Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

numezgiau ir as
tik foto pagadinau, bet vistiek idedu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, kažkada klausiau, bet susipainiojau su tom muselėm ir nerandu raštelio tikslenio, neišsisaugojau. Padėkit, prašau. Kaip mezgasi tas raštelis?
Pirma eilė. Visos geros akys.
Antra eilė - blogos akys.
Trečia eilė - viena gera muselė iš penkių akių, viena gera vėl muselė
Ketvirta eilė - blogos akys.
Penkta eilė ir toliau - ?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 10 23, 12:44)
Sveikos, kažkada klausiau, bet  susipainiojau su tom muselėm ir nerandu raštelio tikslenio, neišsisaugojau. Padėkit, prašau. Kaip mezgasi tas raštelis?
Pirma eilė. Visos geros akys.
Antra eilė - blogos akys.
Trečia eilė - viena gera muselė iš penkių akių, viena gera vėl muselė
Ketvirta eilė - blogos akys.
Penkta eilė ir toliau - ?

Ot mergelkos- tingit paieskot biggrin.gif museliu rastu pilnas netas
va ir senojoje temoja buvo idetas user posted image
Atsakyti
user posted image mano salikelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 10 24, 11:45)
mano salikelis smile.gif


wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 10 21, 14:40)
Tai ivairiai, ziurint kur perki nuo 8 iki 20 lt. Cia priklauso nuo sudeties, nuo gamintojo, nuo parduotuves  mirksiukas.gif

Na negaliu aš į šitą temą ateit, oi negaliu- tiek gražybių primezgusios merginos wub.gif O jau Villytės šaliai- pamatau jos darbus ir ... susileidžiu blush2.gif ax.gif ... Meistrė ji šioj temoj ir nekitaip nepavadinsi! thumbup.gif

Audžiu mintį, kad rasiu laiko ir aš kada panašiam šaliui, kaip jos pirmasis, mėlynas, nusimegzt, nors dabar kelio per darbus nematau verysad.gif .

Sakykit, Villyt, o kokios sudėties Kidmoherą jūs paprastai perkat? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 24 spalio 2010 - 12:35
QUOTE(ingauk @ 2010 10 24, 11:45)
mano salikelis smile.gif

Koks grazus garbanius wub.gif kiek reikejo siuliuku tokiam?
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 10 24, 14:16)
Koks grazus garbanius  wub.gif kiek reikejo siuliuku tokiam?

pabandymui cia buvo pirktas tai vienas kamuoliukas, bet pilnai uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes nerejos ir mezgejos

Noriu nunerti savo dukrytei (6 metu) ponca. Labai prasau jusu pagalbos. Rasta susirasiu, knygu apie nerima turiu, bet beda, kad nezinau nei kaip, nei kur pradeti. Noriu nerti keturkampi. Galvoju nunerti 2 trikampius ir susiuti (iseitu keturkampis) ir aisku skyle galvai. Bet kaip pradeti tuos trikampius, nuo ko pradeti? Gal kas kokia ponco nerimo schema turi? Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=ingauk,2010 10 24, 12:45]
thumbup.gif wub.gif nerealaus grozio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2010 10 24, 15:32)
Sveikutes nerejos ir mezgejos

Noriu nunerti savo dukrytei (6 metu) ponca. Labai prasau jusu pagalbos. Rasta susirasiu, knygu apie nerima turiu, bet beda, kad nezinau nei kaip, nei kur pradeti. Noriu nerti keturkampi. Galvoju nunerti 2 trikampius ir susiuti (iseitu keturkampis) ir aisku skyle galvai. Bet kaip pradeti tuos trikampius, nuo ko pradeti? Gal kas kokia ponco nerimo schema turi? Is anksto aciu  4u.gif

čia ne 6 metų mergytei bet pati idėja, man jis be galo gražus

user posted image

user posted image
Atsakyti
Cia be galo grazus darbas. As ir sau tokio noreciau. Bet deja, man apie toki tik pasvajot. Nemoku graziai megzti, tik nerti, o cia megztas ponco. O dar kaip tuos rankogalius ismegzti, tai man visai tamsus miskas blush2.gif
Atsakyti