Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos IV

QUOTE(Vilienė @ 2010 10 15, 12:37)
ok, siunčiu. Siūlau kooperuotis - žinau Pylenskiui apie 100kv.m, man apie 250, plius jums - gal nuspausim nuolaidą? smile.gif
Papildyta:
Paprastas putplastis - omeny turite EPS? Tai visiškai skirtinga, savybėmis neprilygstanti medžiaga...Rezultatas vienodas - nepanašu, lambda 0,022 ir 0,035 - skirias min 1,5 karto.

O ka ruosiates tarp gegniu deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(luksė @ 2010 10 15, 12:26)
Labai idomu kokios kainos! Jei teisingai supratau, tai cia Vilniuje Balex uzsakymus priima? 4u.gif


Atsiuskit į až mailą - persiųsiu, kitaip negaliu įmest smile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu 100mm apie 500Lt/m3 kainuoja. plonesni brangiau storesni pigiau. Pigiau nei purškiamos. Koks plokštės ilgis? Man reiktų apie 20m2 blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 10 15, 13:26)
Kaip suprantu 100mm apie 500Lt/m3 kainuoja. plonesni brangiau storesni pigiau. Pigiau nei purškiamos. Koks plokštės ilgis? Man reiktų apie 20m2  blush-anim-cl.gif


Tai kad ne 500 o 410 litu kubas.
Atsakyti
+pvm
ilgis išsiaiškinau nuo 2,5m iki 18m...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruolė: 15 spalio 2010 - 12:32
QUOTE(biesas66 @ 2010 10 14, 10:20)
Neseniai snekejome kad tinka. O kaip Evoy sake-jos neprivalomos,bet naudingos. bigsmile.gif


o Jus bent jau skaiciavote ka realiai duoda tos zaliuzes, paskaiciuokit ir suprasit, kad jos niekada neatsiperka smile.gif , jos nauda duoda tik tada kai langai kiauri ir tada jos sulaiko tuos deklaruojamus kelis desimtis proc. silumos, su sandariais ir siltais langais, jos duoda mizeri naudos. dekit jei norit, bet tiek silumos, kad atsipirktu jos niekada nesutaupys.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2010 10 15, 13:59)
o Jus bent jau skaiciavote ka realiai duoda tos zaliuzes, paskaiciuokit ir suprasit, kad jos niekada neatsiperka smile.gif , jos nauda duoda tik tada kai langai kiauri ir tada jos sulaiko tuos deklaruojamus kelis desimtis proc. silumos, su sandariais ir siltais langais, jos duoda mizeri naudos. dekit jei norit, bet tiek silumos, kad atsipirktu jos niekada nesutaupys.


Be šilumos jos dar duoda:
1. Šešėlius karštą dieną - labai svarbu esant sandariam namui su dideliais langais.
2. Saugumą įsilaužimo požiūriu.

Pridėkit tuos punktus ir gausit netokį jau blogą vaizdelį smile.gif
Atsakyti
Jus man pasakykit - o Seniuose yr tokios gelsvos kietos, panasios i PIR plokstes, (naudojau kolektoriaus nugarelei) - jo neatstoja??? dabar neatsimenu pavadinimo... storis - apie 30mm

QUOTE(Vilienė @ 2010 10 15, 10:37)
ok, siunčiu. Siūlau kooperuotis - žinau Pylenskiui apie 100kv.m, man apie 250, plius jums - gal nuspausim nuolaidą? smile.gif
Papildyta:
Paprastas putplastis - omeny turite EPS? Tai visiškai skirtinga, savybėmis neprilygstanti medžiaga...Rezultatas vienodas - nepanašu, lambda 0,022 ir 0,035 - skirias min 1,5 karto.

Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 10 15, 13:26)
Kaip suprantu 100mm apie 500Lt/m3 kainuoja. plonesni brangiau storesni pigiau. Pigiau nei purškiamos. Koks plokštės ilgis? Man reiktų apie 20m2  blush-anim-cl.gif


Dar laukiu Tago kainų, kažkuris gamintojas telefonu davė kaina - ten kubas gavos 275LTL+PVM be transporto. Bet 40Lt kvadratas mane beveik tenkina, su transportu kaina nebloga. Reikia EVOY konsultacijos - jei išilginis durstymas nėra didelė problema tai transportas palengmėja, bet jei norim dėti ištisiniais gabalais tai jau problema transporto atžvilgiu, pvz mano "tarpsienis" apie 11m - su bet kuo neparsiveši.
Galima tikėtis, kad Giedruolė+Pylenskis+aš+??(iš Kauno) sudarytume min 100kubų, tada gaunasi gražus krovinys megai ir galėtume arba patys ieškoti transporto; arba laužti gamintoją kad pristatytų. Iš Bydgoszcz mega būtų apie 2500LTL, jei iš Tago - gal 2200LTL. Bet reik sulaukti Tago kainų. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2010 10 15, 14:11)
Jus man pasakykit - o Seniuose yr tokios gelsvos kietos, panasios i PIR plokstes,  (naudojau kolektoriaus nugarelei) - jo neatstoja???  dabar neatsimenu pavadinimo... storis - apie 30mm


Senukuose tik nugarėlei ir galima pirkti, bet kai reik tiek daug - seniai numaus kelnes. 30mm irgi nedžiugina, kalbos apie 100mm... Dar ir matmenys - mes ieškome pilno stogo pločio, pvz mano - 11m. Seniuose gal 1,5x1,5 ar panašūs?
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2010 10 15, 13:59)
o Jus bent jau skaiciavote ka realiai duoda tos zaliuzes, paskaiciuokit ir suprasit, kad jos niekada neatsiperka smile.gif , jos nauda duoda tik tada kai langai kiauri ir tada jos sulaiko tuos deklaruojamus kelis desimtis proc. silumos, su sandariais ir siltais langais, jos duoda mizeri naudos. dekit jei norit, bet tiek silumos, kad atsipirktu jos niekada nesutaupys.

Naudojant apsaugines žaliuzes, montuojamas ant langų su sąlyginai šaltesniais stiklo paketais, galima sutaupyti daugiau energijos. Pateiksime kelis žaliuzių ir plastikinių langų derinimo pavyzdžius: jeigu lango šilumos perdavimo koeficientas U = 3,0 W/(kv. m∙K), tai sumontavus apsaugines žaliuzes koeficientą galima pagerinti net 37 proc. - iki 1,9 W/(kv. m∙K). Jei lango U = 1,7 W/(kv. m∙K), - iki 24 proc. (1,3 W/(kv. m∙K), jei U = 1,4 W/(kv. m∙K) - 21 proc. (iki 1,1 W/(kv. m∙K), o jei U = 1,1 W/(kv. m∙K) - apie 18 proc. (iki 0,9 W/(kv. m∙K).

Aisku kuo siltesni langai tuo mazesne nauda,bet pasyviam namui visgi tai aktualu.
Atsakyti
https://docs.google....uthkey=COHd2dUO

Kainos ploksciu PIR
Atsakyti
QUOTE(Pylenskis @ 2010 10 15, 14:58)


Galiu tik papildyti - ten per tašką pateikti storis ir plotis smile.gif
Atsakyti