Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Groziai Ziu Ziu biggrin.gif 4u.gif wub.gif

Beje ar kas zinot kaip del to pyrago vaisinio - ar tikrai nepelis jei popieriu apsukau maistine plevele? Nieks nesusiduret su tokaisi reikalais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2010 11 26, 23:43)
Beje ar kas zinot kaip del to pyrago vaisinio - ar tikrai nepelis jei popieriu apsukau maistine plevele? Nieks nesusiduret su tokaisi reikalais?  g.gif

Aš niekada į jokias maistines plėveles nesuku,ir į maišus nededu schmoll.gif Apvynioju kepimo popierium ir į dėžę sudedu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2010 11 26, 23:43)
Groziai Ziu Ziu  biggrin.gif  4u.gif  wub.gif

Beje ar kas zinot kaip del to pyrago vaisinio - ar tikrai nepelis jei popieriu apsukau maistine plevele? Nieks nesusiduret su tokaisi reikalais?  g.gif

Jeigu bus gerai atvesintas, tikrai neturetu supelyti. g.gif
Atsakyti
Va mano pernykščiai meduoliai 4u.gif Aš glaistą tepiau plonu teptuku, prieš tai nudažius šokoladu. Receptas maždaug toks
2 tryniai
1 kiaušinis
100 g cukraus
100 g grietinės
100 g sviesto
80 g medaus
500 g miltų
0,5 šaukštelio prieskonių mišinio
Tik aš dedu daugiau medaus, kepimo miltelių visai nededu, nes man patinka kieti meduoliai.
user posted image

user posted image
Atsakyti
labas rytas, kokie nuostabus meduoliai 4u.gif 4u.gif gal galit pasakyti glaisto receptuka, ir sakykit ar tepliojat jau poto kai sausainiai atvesta, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 11 27, 10:36)
labas rytas, kokie nuostabus meduoliai 4u.gif  4u.gif  gal galit pasakyti glaisto receptuka, ir sakykit ar tepliojat jau poto kai sausainiai atvesta,  blush2.gif

Labas rytas 4u.gif Ačiū už pagyras blush2.gif Šokoladą tepu kai dar meduoliai truputį šilti-lygiau užsitepa, bet jei bus per karšti, tai šokoladas gersis į meduolius ir nubėginės-reikia labai atitaikyt, o baltą glaistą tepu ant jau atšąlusių. Glaistas baltasis paprastas-kiaušinio baltymas, cukraus pudra ir citrinos sultys-viską išsuku ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2010 11 27, 09:47)
Labas rytas 4u.gif  Ačiū už pagyras  blush2.gif  Šokoladą tepu kai dar meduoliai truputį šilti-lygiau užsitepa, bet jei bus per karšti, tai šokoladas gersis į meduolius ir nubėginės-reikia labai atitaikyt, o baltą glaistą tepu ant jau atšąlusių. Glaistas baltasis paprastas-kiaušinio baltymas, cukraus pudra ir citrinos sultys-viską išsuku ir tiek  mirksiukas.gif

aciu labai kad taip greitai, nes meduoliukai jau pasauti tongue.gif sakykit o kokios proporcijos to balto glaisto( man pirmas kartas) blush2.gif
Atsakyti
Ziu Ziu,nuostabus tavo meduoliai, negaliu pateti, kaip tai kiti nsugeba wub.gif
Papildyta:
powerpuff,jus nuostabios...
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 11 27, 10:50)
aciu labai kad taip greitai, nes meduoliukai jau pasauti tongue.gif  sakykit o kokios proporcijos to balto glaisto( man pirmas kartas) blush2.gif

Nėr už ką mirksiukas.gif Na aš imu maždaug stiklinę cukraus pudros, vieno kiaušinio baltymą ir kokiu du didelius šaukštus citrinos sulčių. Viską išsuku ir jei per skysta dar dadedu pudros o jei per tiršta-daspaudžiu sulčių. Sėkmės su meduoliais 4u.gif
Rastika ačiū blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo powerpuff: 27 lapkričio 2010 - 10:22
Kartais butu gerai, kad ir tema paskaitytumet... kalbeta kas kelis puslapius apie glaistus...
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2010 11 27, 00:09)

QUOTE(powerpuff @ 2010 11 27, 10:17)

Kokie groziai bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ir as bandysiu keptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2010 11 27, 10:20)
Nėr už ką mirksiukas.gif  Na aš imu maždaug stiklinę cukraus pudros, vieno kiaušinio baltymą ir kokiu du didelius šaukštus citrinos sulčių. Viską išsuku ir jei per skysta dar dadedu pudros o jei per tiršta-daspaudžiu sulčių. Sėkmės su meduoliais  4u.gif
Rastika ačiū  blush2.gif

aciu labai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 27, 10:28)
Kartais butu gerai, kad ir tema paskaitytumet... kalbeta kas kelis puslapius apie glaistus...

nemanau kad tai jums sukele kazkokiu problemu g.gif
Atsakyti