Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Song @ 2010 11 26, 11:47)
Kaip jis gali ją sutraukt, jei yra vaškuotas? Eilę metų laikau kalėdinį pyragą kepimo popieriuj ir nieks nieko neištraukia.

4u.gif
Atsakyti
naujam maximos leidinuke yra kalediniu formeliu sausainiams (23psl) http://www.maxima.lt...tas-stebuklams/
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 11 24, 16:42)
Labai labai prašysiu Jus pakartot ax.gif  4u.gif

atsiversk tik vieną lapą atgal ir rasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 11 26, 08:31)
Turbūt ne tuo pavadinimu ieškojote, štai čia ji  mirksiukas.gif

ACIU, TIKRAI NE TUO PAVADINIMU IESKOJAU blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklelis: 26 lapkričio 2010 - 13:39
Tos maximos formeles manau naudingesnes... ten tik 10 vnt, bet jos didesnes, nei tos IKI miniatiurines.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 26, 14:42)
Tos maximos formeles manau naudingesnes... ten tik 10 vnt, bet jos didesnes, nei tos IKI miniatiurines.
o gal zinai kokio dydzio yra IKI formeles ir kokio Maximines? neapsisprendziu i kuria parde lekti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 26, 13:54)
o gal zinai kokio dydzio yra IKI formeles ir kokio Maximines? neapsisprendziu i kuria parde lekti  biggrin.gif


Maximos sprendziu is zurnaliuko, kad didesnes, nes ju tik 10. O IKI realiai maciau, tai ju ten kokie gal 20-25, tiksliai nezinau, bet jos mazutes g.gif eik i abi pardes... paziuresi, kokios tau labiau tinkamos...
Atsakyti
Nu nezinau, juk daug kas kepa jau is pernai metu su tom IKI formelem ir dziaugiais, manau, kad jos nera per mazos, va vyras vakare parves ir pakomentuosiu, juk meduoliukai kepdami isdideja ....
Atsakyti
As kaip tik ieskau mazesniu, nes imbieriniai sausainiai man skaniau mazesni. Ziurejau vakar iki parduotuveje ta dideli rinkini, tai man jis vertingas, nes kaip tik ivairaus dydzio formeliu yra. Is mano turimu dauguma kartojasi, tai as nepirkau.
O kaip maximoje turiu rinkinuka, vasara pirkau uz 3 lt 8 vienetus, tai tik 2 kazkokios kitos idetos. Tiesa maniskes plasmasines (Iki tioks pat metalinis rinkinys 6,99 dabar kainuoja) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Madame_butterfly @ 2010 11 26, 14:37)
Nu nezinau, juk daug kas kepa jau is pernai metu su tom IKI formelem ir dziaugiais, manau, kad jos nera per mazos, va vyras vakare parves ir pakomentuosiu, juk meduoliukai kepdami isdideja ....


Isdideja ne tiek, kad pasidarytu trigubi lotuliukas.gif na as kaip minejau, man patinka kepti didelius meduolius, ir tada po viena graziai ipakuoti. Juolab, kad Cipciuko meduoliai gaunasi putlus, ir jei maza formele, meduolis lieka beformis kai iskepa... kiekvienas renkasi pagal save wink.gif man tas pats kokius jus pirksit smile.gif tik pasakiau savo nuomone..
Papildyta:
Va mano pernyksciai. Taip patinka man ipakuoti. Zuikis gal 15 cm aukscio. Na cia orientacijai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 26, 16:11)
Isdideja ne tiek, kad pasidarytu trigubi  lotuliukas.gif na as kaip minejau, man patinka kepti didelius meduolius, ir tada po viena graziai ipakuoti. Juolab, kad Cipciuko meduoliai gaunasi putlus, ir jei maza formele, meduolis lieka beformis kai iskepa... kiekvienas renkasi pagal save wink.gif man tas pats kokius jus pirksit smile.gif tik pasakiau savo nuomone..
Papildyta:
Va mano pernyksciai. Taip patinka man ipakuoti. Zuikis gal 15 cm aukscio. Na cia orientacijai.


drinks_cheers.gif mano meduoliai kur rodziau irgi su panasaus matmens formelem daryti thumbup.gif o tos IKI formeles tinkamos manau imbieriniam sausainiam, na kur tesla buna kietesne ir kepdama nesipucia, o tai kad meduolis kepdamas puciasi ir dideja su mazom formelem nera gerai nes tuomet isnyksta konturai, arba reik ploniau tesla kociot, bet tada meduolis bus kietesnis. na cia tikrai kiekviena turi pagal savo skoni atsirinkt ir atsizvlegt ka ruosiasi kepti ir kokia tesla bus naudojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 26, 16:11)
Va mano pernyksciai. Taip patinka man ipakuoti. Zuikis gal 15 cm aukscio. Na cia orientacijai.

user posted image

grazus meduoliai rolleyes.gif
bet net metra paemiau paziureti kiek yra tu 15cm biggrin.gif nu nemazi tokie.as gal kaiptik mazesniu noreciau... jauciu is to neapsisprendimo nusipirksiu visas formeles biggrin.gif
Atsakyti