Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Šilinge - nuostabu!!!
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image

Gražu wub.gif margumas man nelabai, bet čia dari pusėtina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif   Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image

koks grozis ..... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 07 lapkričio 2010 - 15:24
Silinge krastus apnerei???
Man sia skara labai patinka megsti, ir labai greitai mezgasi jau 8 numezgiau tokias, ir 9-oji i pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius visoms wub.gif

Benomama, kraštų tikrai neapnėrinėjau schmoll.gif Užbaiginėjau pagal instrukciją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 11:56)
Pirmoji mano skara  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif
user posted image


Šilinge, prašau pasidalinti schemute, noriu mamai numegzti tokią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 11 07, 16:27)
Šilinge, prašau pasidalinti schemute, noriu mamai numegzti tokią smile.gif

Skara Gail 4u.gif
Agurčikai, žinok kol kas nepavyko man perprast to šalio iki galo, kur man rodei doh.gif Ten mezgama sutrumpintomis eilėlis kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 11 07, 17:03)
Silinge krastus apnerei???
Man sia skara labai patinka megsti, ir labai greitai mezgasi jau 8 numezgiau tokias, ir 9-oji i pabaiga  biggrin.gif

blink.gif nu nieko sau jau devinta i pabaiga,o tai per kiek laiko numezgat viena skara?ir is kokiu siulu mezgat?
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2010 11 06, 17:00)
gal butu galima schema apatines baltos skaros?,labai jau patiko jos krastelis is nuotraukos manau sunkoka ismegzti...siaip ji labai graziai ziurisi...buciau labai dekinga ....


Abi vienodos ir krašteliai tikrai nieko ypatingo smile.gif aprašymą atsiųsiu jums į AŽ. Ten "sunkiausia" dalis buvo pumpurėliai, bet ir jiems radau palengvinimą.
Šilinge, labai graži skara wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 07 lapkričio 2010 - 19:59
user posted image
user posted image

Kokiu groziu visos primezguzios. wub.gif wub.gif
Rodausi ir as savo sali, museliu rastu megzta. Tik pasigailejau kad pataupiau ir is Pretty siulu mezgiau,nes seriasi labai,visas juodas paltas melynas nuo jo, bet spalva labai patiko blush2.gif
Atsakyti
[quote=Šilingė,2010 11 07, 12:56]
Pirmoji mano skara blush2.gif Esu labai nefotogabi doh.gif Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų lotuliukas.gif Bus kalėdinė dovana anytai rolleyes.gif

Super,kokia grazi skara! Viskas,imu megzt! Nes salius jau pramokiau. Bet kad ziuriu schemos vistiek nesuprantu... ax.gif g.gif doh.gif kas padetu,issifruotu ar pan? rolleyes.gif
Atsakyti
Va rodau ir savo salius smile.gif Cia mano pirmi blynai tarp kitko blush2.gif bigsmile.gif
http://s124.photobuc.....DSCN0853.jpg
http://s124.photobuc.....DSCN0843.jpg
O ar nepatartumet,kaip ikelt paveiksliuka, kad butu be nuorodu, o tiesiogiai cia idetas? Labai labai norieciau kitaip moket!!!aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.U.G.U.S.T.A.: 07 lapkričio 2010 - 21:11