Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(agurčikas @ 2010 11 17, 10:15)
Čia kita skara, o ta megzta virbalais...

bigsmile.gif merginos jūs apsigaunat tėn ta pati skara,aš jau ir nuo rusaitės chema gavau mirksiukas.gif ,nesiginčijų suvirbalais yra panaši thumbup.gif ,nors su virgalais man gražesnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 11 17, 09:20)
bigsmile.gif  merginos jūs apsigaunat tėn ta pati skara,aš jau ir nuo rusaitės chema gavau mirksiukas.gif ,nesiginčijų suvirbalais yra panaši thumbup.gif ,nors su virgalais man gražesnės biggrin.gif


Koks įdomus žmogus - nėra mezgęs tos skaros, o įrodinėja toms, kurios mezgė bigsmile.gif . Gail skara yra MEZGAMA virbalais, o jūs čia kitą vąšelinę ananasinę įkėlėt.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 11 17, 10:39)
Koks įdomus žmogus - nėra mezgęs tos skaros, o įrodinėja toms, kurios mezgė bigsmile.gif . Gail skara yra MEZGAMA virbalais, o jūs čia kitą vąšelinę ananasinę įkėlėt.

Bet ji ananasines ir jiesko,ne Gail smile.gif
Atsakyti
šiuo metu ne į temą, nes visos užsikrėtusios skarų "gamyba" parodysiu savo pončą, numezgiau dukrytei, kad nesušaltų blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 11 17, 00:42)
Vis dar labai norėčiau, kad man kas paaiškintų kaip megzti šią skarą. Numezgiau raštą, dabar reikia megzti tik paprastu rašteliu. Kaip suprantu, reikia pradėti nuo vidurio, gal kas galėtų išsamiau paaiškinti? Nelabai angliškai suprantu kas ten parašyta....

o gal galima vertima rasto. nu neikertu zenklu aprasymo
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 11 17, 10:54)
Bet ji ananasines ir jiesko,ne Gail  smile.gif

Ananasine skraiste cia pas rusaites ir cia ju labai daug ir ivairiu
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 17 lapkričio 2010 - 11:09
QUOTE(Romap @ 2010 11 16, 20:24)
"muselinukas".... pieniškas šalis...
user posted image

o cia vaseliu? Jei galit, pasidalinkit schema ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 11 17, 12:02)
o cia vaseliu? Jei galit, pasidalinkit schema  ax.gif  4u.gif  4u.gif


Virbalais mirksiukas.gif . Garsusis muselių raštas, apie kurį ir šitoj temoj ne kartą rašyta ir šiaip internete galima rasti nuorodų su paaiškinimu.
Vąšeliu tik apnerta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 17 lapkričio 2010 - 12:59

Sveikos

Gal galėtų kuri padėti su tokio ar panašaus bolero schema (geriau virbalais)?
user posted image

Būčiau labai dėkinga 4u.gif

p.s. Domina pats mezgimo principas ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 11 17, 10:39)
Koks įdomus žmogus - nėra mezgęs tos skaros, o įrodinėja toms, kurios mezgė bigsmile.gif . Gail skara yra MEZGAMA virbalais, o jūs čia kitą vąšelinę ananasinę įkėlėt.

nežinau anansinė ar bananinė ta skara ikėliau ir papašiau chemos, netutėjot, nesupratot kuo numėgzta -tai nereiškia kad aš jau kitoks žmogus blush2.gif .Ačiū nebereikia.


Turiu aš jau ta mezgimo raštą jei kam reikia parašykit į az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 17 lapkričio 2010 - 14:50
QUOTE(plateliai @ 2010 11 17, 15:48)
Turiu aš jau ta mezgimo raštą jei kam reikia parašykit į az.

Jūs turėjot gauti nėrimo schemą, ne mezgimo. Kai vartojami ne tie terminai, vėliau ir pykstam, kad nesusišnekam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 17 lapkričio 2010 - 14:58
Na, taip, nesusikalbėjimas/nesusipratimas įvyko smile.gif 4u.gif . Juolab, kad toj mažoj nuotraukėlėj norima skara ypatingai panaši į Gail, kurią nemažai kas pastaruoju metu mezga, pasirodė.
Atsakyti