Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

[quote=nelita,2010 10 13, 11:39]
[quote=Bazile,2010 10 07, 09:05]
Rudenėja... oras kaip tik tinkamas nusimegzti gražų šalį ar skaraistę
user posted image
user posted image
user posted image
seniai jau domiuosi šios temos pirmąja skara ir niekaip man nesiseka mega_shok.gif

Ir aš ieškau tos pirmos skaros schemutės, bet niekaip nerandu.Gal kuri turit ir gali pasidalinti.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE
seniai jau domiuosi šios temos pirmąja skara ir niekaip man nesiseka  mega_shok.gif

Ir aš ieškau tos pirmos skaros schemutės, bet niekaip nerandu.Gal kuri turit ir gali pasidalinti.Ačiū.

Ji vadinasi Haruni,va jos aprasymas. Haruni mezgimas
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 04, 13:41)
jei skara, tai nebutinai ant galvos uzsibubutuot  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Dukryte nesioja skara po paltuku  ant kaklo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Uzrisimas gaunasi zymiai patogesnis nei salio  thumbup.gif  thumbup.gif

o dabar dejau skaros rusiska aprasyma- tai rusiskai ir uzrasyta kad mociute lotuliukas.gif . Vat kodel man skara asocijuojasi su babunem smile.gif. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 04 lapkričio 2010 - 13:53
Skara skarai nelygu cool.gif
Atsakyti
Bazile, o jei skaros pavadinimas BANDITKA, tai cia tik banditems, ar kaip g.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 04, 14:12)
Bazile, o jei skaros pavadinimas BANDITKA, tai cia tik  banditems, ar kaip  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hahahaha lotuliukas.gif irgi grazi skara... banditiškas pavasaris rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 04 lapkričio 2010 - 14:27
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 04, 14:12)
Bazile, o jei skaros pavadinimas BANDITKA, tai cia tik  banditems, ar kaip  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Tai as pabusiu ta springtime banditka laugh.gif
user posted image
Atsakyti
rasyt grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bazile ačiūūūūūūūūūūūūūū dideliausias, bet va kad su ta rusų kalba ni bum bum joptararai.Reiks kai jau prisėsiu bandytis kaip nors pagal schemą narpliot, nors niekaip nesuprantu kaip ten iš tų lapukų paskui praplatėja.Kai jau pribręsiu mezgimui apstosiu jus čia visas su savo nesėkmėmis, mat tokių kiauraraščių iš vis neesu bandžiusi megzti.
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 04, 12:16)
Ačiū 4u.gif Ir prašom plačiau apie jį...
Siūlai-Lanoso metalica mirksiukas.gif Sunaudojau nepilnai vieną matkelį. mirksiukas.gif

Ot ačiū bigsmile.gif Reikia išsisaugoti privalomai... Ir pailginti norų sąrašą dar pora pozicijų lotuliukas.gif

QUOTE(Bazile @ 2010 11 04, 13:52)
Ji vadinasi Haruni,va jos aprasymas.  Haruni mezgimas

Šita irgi planuose doh.gif Kaip gerai, kad artėja Kalėdos, galima visokius norėjimus realizuoti ir panaudoti praktiškai rolleyes.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 04, 14:27)
lotuliukas.gif
Tai as pabusiu ta springtime banditka laugh.gif


Gražu thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 04, 15:32)
Bazile ačiūūūūūūūūūūūūūū dideliausias, bet va kad su ta rusų kalba ni bum bum joptararai.Reiks kai  jau prisėsiu bandytis kaip nors pagal schemą narpliot, nors niekaip nesuprantu kaip ten iš tų lapukų paskui praplatėja.Kai jau pribręsiu mezgimui apstosiu jus čia visas su savo nesėkmėmis, mat tokių kiauraraščių iš vis neesu bandžiusi megzti.

O kaip su anglų g.gif Ravelryje yra angliškas aprašymas ir schemos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 25, 15:01)
Štai numezgiau tokį pončą.
user posted image

Labai noreciau suzinoti sio ponco mezgimo principa nes jis superinis:) biggrin.gif ir busiu labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 04, 15:27)
lotuliukas.gif
Tai as pabusiu ta springtime banditka laugh.gif
user posted image

O sios scemute butu galima gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aussrrina @ 2010 11 02, 11:13)
Mergaites jusu mezginiai fantastiski thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o cia mano salis.
user posted image
user posted image

Fainuolis margiukas, gal gelytės schemutę turit? ax.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 11 04, 12:02)
Mano pūkuotas begalybės šalikėlis biggrin.gif Tai gal į temą g.gif

user posted image



Labai labai įdomus thumbup.gif


O jau lapiuotų skarų grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 04 lapkričio 2010 - 18:52
ir aš banditką atnešu ax.gif

user posted image
Atsakyti