Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(VAIDABUK @ 2010 11 08, 20:54)
Labai grazi skara  wub.gif norejau paklausti kokius siuliukus naudojote ir kiek sumezgete?
arteja Kaledos reikia pasirupinti dovanomis biggrin.gif


Na nepatingėkit paskaityti porą postų atgal, savininkė nurodė siūlus 4u.gif
Man iš to seka klausimas - ar užteko vieno kamuoliuko, ar reikėjo poros? wub.gif
Atsakyti
Šilinge,labai graži skara.čia Gail shawl? tik kitą kartą megzk vienspalvę biggrin.gif
manoji Aeolian shawl

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 11 08, 21:31)
Na nepatingėkit paskaityti porą postų atgal, savininkė nurodė siūlus 4u.gif
Man iš to seka klausimas - ar užteko vieno kamuoliuko, ar reikėjo poros? wub.gif

Aha, jau rašiau, galiu ir dar parašyti - Schoppel-Wolle Zauberball (iš parduotuvės "Mezgimo zona", rašau, kad klausimų nebekiltų).

Eya, maniškė iš vieno kamuoliuko mirksiukas.gif Tiesa, pagal originalų aprašymą kaip ir pritrūkau siūlų - motyvą kartojau ne 7, o 6 kartus tongue.gif Iš dviejų kamuoliukų išeitų jau visai nemaža skara bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 08, 12:36)
Išmezgiau paskutinę rašto eilę geroje pusėje, išvirkščioje pusėje eilę blogomis, tada užbaiginėjau geroje pusėje - geroji, grąžinam ant kairiojo virbalo, sumezgam dvi gerąja, grąžinam ant kairiojo, išmezgam gerąja, vėl grąžinam ant kairiojo, vėl sumezgam ir t. t.
Dabar taip pamąsčiau, kad ryškaus kantelio įspūdis galbūt susidarė ir dėl siūlų spalvinio perėjimo - užbaigimas tamsesne spalva  g.gif

Šiaip dar komentaras apie siūlus - Schoppel-Wolle Zauberball  wub.gif  Čia kojininiai siūlai (100 g 420 m, 75 proc. vilnos, 25 proc. nailono). Man labai patinka jų spalviniai deriniai. Tiesa, esu skaičiusi komentarų, kad juose kartais pasitaiko mazgų, kurie išderina harmoningus perėjimus  unsure.gif  Man nepasitaikė karsta.gif

na ispudindai atrodo sis uzbaigimas thumbup.gif as paprastai uzbaigdavau, gal ir as pameginsiu toki uzbaigima g.gif
As jas mezgu is Princese siuliuku, kur IKI buna akcijos. Man sueina 2 matkiukai su biskiuku. O jei dar gele mezgu tai reikia visu 3matkiuku. Metrazas 263m, 50g.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 08, 21:39)
Šilinge,labai graži skara.čia Gail shawl? tik kitą kartą megzk vienspalvę biggrin.gif
manoji Aeolian shawl

Olaiva, taip, čia Gail. Ir kitas skaras megzti ruošiuosi vienspalves 4u.gif tongue.gif Kaip jau ir sakiau, šįkart man mirtinai reikėjo TųSiūlų rolleyes.gif

O jau Aeolian - elfinė elfinė wub.gif Labai gražu. Ir kaip baltai pavydžiu fotosugebėjimų ax.gif
Iki savaitgalio reikia susimedžioti siūlus cool.gif
Atsakyti
olaiva wub.gif ..tik kur foto ant akmenuku unsure.gif ?... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 23:10)
olaiva wub.gif ..tik kur foto ant akmenuku unsure.gif ?... wub.gif

aj,užteks ir tiek,nes paskui visas puslapis bus vien tik ajomajo skaros visokiom pozom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 09, 00:16)
aj,užteks ir tiek,nes paskui visas puslapis bus vien tik ajomajo skaros visokiom pozom smile.gif

rolleyes.gif grozio niekada nebus per daug..o tavo foto ramina kazkaip ax.gif ...siais visuotinio streso laikais laaabai reikia tokiu vaizdu wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 08, 21:39)
Šilinge,labai graži skara.čia Gail shawl? tik kitą kartą megzk vienspalvę biggrin.gif
manoji Aeolian shawl



Labai grazu, man labai grazu tie imegzti karoliukai... wub.gif labai puosia thumbup.gif
Atsakyti
na merginos, cia virusas kazkoks, ar kas, noriu skaros kaip Silinges, zadu megsti pagal sia schema http://3.bp.blogspot...art_2sticks.jpg
gal galit pakomentuot, tusti langeliai tai ten jokiu akiu, ane?
Silinge, kiek savo margutei dejai akiu pirmai eilei? Ar as teisingai suprantu, kad uzdejus viena aki reikia pradet megsti? Sorry uz tokius klausimus, skaros niekad nemezgiau.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2010 11 09, 10:51)
na merginos, cia virusas kazkoks, ar kas, noriu skaros kaip Silinges, zadu megsti pagal sia schema http://3.bp.blogspot...art_2sticks.jpg
gal galit pakomentuot, tusti langeliai tai ten jokiu akiu, ane?
Silinge, kiek savo margutei dejai akiu pirmai eilei? Ar as teisingai suprantu, kad uzdejus viena aki reikia pradet megsti? Sorry uz tokius klausimus, skaros niekad nemezgiau.

ten kur tušti langeliai neiko nera, paprasčiausiai išskirtas motyvas, o pradėti reikia ne nuo kelių akiu, kžk skaičiau, kad šią skarą pradėjo nuo 7
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2010 11 09, 09:51)
na merginos, cia virusas kazkoks, ar kas, noriu skaros kaip Silinges, zadu megsti pagal sia schema http://3.bp.blogspot...art_2sticks.jpg
gal galit pakomentuot, tusti langeliai tai ten jokiu akiu, ane?
Silinge, kiek savo margutei dejai akiu pirmai eilei? Ar as teisingai suprantu, kad uzdejus viena aki reikia pradet megsti? Sorry uz tokius klausimus, skaros niekad nemezgiau.

Va šia yra aprašymas ir paaiškinimai, jau dėjau nuorodą:
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 16:41)

Neskaitančioms rusų k. ten galima rasti nuorodą į ravelry, rasite angliškai. Šita skara pradedama nuo 4 akių mirksiukas.gif Tušti langeliai nemezgami.
Atsakyti