Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

Sveikos Mamytės:)

Ar turite patirties naudoti jonizuotą vandenį profilaktikai ir gydymui. Nesenai įsigijau jonizavimo aparatą ir knygą T. Laucevičiaus "Jonizuotas vanduo-gyvenimas be ligų" Kol kas esu sužavėta, į vaistines nebeužsuku, nors ir aš ir dukra buvome pradėjusios sloguoti . Tikrai geras daiktas. Gal kas nors seniau naudojatės vandens jonizatoriumi ir jonizuotu vandeniu? Atsiliepkite, būtų malonu išgirsti kitų nuomonių.
Atsakyti
O kur įsigyjot?
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2010 10 10, 17:31)
O kur įsigyjot?

yra toks tinklapis feisbuke "vanduo jonizuotas" jie į namus pristato
Atsakyti
Mes ir turime ta aparaciuka. Cia daugiau mano vyras uzsikabiaves su tokiais dalykais.
Geriam praktiskai pastoviai mes ta vandenuka. Skirtumas didelis.
O kas liecia ligas, na gal ir maziau, o jei jau prikimba kokia bacila tai lengviau atsikratom.
Vaikui mano 1,5 m. Va kaip tik dabar sloga uzpuole, eisiu ieskot kiek te min va vandenuka jonizuot. Tik jau pati primirsau ar sarminiu ar rugstiniu nosyte skalaut. Chlorkem jis tuomet smirdi.
Atsakyti
Sveikos,

turim ir mes tą jonizatorių. Man aktualu paklaust - kaip valot ? Na instrukcijoj parašyta su actu, bet kad nesivalo schmoll.gif Kažkaip iškart apsinešė apnašom ir nžn ar čia brūžint jį po kiekvieno karto ar nea g.gif Turiu omeny tą baltą metalą, nes juodo tai žinau, kad nereikia liest biggrin.gif Ai, dar ir tas sidabro antgalis irgi nesivalo schmoll.gif
Šiaip reiktų vietoj paprasto vandens naudoti tą šarminį, bet kol kas pritingiu blush2.gif Papasakokit kas nuolat naudojat - kur laikot tą padarytą vandenį ?
Sakykit ar arbatą darot iš jo ? Užverdat kaip ir paprastą ?
Na va kiek daug praktinių klausimų, ufff doh.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 10 12, 15:00)
Sveikos,

turim ir mes tą jonizatorių. Man aktualu paklaust - kaip valot ? Na instrukcijoj parašyta su actu, bet kad nesivalo  schmoll.gif Kažkaip iškart apsinešė apnašom ir nžn ar čia brūžint jį po kiekvieno karto ar nea g.gif  Turiu omeny tą baltą metalą, nes juodo tai žinau, kad nereikia liest  biggrin.gif  Ai, dar ir tas sidabro antgalis irgi nesivalo  schmoll.gif
Šiaip reiktų vietoj paprasto vandens naudoti tą šarminį, bet kol kas pritingiu  blush2.gif  Papasakokit kas nuolat naudojat - kur laikot tą padarytą vandenį ?
Sakykit ar arbatą darot iš jo ? Užverdat kaip ir paprastą ?
Na va kiek daug praktinių klausimų, ufff  doh.gif
4u.gif


Vandenį pagamintą reikia suvartoti per dieną, o laikau termose. Jeigu išverdi gydymui, verdi 30 minučių ir termose rūkštinį vandenį laikyti galima 3 d. su juo valyti nosį, skalauti gerklę, dezinfekuoti rankas ir gerti gurkšnelį kai paleidžia vidurius. Yra gera knyga, bet prie aparato irgi yra instrukcija kaip gydytis kiek vartoti.Kasdieniniam naudojimui virti 6 minutes. o valyti reikia tik BALTĄ deodą su 9 procentų actu. ir sidarinį angalį taip pat.

QUOTE(Daiwaite @ 2010 10 13, 09:53)
Vandenį pagamintą reikia suvartoti per dieną, o laikau termose. Jeigu išverdi gydymui, verdi 30 minučių ir termose rūkštinį vandenį laikyti galima 3 d. su juo valyti nosį, skalauti gerklę, dezinfekuoti rankas ir gerti gurkšnelį kai paleidžia vidurius. Yra gera knyga, bet prie aparato irgi yra instrukcija kaip gydytis kiek vartoti.Kasdieniniam naudojimui virti 6 minutes. o valyti reikia tik BALTĄ deodą  su 9 procentų actu. ir sidarinį angalį taip pat.

Arbatai irgi 6 minutes.
Atsakyti


Ačiū už atsakymus 4u.gif Knygą apie jonizuotą vandenį ir instrukcijas turiu. Kad valyti baltą žinau. Ir kaip naudoti ir kiek laikyti irgi viską esu perskaičiusi mirksiukas.gif Mes vandenį naudojame ir gyvą ir negyvą ir sidabruotą. Problema, kad tos apnašos nenusivalo g.gif Tai ir norėjau paklausti ar valote iki kol pradeda blizgėt ? Po kiekvieno naudojimo ? Kas kiek laiko keičiate pertvarėlę viduje ?
Ačiū 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 10 15, 15:31)
Ačiū už atsakymus 4u.gif Knygą apie jonizuotą vandenį ir instrukcijas turiu. Kad valyti baltą žinau. Ir kaip naudoti ir kiek laikyti irgi viską esu perskaičiusi  mirksiukas.gif Mes vandenį naudojame ir gyvą ir negyvą ir sidabruotą. Problema, kad tos apnašos nenusivalo g.gif  Tai ir norėjau paklausti ar valote iki kol pradeda blizgėt ? Po kiekvieno naudojimo ? Kas kiek laiko keičiate pertvarėlę viduje ?
Ačiū  4u.gif

nuvalau ir tiek, man jis lengvai nusivalo su actu.
Atsakyti
QUOTE(Daiwaite @ 2010 10 17, 22:31)
nuvalau ir tiek, man jis lengvai nusivalo su actu.


Įdomu g.gif
Beje, pas daktarus tikrai rečiau nuo to, kad vartojame jonizuotą vandenį, nesilankome. Nėra jis joks stebuklas. Ir nereikia iš jo to tikėtis. Tiesiog skanus ir sveikas daiktas. Bet rimtų ligų išvengti nepadeda ir nepadės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 10 15, 15:31)
Ačiū už atsakymus 4u.gif Knygą apie jonizuotą vandenį ir instrukcijas turiu. Kad valyti baltą žinau. Ir kaip naudoti ir kiek laikyti irgi viską esu perskaičiusi  mirksiukas.gif Mes vandenį naudojame ir gyvą ir negyvą ir sidabruotą. Problema, kad tos apnašos nenusivalo g.gif  Tai ir norėjau paklausti ar valote iki kol pradeda blizgėt ? Po kiekvieno naudojimo ? Kas kiek laiko keičiate pertvarėlę viduje ?
Ačiū  4u.gif


Rekomenduoja keisti pertvarėlę tada, kai išėmus mažąjį indelį iš jo teka vanduo.Nelaša, o jau teka.
Papildyta:
QUOTE(crema @ 2010 10 18, 11:46)
Įdomu  g.gif 
Beje, pas daktarus tikrai rečiau nuo to, kad vartojame jonizuotą vandenį, nesilankome. Nėra jis joks stebuklas. Ir nereikia iš jo to tikėtis. Tiesiog skanus ir sveikas daiktas. Bet rimtų ligų išvengti nepadeda ir nepadės cool.gif


Jūs visiškai neskaitėte kas yra jonizuotas vanduo.Tame ir reikalas, kad tie, kas naudoja jonizuotą vandenį tikrai neserga. Aišku, nuo traumų jis neapsaugos, bet nuo visų lėtinių, uždegiminių, virusinių ligų-100 procentų.
Paprasčiausia yra toks faktorius pas žmogu-jeigu as nežinau, vadinasi to nėra. Dievo irgi niekas nematė, kaip ir oro nemato. Čia pataisomas dalykas-su amžiumi išmintis ateina. Tik deja, dažnai per vėlai. Todėl rekomenduoju neduoti pelnų vaistų pramoniai ir nesirkti.Paskaitykite knygelę "Jonizuotas vanduo gyvenimas be ligų" Ten jokie stebuklai, tik chemija ir biologija.Rasite daug atsakymų-kodėl. AŠ irgi auginai dukrą su astma, irgi nežinojau irgi slopinau vaistais kosulį, bet ne gydžiau. Dabar darau kitaip ir vaistų nenaudoju, nors dukrai dar tik 11 m.
Ir Jums linkiu atrasti tai, kas Jums geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Daiwaite @ 2010 10 19, 10:09)
Rekomenduoja keisti pertvarėlę tada, kai išėmus mažąjį indelį  iš jo teka vanduo.Nelaša, o jau teka.
Papildyta:
Jūs visiškai neskaitėte kas yra jonizuotas vanduo.Tame ir reikalas, kad tie, kas naudoja jonizuotą vandenį tikrai neserga.


Dėl paaiškinimo apie pertvarėlę - labai ačiū 4u.gif
Dėl skaitymo - tikrai skaičiau knygą, kurią minite. Tikrai viską supratau. Bet.... kol kas geriame ir sergame. Virusai puola mūsų šeimą, nors geriame jonizuotą vandenį g.gif Labai norėčiau, kad taip nebūtų, bet realybė kol kas tokia, deja unsure.gif
Galvoju - šiaip gryną geriame, arbatai irgi naudoju. O kaži sriubą jame virti būtų visiška kvailystė g.gif
Tada tai būtume 100 proc. jonizuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 10 19, 21:48)
Dėl paaiškinimo apie pertvarėlę - labai ačiū  4u.gif 
Dėl skaitymo - tikrai skaičiau knygą, kurią minite. Tikrai viską supratau. Bet.... kol kas geriame ir sergame. Virusai puola mūsų šeimą, nors geriame jonizuotą vandenį  g.gif  Labai norėčiau, kad taip nebūtų, bet realybė kol kas tokia, deja  unsure.gif
Galvoju - šiaip gryną geriame, arbatai irgi naudoju. O kaži sriubą jame virti būtų visiška kvailystė  g.gif
Tada tai būtume 100 proc. jonizuoti  biggrin.gif


Mes jau puse metu geriam ta jonizuota vandeni, bet kaip sirgo vaikai ir vyras, taip ir toliau serga g.gif. Bandom ir jau sergancius gydyti pagal tas rekomendacijas, bet nieko - tas pats. ...
Aisku, geriam ir toliau ta sarmini 6 min pavirinta vandenuka, bet tik todel, kad jau nusipirkom aparata, tai negi dabar leisi dulket? A vdrug kada nors prades veikti? lotuliukas.gif
O jei nenusivalo tas baltas metalas, tai reikia ji siek tiek palaikyti acto tirpale (palaikau iki 15 min.) ir kalkes pacios lengvai nueina.
Atsakyti