Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos IV

Sveiki. Perskaičiau nemažai Jūsų komentarų.
Pagarba EVOY už didelį indėlį skleidžiant savo surinktas žinias PN statybai. Pats irgi ruošiuosi tokį statytis iš pigiausios konstrukcijos betoninių blokelių.
Norėčiau atkreipti visų dėmesį dėl karkasinės namo statybos.
Karkasinio namo nusidėvėjimas lyginant su mūriniu yra nežmoniškai didelis. Po 20-30metų mūrinis namas draudžiamas atstatomąja verte, o karkasinis 50%. Taigi (neduok dieve) įvykus draudiminiam įvykiui, jūsų sutaupyti 15-20 tūkstančių, gali virsti daug didesniais nuostoliais.
Be to ne visos draudimo kompanijos draudžia karkasinius namus ir dėl to kasmetinės draudimo įmokos (apie 200lt.) yra didesnės. Tokia tendencija yra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Neužmirškite įvertinti šio faktorio!
Perskaičiau, kad kažkuriems dalyviams kaip ir man yra aktualus židinio klausimas. Taigi šiuo metu yra puiki alternatyva romantinio vakaro sukūrimui - bedūmis bio-židinys. Taip bus ir žmona patenkinta ir išlaidos sumažintos ne tik dėl šalčio tiltų bet ir dėl kamino nereikalingumo
Atsakyti
QUOTE(Laimorone @ 2010 10 15, 15:30)
Sveiki. Perskaičiau nemažai Jūsų komentarų.

  Perskaičiau, kad kažkuriems dalyviams kaip ir man yra aktualus židinio klausimas. Taigi šiuo metu yra puiki alternatyva romantinio vakaro sukūrimui - bedūmis bio-židinys.  Taip bus ir žmona patenkinta ir išlaidos sumažintos ne tik dėl šalčio tiltų bet ir dėl kamino nereikalingumo

Židinių "fanatai" labai norėtų pamatyti jūsų paminėtą bio bedūmį smile.gif
Virš lango, kuriame rašote, antroje eilutėje nuo viršaus spaudžiat "http://", atsidariusiam lange įrašot bio bedūmio internetinį adresą, ok, sekančiam lange tekstinę nuorodą(pvz: bio-bedūmis), vėl ok, ir visi grožisi bei guodžia žmonas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 15 spalio 2010 - 14:50
nepatinka man bio bedūmis biggrin.gif Kitas namas Jei toks bus, bus kitoks. O dėl židinio, jei šiame name man jis tik išleidos o ne malonumas bus, tai kitame jo nebus biggrin.gif Čia kaip svajonė, reikia ją paturėti, kad daugiau nebenorėti.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 10 15, 15:49)
Židinių "fanatai" labai norėtų pamatyti jūsų paminėtą bio bedūmį smile.gif
Virš lango, kuriame rašote, antroje eilutėje nuo viršaus spaudžiat "http://", atsidariusiam lange įrašot bio bedūmio internetinį adresą, ok, sekančiam lange tekstinę nuorodą(pvz: bio-bedūmis), vėl ok, ir visi grožisi  bei guodžia žmonas smile.gif



Turiu biozidinuka namie bet galiu pasakyti kad jis netoks skanus kaip normalus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 10 15, 15:49)
Židinių "fanatai" labai norėtų pamatyti jūsų paminėtą bio bedūmį smile.gif
Virš lango, kuriame rašote, antroje eilutėje nuo viršaus spaudžiat "http://", atsidariusiam lange įrašot bio bedūmio internetinį adresą, ok, sekančiam lange tekstinę nuorodą(pvz: bio-bedūmis), vėl ok, ir visi grožisi  bei guodžia žmonas smile.gif

Prašau, galvojau kad dauguma žino apie juos. Įkelti nuorodos neleidžia, tai įdedu čia: http://www.e-biozidiniai.lt/
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 10 15, 15:57)
nepatinka man bio bedūmis biggrin.gif Kitas namas Jei toks bus, bus kitoks. O dėl židinio, jei šiame name man jis tik išleidos o ne malonumas bus, tai kitame jo nebus biggrin.gif Čia kaip svajonė, reikia ją paturėti, kad daugiau nebenorėti.

Kad nelaukti sekančio namo yra rusiška patarlė - protiv loma net prijoma smile.gif Ir angą perdangoj/stoge galima gerai izoliuoti smile.gif
Aš ant šio grėblio neužlipau, kaimynai pečiais trauko(gal ir pirštu smilkinį bado) kur mano kaminas? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimorone @ 2010 10 15, 16:03)
Prašau, galvojau kad dauguma žino apie juos. Įkelti nuorodos neleidžia, tai įdedu čia:  http://www.e-biozidiniai.lt/


Čia ne kiek žino/nežino, bet lengviau suprast apie ką kalba vyksta - spragt(click) ir matai.
Atsakyti
QUOTE(Laimorone @ 2010 10 15, 16:03)
Prašau, galvojau kad dauguma žino apie juos. Įkelti nuorodos neleidžia, tai įdedu čia:  http://www.e-biozidiniai.lt/

apie biožidinius yra ir atskira tema, http://www.supermama...howtopic=497507
Atsakyti
Sveiki

Medžiagos medžiagos medžiagos.... O Jūs man pasakykite kaip architektai sprendžia šį klausimą? Nes man, deja, dar nepavyko susiarchitektuoti namuko, nes vis nepataikau ant teisingo architekto, kuris suprastu kas yra kas...


Su medžiagų pirkimu gal palaukit iki pavasario ir aš prisidėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gllop @ 2010 10 15, 16:53)
Sveiki

Medžiagos medžiagos medžiagos....  O Jūs man pasakykite kaip architektai sprendžia šį klausimą?  Nes man, deja, dar nepavyko susiarchitektuoti namuko, nes vis nepataikau ant teisingo architekto, kuris suprastu kas yra kas...
Su medžiagų pirkimu gal palaukit iki pavasario ir aš prisidėsiu  lotuliukas.gif


Su architektu reikėtų kalbėti tik apie architektūrinę dalį neiškrentant iš PN rėmų(orientacija langai t.t.) o"šį klausimą" spręsti turi konstruktorius, pageidautina gerai suprantantis šiltinimą, rasos tašką, kondensatą bei sandarumą. Dailininkai tegu piešia o inžinieriai skaičiuoja. smile.gif
Atsakyti
Tai kad tie dailininkai pripiešia vitrinų šiaurėje, o į kritiką atsako čia mes profesionalai ar tu lotuliukas.gif

Sekiau temą bet taip ir nepasidariau išvadų. Liktiniai klojiniai, - ar verta prasidėti? Atsižvelgiant į tai, kad stato samdoma darbo jėga, tad pati medžiagos kaina salyginai kompensuojama pigesnėmis darbo sanaudomis...
Nekalbu apie LT pardavėjus, a la euromac su ~50% ankainiais ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gllop: 15 spalio 2010 - 16:22
QUOTE(gllop @ 2010 10 15, 17:21)
Tai kad tie dailininkai pripiešia vitrinų šiaurėje, o į kritiką atsako čia mes profesionalai ar tu  lotuliukas.gif

Sekiau temą bet taip ir nepasidariau išvadų. Liktiniai klojiniai, - ar verta prasidėti? Atsižvelgiant į tai, kad stato samdoma darbo jėga, tad pati medžiagos kaina salyginai kompensuojama pigesnėmis darbo sanaudomis...
Nekalbu apie LT pardavėjus, a la euromac su ~50% ankainiais ph34r.gif


Aš prasidėjau smile.gif Su Lenkiškais, ~50% nuokainiais smile.gif Bet jau baigiu pasibaigt smile.gif Cituoju savo darbuotoją, išskirtinai savarankiškai rinkusį dviejų namų klojinius: "bpicf kokybe dar labai toli iki lenkų"(pritūkus sienai lenkiškų teko nusipirkt 13vnt iš kaimynų-BP). Išvadas darykite patys.

Profesionalams irgi verta paskaitinėti, kad ir šį forumą, ar šiaip pasidomėti naujovėmis. Suteikite jiems info kur gali gauti informacijos, kol kas vis dar - nemokamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 15 spalio 2010 - 17:27
QUOTE(Pylenskis @ 2010 10 15, 14:58)

Dėkui Vilienei!

Antkapis daugeliui šiltinimo medžiagų. Uodegą kol kas iškraipė tik polistirolas ir akmens vata. Nors kai kuriais atvejais ir jie nesugebėtų konkuruotų su PIR/PUR: arba aplamai negali būti naudojami tam tikrais atvejais, arba bus per brangus visas buterbrodas.

Žodžiu: procesas prasidėjo. JAV 60% rinkos jau užima PIR. ES per metus pradės dirbti 80 naujų gamyklų arba senos paleis naujas linijas. Iš daugiau žinomų LT: tas pats minėtas Kingspan Lenkijoje investuoja 80 milijonų į naują linija, Eternit jau paleido liniją. LT parduodamų vatos brendų motininė įmonė- sėkmingai (nors ir pavėluotai) pučia savo plokštes.
Atsakyti