovių link smile.gif Žiūrėkit, dar ir languotų langų atsisakysit, ir čerpes "nafig"(dėl svorio) ir išeis modernus, "nelietuviškas" namas smile.gif Be abejo - dėl skonio nesiginčijama! smile.gif Šioje temoje buvau paskelbęs nuorodą negalintiems gyventi be klinkerio, pakapstykite, dabar ne po ranka, manau geras sprendimas už pakankamai nedidelę kainą.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 10 20, 12:45)
Dabar atidžiai pastudijuokite Thermodom.pl (jų atstovas termomur.pl) ir pamiršite bpicf...
Storis - tik 450mm išorės sienoms, be jokių "gal" - pasiskaičiuotike 1m2 sienos 450 ir, tarkim, 250, tuomet įvertinkite kainos skirtumus ir varžų skirtumus. Dėl betonavimo kaštu(abiem atvejais identiški) belieka aiškus pasirinkimas - 450mm su R-9,2.
Po pusantro - dviejų mėnesių, nuslūgus sezonui, gamyba bus beveik mirus - tada galima gauti papildomą nuolaidą.
Parsivežiau gal 10kg "makulatūros" - kainos, tipiniai brėžiniai, eskizai, šiaip reklaminiai š..., jūsų kaimynas biesas lyg į Kauną žvalgytis ruošias - įdėsiu kelis komplektus, susisiekite su juo, gal bus nusiteikęs kurjeriu pabūti. O šiaip tai ir patiems galiu perduot - jei Kaune kada būsit. smile.gif
Klinkerio atsisakymas - tai jau žingsnis pažangos ir naujovių link smile.gif  Žiūrėkit, dar ir languotų langų atsisakysit, ir čerpes "nafig"(dėl svorio) ir išeis modernus, "nelietuviškas" namas smile.gif  Be abejo - dėl skonio nesiginčijama! smile.gif  Šioje temoje buvau paskelbęs nuorodą negalintiems gyventi be klinkerio, pakapstykite, dabar ne po ranka, manau geras sprendimas už pakankamai nedidelę kainą.

labai dėkui- įnešėt naujo vėjo! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2010 10 20, 03:54)
Gal kas turite puikiu nuorodu su paveiksleliais,kaip tvarkingai is lauko izoliuoti langus,kad nepatektu dregme,kaip montuojami langai karkasiniame name?

http://www.poliservi...g...mp;s=1&k=27

mes susidojom langus naudojant illbruck technoloija. Prisimenu kokiais mus durniais vadino, sake neturim kur pinigu kisti, juk putu privarei ir uztenka doh.gif
Kadangi ant keramzito zinojo jog nesiklijuoja tos juostos, tai dar tokiais snargliais spec tepem.
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 10 20, 11:25)
Matau Viliene prisijungus, parašykit ką su lenkais suderėjot biggrin.gif  Jūs gal statėtės iš bpIcf ?


Dėl projekto pakeitimo(atsisakiau gipsinių pertvarų - noriu liktinių pertvarom) teko nuvykti "dasipirkti". Pirmame aukšte buvo ekstremali situacija - reik lieti perdangą, o pertvarom pritrūkau gal 15vnt klojinių. Teko iš bpicf pirkti. Kadangi pageidavimas buvo "pačių pigiausių" tai gal davė broko ar nekondicinių - nepatikėsit, 50cm aukščio klojinys neatlaikė betono slėgio ir plyšo. Savo darbininkų nuomonę esu pacitavęs anksčiau, pasikartosiu:"BP kokybe dar labai toli iki lenkų..." Apie tai užsiminiau Thermodome, jie tam turi europinį sertifikatą: surentė tiesią 3m aukčio sieną, paramstė kad negriūtų ir iškart užpylė BETONO SIURBLIU.
Derėtis man jau nėra dėl ko - dabar jau turiu viską, ko man reik. Padiskutavom apie PIR/PUR - reakcija buvo labai natūrali(ne tokia, kai prašiau mano klojinius gaminti iš neoporo, ne iš polistireno). Realu, kad kada nors teks - jei prasidės vakuuminių langų su R 5...20 era klojiniai su R-9,2 bus niekam nereikalingi. O dar prieš 2 metus man sakė gal tu durnas - 450mm sukurti specialiai šaldymo kameroms statyti, o tu gyvenamą namą... smile.gif
Jei kam reikia informacijos, kontaktų, pagalbos ar rekomendacijų šiuo klausimu - pasiruošęs padėti smile.gif
Atsakyti
viliene, vyrui dar nesakiau, bet aš jau baigiu apsispręsti biggrin.gif Pagalbos reikės dėl konkrečių kontaktų. smile.gif

Kokią apdailą planuojat pats? Tinką?
Įdomu, ką siūlėt vietoj klinkerio g.gif , reiks pakapstyt temą.

Ką manot apie termosnaigės plokštes? http://www.termosnai...stes-kl-ir-kln/
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 10 20, 12:10)
viliene, vyrui dar nesakiau, bet aš jau baigiu apsispręsti biggrin.gif  Pagalbos reikės dėl  konkrečių kontaktų. smile.gif

Kokią apdailą planuojat pats? Tinką?
Įdomu, ką siūlėt vietoj klinkerio g.gif , reiks pakapstyt temą.

Ką manot apie termosnaigės plokštes?  http://www.termosnai...stes-kl-ir-kln/


Iki šiol (vienas iš dviejų namų jau su apdaila) buvau tinko šalininkas. Bet va EVOY su savo weberhausu griauna priimtus sprendimus. Mačiau labai įdomių fasadų, lyg plokštės, dabar jau dvejoju. O tam turiu laiko - su dabartiniais orais išorės tinko reiks laukti tik pavasarį.

Nesu susipažinęs su Termosnaige, kažkada, gal 1994-1995m buvo PEM snaigė - tuomet atrodė kosmiškai patraukliai. Dabar tai vertinu labiau dėl PIR/PUR(vėlgi - kaltas EVOY) o klinkeriui esu visiškai abejingas. O siūliau Termo/PEM snaigės atitikmenį, gaminamą lenkijoj... Pakapstę rasit link'ą smile.gif
Atsakyti