Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(vilmak @ 2010 12 02, 00:39)
mergaites, bukit geros, pasakykit kur rasti museliu rasta- siulus nusipirkau ,o schemos neberandu nors uzmusk doh.gif

radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(feruka @ 2010 12 01, 16:03)
Patarkit, kaip uždėti akis iš kid mocerio, kad netrauktų?  g.gif  Kaip bedėčiau vis apačia sutraukta ir sutraukta gaunasi  verysad.gif

As akis uzdejineju su vaseliu ir neraukia smile.gif
user posted image

Kitas budas
italiskas akiu uzdejimas manau irgi netrauktu mezginio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 02 gruodžio 2010 - 08:59
QUOTE(muza @ 2010 12 01, 20:15)
ieškojau ieškojau skarelės ant kaklo, kad man patiktų ir štai kažkas panašaus  ax.gif . agurčikas - simpatiška skarelė  thumbup.gif . o kaip ji mezgasi? apvaliosios dalies akys nuleidinėtos ar pridėtos...
muselinukas irgi  thumbup.gif  thumbup.gif  aš vis neprisiruošiu šitų musių narplioti, nes man atrodo ganėtinai painu  cool.gif


Skarelė pradėta megzti nuo raštelio ir lygios akys jau pridėtos. Pagal originalą reikėjo pridėdinėti po penkias akis iš abiejų pusių, kadangi mezgiau per plonais virbalais, tai gavosi, labai siaura, tad kiekvienoj eilėj pridėjau po vieną akį.
Papildyta:
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 01, 21:26)
Agurčikai, gal turi schemutę arba gali paaiškinti kaip apmegztas tos baltos muselines kraštas ax.gif


Papaišysiu ir vakare pafotografuosiu bei atsiųsiu.
Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2010 12 01, 21:06)
"musės" painios tik kol jų nepabandai  mirksiukas.gif

skaros pardedamos nuo "kaklinės" dalies, o tokia puskarė mezgama nuo pačios  ir baigiama kažkaip nebaigtom eilėm  g.gif

agurčikas šaunios tankios muselės, bet šaliui gražiau žiūrisi kai retesnis būna, esu mezgus 10nr ir 5 nr.Muselės bent jau man mėgsta raštą patraukt, tai vis laisviau reik, nors irgi esu laisvamezgė  rolleyes.gif


Išsigandau dešimto numerio pagalių, tai griebiau šešto. Noriu didelių musių smile.gif O mezginį ir man šiek tiek patraukė.

Papildyta:
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 01, 19:56)
Kiek tai paklodei akių užmesta? Ir kokio storio virbalais megzta? Dabar dar noriu ir aš paklodės smile.gif

130a. mezgiau 4,5mm, storesnių net neturiu, bet aš mezgiau labai laisvai specialiai, ilgas akis ištraukiu, tai gaunas gal kaip 9-10mm smile.gif
Atsakyti
Šalis "Kalėdinė gėlė"
user posted image
Atsakyti
[quote=Bazile,2010 10 28, 18:55]Na asorty, va jums zadetoji shemute
[img]http://img688.imageshack.us/img688/4770/dsc00671h.jpg[/img
Papildyta:
[quote=Bazile,2010 10 07, 08:05]Rudenėja... oras kaip tik tinkamas nusimegzti gražų šalį ar skaraistę
user posted image
user posted image
user posted image

Sena tema
[/quote]
3 rasto ismezgimas ir jo neseniai ideta schema nesutampa ,man visai kitaip gaunasi
Papildyta:
[quote=Bazile,2010 10 28, 18:55]Na asorty, va jums zadetoji shemute
user posted image
Kai numegzite gausite cia pasidemonstruot  biggrin.gif sekmes 4u.gif
Papildyta:

[/quote]
va rdau ir shemute ,nu man ja ismezgusi ,gaunasi tikrai ne 3 rastelis,arba as ko tai nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azalija170: 02 gruodžio 2010 - 14:16
QUOTE(azalija170 @ 2010 12 02, 14:07)
3 rasto ismezgimas ir jo neseniai ideta schema nesutampa ,man visai kitaip gaunasi
Papildyta:

va rdau ir shemute ,nu man ja ismezgusi ,gaunasi tikrai ne 3 rastelis,arba as ko tai nesuprantu g.gif

Hmmmm... g.gif nu juk as pagal sita mezgiau... bet nemezgiau isvirksciosios akies grojoj pusej, mezgiau tik geras. Taip, tikrai tas. Pradzia salio ta sugarnksciuota, o pabaiga istiesta.
Va apsuksiu nuotrauka biggrin.gif turetu rastas atitikti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 01, 17:17)


QUOTE(Bazile @ 2010 12 02, 09:38)



Ačiū, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 12 02, 13:25)
Šalis "Kalėdinė gėlė"


Mielas muselinukas ir krastai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Jūs megzdamos šalius pirmą akį išmezgate, ar nukeliate? Šalikus jauna megzdavau, tai visada nukeldavau...o kaip šaliams, kurie iš plonų siūlų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 12 03, 09:46)
Sveikos, mergaitės,
Jūs megzdamos šalius pirmą akį išmezgate, ar nukeliate? Šalikus jauna megzdavau, tai visada nukeldavau...o kaip šaliams, kurie iš plonų siūlų? g.gif

nukeliu smile.gif
Atsakyti
Ar ploni, ar stori siulai - mezgu taip pat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 03 gruodžio 2010 - 13:00