Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 11, 11:53)
O čia ant sofkės rolleyes.gif
user posted image


o kaip sita rozyte su "makaronais" padaryti? g.gif
Labai grazus akcentas smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Labanga,2010 11 12, 09:13]
o kaip sita rozyte su "makaronais" padaryti? g.gif
Labai grazus akcentas smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Šiaip tai beveik viską iš supermamų ir susigraibau - gėlyčių visokiausių galim rast- man rods net tema yra, o makronai tai gavos į 1 pynutes kilpa ar ne po 6 stulpiukus neriant. Reikia tik bandyti biggrin.gif
Turiu negerą įprotį - padaru ir pamirštu , neužsirašau ir neišsisaugau - paskum pati grybauju iš naujo doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

gal turit schemute tokio dalyko:
user posted image

Buciau labai dekinga jei pasidalintumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 11 13, 00:23)
Sveikutes 4u.gif

gal turit schemute tokio dalyko:
user posted image

Buciau labai dekinga jei pasidalintumet blush2.gif

Cia Viliuteee meduza, tik balta mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos gelbėkit blush2.gif pamiršau, kaip reikia megzt doh.gif na žinot tą raštelį kur 1 uždedi 2 suemi ir taip visalaik, tik va man iškilo klausimas o ką daryt antroj eilėj megzt blogom, ar vėl raštu doh.gif ir kaip ten baigiaisi eilės vienoj baigam suėmimu o pradedam užmetimu, ar kaip? na nepamenu o knyga liko kaime ir MB neparvežė, padėkite prašau 4u.gif
Tikiuosi aiškiai paklausiau ax.gif
Atsakyti
Aš mezgu blogom, o pradžia taip kaip surašei 4u.gif
Atsakyti
labukas,prie jusu grozybiu,atnesu as savaja
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mano skraiste
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2010 11 14, 12:24)
Mano skraiste
user posted image

Labai faina, ir spalva tokia wub.gif o pasakykit, man tundrai, kaip tokias gėlytes padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandemone @ 2010 11 10, 19:55)

user posted image



user posted image




As mezgiau toki salikeli smile.gif
blogoj pusej mezgiau blogom akim,
trikampis reiskia 2akis sumegzt i desine,arba i kaire
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2010 11 14, 13:07)
Labai faina, ir spalva tokia  wub.gif  o pasakykit, man tundrai, kaip tokias gėlytes padaryt  g.gif

Ačiū 4u.gif
As gelytes mezgiau tai: uzdejau 20 akiu tada 2 eiles mezgiau lygiu rastu, tada trecioje
eileje viena aki uzmezgu viena uzdedu taip pasidvigubina akiu tada dar2 eiles numezgu ir 5 eileje vel uzdedu akis.t ada dar dvi eiles lygiu rastu.7,8,9,ir 10 eiles mezgu ripsu ir uzbaigiu tada susuku ir susiunu ax.gif tikuiosi aiskiai parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 14 lapkričio 2010 - 17:44
QUOTE(saulemeile @ 2010 11 14, 17:44)
Ačiū 4u.gif
As gelytes mezgiau tai: uzdejau 20 akiu tada 2 eiles mezgiau lygiu rastu, tada trecioje
eileje viena aki uzmezgu viena uzdedu taip pasidvigubina akiu tada dar2 eiles numezgu ir 5 eileje vel uzdedu akis.t ada dar dvi eiles lygiu rastu.7,8,9,ir 10 eiles mezgu ripsu ir uzbaigiu tada susuku ir susiunu ax.gif tikuiosi aiskiai parasiau mirksiukas.gif

ačiū, pabandysiu megzt, tikiuosi gausis g.gif
Atsakyti