Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 07:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif


Vauuuu kokia grazi medusa thumbup.gif wub.gif thumbup.gif Kiek siulu reikejo sitam darbeliui?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif
user posted image
user posted image

Ir cia pagirsiu. Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif , nors baltas variantas man labiau patinka, labiau atsiskleidzia rastas. Labai grazus modelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 09:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif




labai gražus darbelis thumbup.gif aš tokio pati norėčiau sau blush2.gif o gal gali pasidalinti schema arba nuoroda kur ją mezga. O kaip atrodo balta , va kiek klausimų doh.gif ačiū iš anksto notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)

kažkas nuostabaus, noriu tokios wub.gif , gal galite pasidalinti shemute blush2.gif
Atsakyti
Viliuteee, kas per grožis ploja.gif , labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif

Truksta zodziu siam groziui nusakyti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Bazile,2010 10 07, 09:05]
Rudenėja... oras kaip tik tinkamas nusimegzti gražų šalį ar skaraistę
user posted image
user posted image
user posted image
seniai jau domiuosi šios temos pirmąja skara ir niekaip man nesiseka mega_shok.gif niekaip nesuprantu kaip ji mezgama, motyvo schemą turiu, labai jau norius tokios, prašau gal galit kuri padėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 10 13, 09:07)
Ir cia pagirsiu. Labai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif , nors baltas variantas man labiau patinka, labiau atsiskleidzia rastas. Labai grazus modelis  thumbup.gif


nu,joooo cia tai bent grozybe,akys raipsta beziurint....... wub.gif wub.gif wub.gif
as irgi noreciau schemytes,ar butu galima? ax.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif gal pagelbetumet man. noriu sita zalia sali nusimarpliot bet nerandu tokio rasto blush2.gif gal kuri is jusu turetumete. is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 10 08, 23:15)
Salikiukas -linksmuoliukas ax.gif
user posted image

O SITAS KOKS NEMATYTAS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hestija20 @ 2010 10 13, 15:02)
sveikos auksarankes  4u.gif gal pagelbetumet man. noriu sita zalia sali nusimarpliot bet nerandu tokio rasto blush2.gif  gal kuri is jusu turetumete. is anksto aciu 4u.gif

Joo tas zalias tai labai gerai atrodo. Manau kad tai putlus stulpeliai ar pumpureliais dar juos vadina.
va tokie user posted image
tik kaip juos jungti? g.gif
Atsakyti
Viliuteee, super skraistė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti