Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(okkey @ 2010 11 26, 07:19)
benomama, auuuuuuuuuuuu  ax.gif cia man dar vis neaisku gi buvo  blush2.gif  blush2.gif


Kaip aš supratau, tai A4 lapą laikom stačiai ir jį lenkiam pusiau. Susiųnam šonus, paliekam vietas rankom. Apneriam. Ir šis mezginys tarsi išsiskleidžia, galvos niekur kišti nereikia tik rankas reikia sukišti į skyles, o tas visas mezginys ir eina nuo kaklo iki apačios (nugara)
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 11 26, 10:12)
Kaip aš supratau, tai A4 lapą laikom stačiai ir jį lenkiam pusiau. Susiųnam šonus, paliekam vietas rankom. Apneriam. Ir šis mezginys tarsi išsiskleidžia, galvos niekur kišti nereikia tik rankas reikia sukišti į skyles, o tas visas mezginys ir eina nuo kaklo iki apačios (nugara)


as taip mazdaug ir isivaizduoju tik to stacio lapo plotis tai bus nugara plius tarsi dvi prieko dalys kartu blush2.gif nu gal aiskiai paklausiau g.gif
Atsakyti
keletas ideju 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 26, 10:54)
as taip mazdaug ir isivaizduoju tik to stacio lapo plotis tai bus nugara plius tarsi dvi prieko dalys kartu  blush2.gif nu gal aiskiai paklausiau  g.gif



Manau, kad taip. Bent jau aš taip suprantu ir taip planuoju irgi megzti smile.gif
Atsakyti
Čia keletas mano darbelių šia tema:
http://public.fotki....aist.html#media

http://public.fotki....kara.html#media

http://public.fotki....alis.html#media

Gal per daug neišpeiksit... ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Man labai patiko skara thumbup.gif O salio kazkaip labai abi splavos (raudona su rozine pjaunasi, dar ir rastai skirtingi). Man atrodo butu graziau vienos spalvos ir vieno rasto, bet gal tik foto taip atrodo, o realybeje super blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 26, 21:00)
Man labai patiko skara  thumbup.gif  O salio kazkaip labai abi splavos (raudona su rozine pjaunasi, dar ir rastai skirtingi). Man atrodo butu graziau vienos spalvos ir vieno rasto, bet gal tik foto taip atrodo, o realybeje super  blush2.gif


Natūroj iš tikrųjų spalvos nesipjauna. O galus dariau kitokio rašto vien dėl to, kad norėjau jų truputį platėjančių, kadangi šį šalį mezgiausi nešioti žiemą ant palto.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 26, 14:34)
keletas ideju 4u.gif
user posted image



gal kas uzmatete sio salikelio schemute ax.gif
Atsakyti
astulka- lotuliukas.gif tau vis salikuciai galvoj lotuliukas.gif ...nu visai grazios tos skraistes wub.gif ..ir dar ta ,kur asta i salio tema ikele irgi grazi wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Erika_M @ 2010 11 26, 20:17)

Numegzta tai graziai, rastai thumbup.gif visuose mazginiuose, bet jo, del spalvu tai man irgi graziau butu, jei vienos spalvos butu, solidziau atrodytu ax.gif... Nors kartais pasitaiko, kad mezgi mezgi, o siulu pritruksta, tai reikia suktis is situacijos ir ka nors prikombinuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 27 lapkričio 2010 - 14:14
QUOTE(Velniuke @ 2010 11 21, 13:37)
fantastiskas salis, man tokie muselinukai patinka, o kokio dydzio virbalais mezgete?

Šitas megztas 6-u numerius, bet esu megzusi ir 10 biggrin.gif
Atsakyti
RODAU SAVO GAIL SKARYTĘ (DAR "NEIŠTAMPYTA", KARŠTAS VARIANTAS karsta.gif ), KURIĄ MEZGIAU PARDAVIMUI, MATMENYS 100X200, SIŪLAS SUPER ANGORA, SPALVA VIOLETINĖ-BAKLAŽANO.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti