Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Ne visai į temą rašau, bet nežinau kur rašyti, gal padėsit smile.gif Man reikia vąšeliu nunerti mažus bumbuliukus, noriu vaikui kojinytes papuošti su kabančiais bumuliukais. Kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 12 03, 10:46)
Sveikos, mergaitės,
Jūs megzdamos šalius pirmą akį išmezgate, ar nukeliate? Šalikus jauna megzdavau, tai visada nukeldavau...o kaip šaliams, kurie iš plonų siūlų? g.gif

aš viską megzdama pirmą akį visada nukeliu...
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 02, 14:36)
Hmmmm...  g.gif nu juk as pagal sita mezgiau... bet nemezgiau isvirksciosios akies grojoj pusej, mezgiau tik geras. Taip,  tikrai tas.  Pradzia salio ta sugarnksciuota, o pabaiga istiesta. 
Va apsuksiu nuotrauka  biggrin.gif turetu rastas atitikti
user posted image

gal mano siulai per stori doh.gif kad nesigauna ,na tos kaip cia pasakyti skylutes doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 12 03, 17:45)
gal mano siulai per stori doh.gif kad nesigauna ,na tos kaip cia pasakyti skylutes doh.gif  blush2.gif

megzta 6 nr virbalais, ditekso mohera.
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 12 03, 17:45)
gal mano siulai per stori doh.gif kad nesigauna ,na tos kaip cia pasakyti skylutes doh.gif  blush2.gif

tai gal uzmetima ne taip darai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 03, 18:21)
megzta 6 nr virbalais, ditekso mohera.

aisku per stori siulai ir per mazo numerio virbalai doh.gif reiks storesnius virbalus pirkti
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 12 03, 19:11)
aisku per stori siulai ir per mazo numerio virbalai doh.gif reiks storesnius virbalus pirkti


as tai manau kad uzmetimus ne taip darai, kokio dydzio virbalai bebutu, vis tiek uzmetimas matytusi (na nebent labai jau disproporcija tarp siulo ir virbalu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 21, 13:45)
rodausi ir as su skraiste.is kalnieriaus pasidaro gobtuvas ax.gif
user posted image

gal autore dalijosi schema? Baaaaisai grazu...
Viliuteeee, jei galit pasidalinkit notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2010 12 04, 00:53)
gal  autore dalijosi schema? Baaaaisai grazu...
Viliuteeee, jei galit pasidalinkit notworthy.gif


kžk panašaus mačiau praeitame rankdarbių kraitelės žurnale, bet tik panašaus
Atsakyti
sveikos, atnesu pora nauju darbeliu 4u.gif

plona kaip pukas skara virbalais. dydis 190 x 90 cm, svoris - nepilnai 50 gramu...

user posted image

user posted image

o si nerta vaseliu - Kaledine dovana uosvienei 4u.gif dydis apie 90 cm nuo centro i visas puses ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
prie visu jusu groziu,atnesu savo pavasarini pūkuti žiema
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai faina graži spalva... wub.gif
Atsakyti