Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(chimera @ 2010 11 29, 13:47)
Sveikos,

Žinau, kad iki gyvo kaulo atsibodę tie museliniai šaliai, bet vistiek rodau  biggrin.gif
Didelis, kaip paklodė (80x250) nors foto neatrodo...user posted image
user posted image


mano gail skara ir gavosi tikra paklodė, kaip ištampiau 200x110, nusimato ardymas mega_shok.gif
Atsakyti
Nesuprantu, numezgiau muselinį šalį, uždėjau apie 114 akių, mezgiau šešto numerio virbalais, galvojau bus platokas, o gavosi, toks kaip šalikas. Nesuprantu, lyg ir laisvai mezgu, gal dar laisviau reikėjo. Tai buvo pirmas mano šalis ir pirmas mezginys iš moheros, tai, matyt, reikia su ja susidraugauti...
Nuotrauką įdėsiu vėliau, nes dabar fotoaparatas pas vyrą...
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 01, 15:19)
Nesuprantu, numezgiau muselinį šalį, uždėjau apie 114 akių, mezgiau šešto numerio virbalais, galvojau bus platokas, o gavosi, toks kaip šalikas.  Nesuprantu, lyg ir laisvai mezgu, gal dar laisviau reikėjo. Tai buvo pirmas mano šalis ir pirmas mezginys iš moheros, tai, matyt, reikia su ja susidraugauti...
Nuotrauką įdėsiu vėliau, nes dabar fotoaparatas pas vyrą...

as muselini mezgiau 8 nr virbalais ir tai galejo but retesnis. 6 gal ir pertankiai smile.gif
Atsakyti
aš muselinį raštą mezgu su 10 Nr. 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, kaip uždėti akis iš kid mocerio, kad netrauktų? g.gif Kaip bedėčiau vis apačia sutraukta ir sutraukta gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(feruka @ 2010 12 01, 16:03)
Patarkit, kaip uždėti akis iš kid mocerio, kad netrauktų?  g.gif  Kaip bedėčiau vis apačia sutraukta ir sutraukta gaunasi  verysad.gif


as visada viesiems mezginiams akis dedu ant 1-2 nr didesniu virbalu, nei mezgu pati mezgini wink.gif niekada netraukia ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 01, 09:53)
Na sunku isisvizduot ta plonuma... gal is dvieju tokiu pat megzt, kita pridejus gal spalva nebetiks, bus margokas. O kas per siulas? gal kašmyras?

ačiū merginos,siūlus pirkau diditekse,jie labai ploni.Bandžiau muselinį raštą megzti(susiradau knygoje)tik man jis neišėjo.Noriu platų šaliką nusimegzti
Atsakyti

Nesuprantu, numezgiau muselinį šalį, uždėjau apie 114 akių, mezgiau šešto numerio virbalais, galvojau bus platokas, o gavosi, toks kaip šalikas. Nesuprantu, lyg ir laisvai mezgu, gal dar laisviau reikėjo. Tai buvo pirmas mano šalis ir pirmas mezginys iš moheros, tai, matyt, reikia su ja susidraugauti...
Nuotrauką įdėsiu vėliau, nes dabar fotoaparatas pas vyrą...


Na va, dedu savo muselinį smile.gif Pirmas blynas. Kitą megsiu jau didesniais virbalais doh.gif
user posted image
user posted image

O čia skarelė/šalikėlis. Irgi reikėjo gerokai didesnių virbalų, kad gautųsi kaip originalas smile.gif Bet gyveni ir mokaisi...
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(chimera @ 2010 11 29, 12:47)
Sveikos,

Žinau, kad iki gyvo kaulo atsibodę tie museliniai šaliai, bet vistiek rodau  biggrin.gif
Didelis, kaip paklodė (80x250) nors foto neatrodo...



Kiek tai paklodei akių užmesta? Ir kokio storio virbalais megzta? Dabar dar noriu ir aš paklodės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 01, 19:56)
O čia skarelė/šalikėlis. Irgi reikėjo gerokai didesnių virbalų, kad gautųsi kaip originalas smile.gif Bet gyveni ir mokaisi...

ieškojau ieškojau skarelės ant kaklo, kad man patiktų ir štai kažkas panašaus ax.gif . agurčikas - simpatiška skarelė thumbup.gif . o kaip ji mezgasi? apvaliosios dalies akys nuleidinėtos ar pridėtos...
muselinukas irgi thumbup.gif thumbup.gif aš vis neprisiruošiu šitų musių narplioti, nes man atrodo ganėtinai painu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 01, 21:15)
ieškojau ieškojau skarelės ant kaklo, kad man patiktų ir štai kažkas panašaus  ax.gif . agurčikas - simpatiška skarelė  thumbup.gif . o kaip ji mezgasi? apvaliosios dalies akys nuleidinėtos ar pridėtos...
muselinukas irgi  thumbup.gif  thumbup.gif  aš vis neprisiruošiu šitų musių narplioti, nes man atrodo ganėtinai painu  cool.gif


"musės" painios tik kol jų nepabandai mirksiukas.gif

skaros pardedamos nuo "kaklinės" dalies, o tokia puskarė mezgama nuo pačios ir baigiama kažkaip nebaigtom eilėm g.gif

agurčikas šaunios tankios muselės, bet šaliui gražiau žiūrisi kai retesnis būna, esu mezgus 10nr ir 5 nr.Muselės bent jau man mėgsta raštą patraukt, tai vis laisviau reik, nors irgi esu laisvamezgė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 01 gruodžio 2010 - 21:06
Agurčikai, gal turi schemutę arba gali paaiškinti kaip apmegztas tos baltos muselines kraštas ax.gif
Atsakyti
mergaites, bukit geros, pasakykit kur rasti museliu rasta- siulus nusipirkau ,o schemos neberandu nors uzmusk doh.gif
Atsakyti