Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(Bazile @ 2010 10 13, 16:45)
Joo tas zalias tai labai gerai atrodo. Manau kad tai putlus stulpeliai ar pumpureliais dar juos vadina.
va tokie user posted image
tik kaip juos jungti?  g.gif


va butent to man ir reikia, nes neisivaizduoju kaip sujungti.... blush2.gif aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 07:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif

VILIUTEEE, skraistė fantastiškai nepakartojama biggrin.gif Apskritai, visi jūsų darbai tokie thumbup.gif Sužavėta wub.gif
Atsakyti
[quote=nelita,2010 10 13, 10:03]
[/quote]


[quote=nelita,2010 10 13, 10:39]
[quote=Bazile,2010 10 07, 09:05]
user posted image
user posted image
user posted image
[/quote]
Laba ryta margaites,o tokiu groziu panasiu tik vaseliu scemuciu neturit wub.gif ? Nemoku virbaliukais nors ir noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif
user posted image
user posted image


ohoho va cia tai grozybe.Mamyte turbut labai patenkinta tokia dovana thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kai perzvelgiau visa temele,tai Jusu darbai visi superiniai. Auksines rankeles turite 4u.gif
o sakykit,shemute gal pasidalintumete,ar cia paslaptis.Ziuriu ne viena supermamyte prase,bet atsakymo neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 10 15, 08:13)
Laba ryta margaites,o tokiu groziu panasiu tik vaseliu scemuciu neturit wub.gif ? Nemoku virbaliukais nors ir noreciau  blush2.gif

Tai galite ir ismokti... 4u.gif Man atrodo kad virbalais salis greiciau nusimezga nei vaseliu... nors cia nuo igudziu gal priklauso smile.gif Va visa tema pas rusaites šalių vašeliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 15 spalio 2010 - 08:25
Man nesigauna,rastas suspaustas,tai akys pabega,o vaseliu galiu ka noriu nert .Aciu uz nuoroda pasidairysiu 4u.gif
Atsakyti
Viliute meduza liuks. 4u.gif
villyte, ral imestum rasteli sio salio Ivoratinklio). Man reikia labai stambaiam zmogui numegsti, jis toks didelis tai kaip tik tiks manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 15 spalio 2010 - 08:51
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif



chia tai grozhis blink.gif blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 10 15, 09:50)
Viliute meduza  liuks. 4u.gif
villyte, ral imestum rasteli sio salio Ivoratinklio). Man reikia labai stambaiam zmogui numegsti, jis toks didelis tai kaip tik tiks manau  g.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites,
jus tokius grozius mezgat, kad net pavydu biggrin.gif bet as su tokiu elementariu klausimu doh.gif na niekaip man nesiseka numegzt salika, kad jis nesiriestu is soniuku doh.gif dabar mezgu is 100% merino vilnytes siuliuku, salikelis mezgamas lygiuoju rasteliu, o per viduri - pynute is 6 akiu. Krastukus darau ripsinius, t.y. pradedan nukeliu geraja akim ir baigiant ismezgu geraja aki. Pats krastelis gaunasi grazus, bet ko jis man rieciasi? doh.gif pasakykit, kokiu rastu man megzt, kad taip nebutu, megsiu bet kokiu, kad tik tiesiai gautusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2010 10 08, 21:14)
o čia mano darbelis ax.gif
user posted image user posted image


Gal galėtų kas pakomentuoti raštelio sutartinius ženklus, konkrečiai / ir \ ... randu aprašymuose rusų kalba, bet pamezgus daugiau nelabai kaip žiūrisi .... gal kažką negerai darau...
Būtų didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuLiu: 15 spalio 2010 - 12:51
QUOTE(JuLiu @ 2010 10 15, 12:50)
Gal galėtų kas pakomentuoti raštelio sutartinius ženklus, konkrečiai / ir \ ... randu aprašymuose rusų kalba, bet pamezgus daugiau nelabai kaip žiūrisi .... gal kažką negerai darau...
Būtų didelis dėkui  4u.gif

turetu but 2 akys sumegztos arba i kaire arba i desine, ir ziuret kad nepersisuktu. Persisukusios "gadina" rasta.
Papildyta:
QUOTE(piene_66 @ 2010 10 15, 12:38)
Sveikos mergaites,
jus tokius grozius mezgat, kad net pavydu biggrin.gif bet as su tokiu elementariu klausimu doh.gif na niekaip man nesiseka numegzt salika, kad jis nesiriestu is soniuku doh.gif dabar mezgu is 100% merino vilnytes siuliuku, salikelis mezgamas lygiuoju rasteliu, o per viduri - pynute is 6 akiu. Krastukus darau ripsinius, t.y. pradedan nukeliu geraja akim ir baigiant ismezgu geraja aki. Pats krastelis gaunasi grazus, bet ko jis man rieciasi? doh.gif pasakykit, kokiu rastu man megzt, kad taip nebutu, megsiu bet kokiu, kad tik tiesiai gautusi biggrin.gif

O kiek ripso akiu isviso kraste? jei kokios 4- turetu laikyti krasta. Vienos neuztenka manau. g.gif
Ar taip mezgate?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 15 spalio 2010 - 13:11