Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(Bazile @ 2010 10 15, 13:09)
turetu but 2 akys sumegztos arba i kaire arba i desine, ir ziuret kad nepersisuktu. Persisukusios "gadina" rasta.
Papildyta:

O kiek ripso akiu isviso kraste? jei kokios 4- turetu laikyti krasta. Vienos neuztenka manau. g.gif
Ar taip mezgate?
user posted image

Nea, ne taip unsure.gif as tiesiog paskutine aki visada ismezgu geraja (abiejose pusese), o kai pradedu eile - pirma aki nukeliu (kaip geraja). tik tas pats krasciukas toks ripsinis gaunasi. o man pamegst kokias 4 akis pirmas ir paskutines ripsu?
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 13:45)
Nea, ne taip unsure.gif as tiesiog paskutine aki visada ismezgu geraja (abiejose pusese), o kai pradedu eile - pirma aki nukeliu (kaip geraja). tik tas pats krasciukas toks ripsinis gaunasi. o  man pamegst kokias 4 akis pirmas ir paskutines ripsu?

Tai ka jus darote su paskutine akim- tikrai ne ripsas. Tai tik paskutines akies ismezgimas. Jus turite bent 4 paskutines mezginio akis krastuose ismegzt gerosiomis. Tai prilaiko krasta nuo rietimosi. 4u.gif Na paveikslelyje lyg 2 akys ir krastine. Gal uzteks ir tiek. smile.gif ir mezginio pradzioje kokias 4 eiles tik gerosiomis, t. y. ripsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 15 spalio 2010 - 14:09
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 14:45)
Nea, ne taip unsure.gif as tiesiog paskutine aki visada ismezgu geraja (abiejose pusese), o kai pradedu eile - pirma aki nukeliu (kaip geraja). tik tas pats krasciukas toks ripsinis gaunasi. o  man pamegst kokias 4 akis pirmas ir paskutines ripsu?

As visada krastines po 2 akis gerosiomis is abieju pusiu mezgu ir nesiriecia, o dar zinokit, kai issiskalbs ar pasigarins su lygintuvu, tai viskas bus gerai, niekas nesiries mirksiukas.gif ... Mezginys tikraja frma ir igauna tik isskalbtas ar pagarintas ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau 4 karta bandau numegsti berete, bet man vis nesigauna doh.gif tenka viska isardyti cry.gif doh.gif
Noreciau kazka panasaus mirksiukas.gif , atsiprasau, kad skolinu Roko nuotrauka 4u.gif
user posted image

Mano prasymas butu toks:
Gal kas galetu kokia nuoroda parodyti, kur yra geras, atitinkantis tikrove aprasymas, arba pats zino kokia schema.
Isanksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijav: 15 spalio 2010 - 14:49
QUOTE(Bazile @ 2010 10 15, 14:08)
Tai ka jus darote su paskutine akim- tikrai ne ripsas. Tai tik paskutines akies ismezgimas. Jus turite bent 4 paskutines mezginio akis krastuose ismegzt gerosiomis. Tai prilaiko krasta nuo rietimosi. 4u.gif Na paveikslelyje lyg 2 akys ir krastine. Gal  uzteks ir tiek.  smile.gif ir mezginio pradzioje kokias 4 eiles tik gerosiomis, t. y. ripsu.



QUOTE(villyte @ 2010 10 15, 14:15)
As visada krastines po 2 akis gerosiomis is abieju pusiu mezgu ir nesiriecia, o dar zinokit, kai issiskalbs ar pasigarins su lygintuvu, tai viskas bus gerai, niekas nesiries  mirksiukas.gif ... Mezginys tikraja frma ir igauna tik isskalbtas ar pagarintas  ax.gif

Cia ripsa turit minty, kad man blogojoj pusej ir reikia ismegst po 4 akis is abieju pusiu gerosiom? Nes gerojoj pusej pas mane ir taip gerosiom akim tik buna...
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 16:48)
Cia ripsa turit minty, kad man blogojoj pusej ir reikia ismegst po 4 akis is abieju pusiu gerosiom? Nes gerojoj pusej pas mane ir taip gerosiom akim tik buna...

ripsas tai turbut kai visada is abieju pusiu mezgama gerosiom, ar ne? as kazkaip taip nevadinu, tai net nezinau blush2.gif ... As ne 4 akis, o 2 mezgu tuo ripsu, nes 4 tai jau siek tiek rasta iskraipo - gaunasi tos bangeles ne prie ko, o 2 akiu net nesimato, tai gali betkoki rasta megzti, krastelis visada graziai atrodo ax.gif
Atsakyti
Nu nervas ima doh.gif pradejau megst is naujo...isardziau viska...is krastu darau po 4 gerasias akis visada, tei va, vaizdelis ant pagrindo dar dar
user posted image
bet pakelus
user posted image
verysad.gif
jau uzveike...noriu normalaus saliko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 15 spalio 2010 - 18:44
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 19:43)
Nu nervas ima doh.gif pradejau megst is naujo...isardziau viska...is krastu darau po 4 gerasias akis visada, tei va, vaizdelis ant pagrindo dar dar

verysad.gif
jau uzveike...noriu normalaus saliko doh.gif

Jus nemegzkite rasto iskart nuo pirmos eiles, as visada pamezgu kokias 3 ar 4 eiles vien gerosiomis (tuo ripsu), tada saliko galas buna lygus ir nesiriecia per viduri, cia ne krastai kalti, o pati pradzia. Pyne pradekite daryti nuo kokios 3 ar 4 eiles tiktai, tada turetu nesiriesti...
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 18:43)
Nu nervas ima doh.gif pradejau megst is naujo...isardziau viska...is krastu darau po 4 gerasias akis visada, tei va, vaizdelis ant pagrindo dar dar
bet pakelus
verysad.gif
jau uzveike...noriu normalaus saliko doh.gif

Jis visai normalus atrodo, labai grazus- tinka ta pyne viduryje thumbup.gif Isskalbsit ir nesiries. Galuose dar kutus iriškite, jie sutvirtins krasta ir bus liuks 4u.gif
Atsakyti
Aisku...tai vilties dar yra biggrin.gif nezinau, kaip cia elgtis, ar ardyt dabar ir pyne pradet megzt nuo kokios 4 eiles, ar tiks ir taip...jauciu ardysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 20:30)
Aisku...tai vilties dar yra biggrin.gif nezinau, kaip cia elgtis, ar ardyt dabar ir pyne pradet megzt nuo kokios 4 eiles, ar tiks ir taip...jauciu ardysiu smile.gif

tai galit vaseliu krasteli apnerti arba kokius kutus deti ar bumbulus, kai pasigarins, gal taip nesuks... ir beje, jus mezgat sukta geraja aki (kai virbala kisate ne is priesakines virbalo puses, o is nugaros virbalo - nemoku paaiskinti), tai gal sis rastas dar siek tiek riecia, nes gaunasi suktos akys g.gif
Atsakyti
villyte, dekui uz rasteli
Atsakyti