Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2010 11 07, 22:09)
Va rodau ir savo salius smile.gif  Cia mano pirmi blynai tarp kitko blush2.gif  bigsmile.gif
http://s124.photobuc.....DSCN0853.jpg
http://s124.photobuc.....DSCN0843.jpg
O ar nepatartumet,kaip ikelt paveiksliuka, kad butu be nuorodu, o tiesiogiai cia idetas? Labai labai norieciau kitaip moket!!!aciu wub.gif

Va cia pasiskaityk.
O jei trumpiau, tai rasant zinute pasirink iterpti paveiksliuka ir tada nukopijuok nuoroda is savo foto albumo kur prie kiekvienos nuotraukos yra Direct link,stai ir viskas mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 07 lapkričio 2010 - 21:46
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 11:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image

Silinge - skara nuostabi wub.gif

QUOTE(benomama @ 2010 11 07, 16:03)
Silinge krastus apnerei???
Man sia skara labai patinka megsti, ir labai greitai mezgasi jau 8 numezgiau tokias, ir 9-oji i pabaiga  biggrin.gif

Oho blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2010 11 07, 23:35)
Silinge - skara nuostabi  wub.gif
Oho  blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O jau skaros grozis ir tos pereinancios spalvos kaip gerai atrodo, ir visiskai rasto nepaslepia thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 17:16)
Ačiū už gerus žodžius visoms  wub.gif

Benomama, kraštų tikrai neapnėrinėjau  schmoll.gif  Užbaiginėjau pagal instrukciją  mirksiukas.gif

Kaip užbaiginėjai?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 09:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif
user posted image
user posted image

na ir grožis,o kutų jau ir nereikia,supaprastins vaizdelį,dabar tai labai prabagiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 13, 08:27)
skraiste,,MEDUZA"Kol kas be kutu.Gal tokia ir liks. :ax:Dovana mamai smile.gif
user posted image
user posted image



Va,cia tai grozybe,vien pamacius galima isimyleti wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

P.S.o gal galima suzinoti is kokiu siuliuku megzta si skraiste (galima i az) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urediene: 08 lapkričio 2010 - 10:29
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 08, 09:46)
Kaip užbaiginėjai?

Išmezgiau paskutinę rašto eilę geroje pusėje, išvirkščioje pusėje eilę blogomis, tada užbaiginėjau geroje pusėje - geroji, grąžinam ant kairiojo virbalo, sumezgam dvi gerąja, grąžinam ant kairiojo, išmezgam gerąja, vėl grąžinam ant kairiojo, vėl sumezgam ir t. t.
Dabar taip pamąsčiau, kad ryškaus kantelio įspūdis galbūt susidarė ir dėl siūlų spalvinio perėjimo - užbaigimas tamsesne spalva g.gif

Šiaip dar komentaras apie siūlus - Schoppel-Wolle Zauberball wub.gif Čia kojininiai siūlai (100 g 420 m, 75 proc. vilnos, 25 proc. nailono). Man labai patinka jų spalviniai deriniai. Tiesa, esu skaičiusi komentarų, kad juose kartais pasitaiko mazgų, kurie išderina harmoningus perėjimus unsure.gif Man nepasitaikė karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 08, 11:36)
Išmezgiau paskutinę rašto eilę geroje pusėje, išvirkščioje pusėje eilę blogomis, tada užbaiginėjau geroje pusėje - geroji, grąžinam ant kairiojo virbalo, sumezgam dvi gerąja, grąžinam ant kairiojo, išmezgam gerąja, vėl grąžinam ant kairiojo, vėl sumezgam ir t. t.
Dabar taip pamąsčiau, kad ryškaus kantelio įspūdis galbūt susidarė ir dėl siūlų spalvinio perėjimo - užbaigimas tamsesne spalva  g.gif


Ačiū. Man reikia paprasto varianto dovanojimui, tai ėmiausi iš Astral megzti. Neskubu, tai tik pradėjau ir padėjau į šalį. Šiaip beveik niekada nedarau vieno darbo. Paprastai po 2-3 imu pakaitom, kad ne taip atsibostų doh.gif
Atsakyti
Baigiu megzti šalį, pirmą kartą mezgu šalį, o kaip jūs juos išskalbtus džiovinate? Ar ištempiate kažkaip ar kaip? Šalis paprastas, iš moheros su šilku ir populiaru, atsibodusiu museliniu raštu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 11 08, 14:20)
Baigiu megzti šalį, pirmą kartą mezgu šalį, o kaip jūs juos išskalbtus džiovinate? Ar ištempiate kažkaip ar kaip? Šalis paprastas, iš moheros su šilku ir populiaru, atsibodusiu museliniu raštu smile.gif

Patiesiu ant rankšluosčio ir ištampau kad būtų forma.Viskas.
Atsakyti
QUOTE(urediene @ 2010 11 08, 11:28)
Va,cia tai grozybe,vien pamacius galima isimyleti  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif

P.S.o gal galima suzinoti is kokiu siuliuku megzta si skraiste (galima i az) smile.gif


as irgi pritariu,cia super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir man idomu kokie cia siuliukai naudoti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image


sita skara irgi aki veria thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image

Labai grazi skara wub.gif norejau paklausti kokius siuliukus naudojote ir kiek sumezgete?
arteja Kaledos reikia pasirupinti dovanomis biggrin.gif
Atsakyti