Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(rimusia @ 2010 10 29, 12:22)
Aciu merginos uz siltus atsiliepimus.Mezgasi sis salis nuo apacios,mezgiau 3,5 virbalais,is paprastos kid-moheros.Karoliukai perlamutrinei,bet ant foto to nesimato,imezgdavau jos iskart pagal schema.Taip saliku patenkinta,nors neskalbtas buvo panasus i desrele ir dar, akys rinkau ant 6# virbalo kiek galima laisviau,stai tokiu budu http://forum.knittin...amp;#entry56553 (pav.4 ir 5) 4u.gif
user posted image user posted image user posted image


Kažkodėl man gavosi žymiai siauresnė... Vos ant pečių užsideda. O jeigu aš dabar pamegsčiau lygiu raštu kažkiek, vaizdas nesugestų? g.gif
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau savo skarytę blush2.gif .
user posted image
Atsakyti
benomama, ačiū, lyg viskas aišku jau ax.gif
Atsakyti
benomama, man tik beveik aisku blush2.gif biski su tuo staciakampiu fantazija nedasijungia doh.gif per iigo ar ploti ten sudeti ji doh.gif visai nesuprantu kaip ten ji sulenkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 20, 10:36)
benomama, man tik beveik aisku  blush2.gif biski su tuo staciakampiu fantazija nedasijungia  doh.gif per iigo ar ploti ten sudeti ji  doh.gif visai nesuprantu kaip ten ji sulenkti  blush2.gif

Isivaizduok A4 formato lapa (tai tavo mezginys) ir ji lenki per puse, va taip ir gaunasi rankovems skylutes. As matavau taip, Mezginio ilgis, nuo kaklo slankstelio iki liemens (nes prisikminkim, kad apnerus mezdinys pailges apie 7-10 cm virsuje lenksis i kalnieriu, o nugaroje priglus abt klubu smile.gif ) plori mezginio matau taip, kad priekyje nesueitu apie 10-15 cm (tai gaunasi tarp papu biggrin.gif ) nes vel prisiminkim, apie nerima kuris dades plocio .

Na gal dabar aiskiau??
Atsakyti
Manoji skraiste. Nieko ypatingo, bet realiai atrodo graziau ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano Aeolian skara wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 20 lapkričio 2010 - 15:00
QUOTE(benomama @ 2010 11 20, 10:17)
Isivaizduok A4 formato lapa (tai tavo mezginys) ir ji lenki per puse, va taip ir gaunasi rankovems skylutes. As matavau taip, Mezginio ilgis, nuo kaklo slankstelio iki liemens (nes prisikminkim, kad apnerus mezdinys pailges apie 7-10 cm virsuje lenksis i kalnieriu, o nugaroje priglus abt klubu smile.gif ) plori mezginio matau taip, kad priekyje nesueitu apie 10-15 cm (tai gaunasi tarp papu  biggrin.gif ) nes vel prisiminkim, apie nerima kuris dades plocio .

Na gal dabar aiskiau??


baisu konstatuoti, bet vis dar aklaviete doh.gif lotuliukas.gif del pailgejimuir paplatejimu apneriant aisku, na o toliau ziurek ar gerai bandau bent jau suprasti blush2.gif taigis A4 formatas - staciakampis (plotis horizontaliai ilgis statmenai), dabar issiaiskinam - plotis tai tik priekis ar prikis ir nugara drauge blush2.gif ir lenkiam pusiau tai yra virsu prie apacios juk, o ne sonu rolleyes.gif na turbut aiskiai klausima suformulavau g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 16, 21:24)
"muselinukas".... pieniškas šalis...
user posted image

fantastiskas salis, man tokie muselinukai patinka, o kokio dydzio virbalais mezgete?
Papildyta:
QUOTE(angulyte @ 2010 11 16, 09:47)
Sveikos  4u.gif

Atnešu du paskutinius savo darbelius:
1. Rusvas muselinis šalis iš kidmocheriuko:
user posted image
2. Juodasi iš Prety mocherio:
user posted imageuser posted image

klausimukas, ar is prety mocheriuko neapsivelia labai drabuziai.
Atsakyti
labai pavykę darbeliai.nesuprantu kaip turite tiek kantrybės blush2.gif čia juk tiek darbo.sveikinu
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2010 11 21, 13:37)
klausimukas, ar is prety mocheriuko neapsivelia labai drabuziai.

Na ant medžiaginio palto nerokomenduočiau dėti nepraskalbto - aš juos tik numezgus praplaunu Perwoll'yje - bėdų kol kas nebuvo su apsivėlimu. Gal kitos kitokios patirties turi....
Atsakyti
Ka tik baigtas muselinukas, kuris iskeliaus i Norvegija smile.gif. Siulai - silk mohera mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti