Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(nelita @ 2010 11 04, 09:46)
aš kaip suprantu reikia pradėti megzti nuo kelių akių, po to šonuose vis platėja, atsiranda vis po naują motyvą  g.gif

na taip aš pradėjau nuo 7 akių o tada vis platėjo ir platėjo kol nusimezgiau norimo ilgio ir pločio. čia mano pirma skara bet aš dar su kraštu nesusidraugavau tai užbaiginėjau taip blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip tik mezgu tokią, kaip Jurgitele nuotraukoje bigsmile.gif thumbup.gif Labai smagus raštas.

Apie virbalų pasirinkimą - pradėjau ant valinių, bet dėl virbalo defekto teko po kurio laiko persimesti ant paprastų smile.gif Iš karto pajutau mezginio svorį blink.gif blink.gif blink.gif Ant valinukų mezginys pasiskirsto tolygiai, todėl nesveria, o su paprastais - tai vienas, tai kitas virbalas (tas, ant kurio dauguma akių sukeliauja tuo kartu) pasidaro sunkus doh.gif Reziume - įmanoma ir paprastais, bet valiniai komfortiškiau cool.gif Jau nekalbant apie tai, kad daug patogiau visą mezginį įgrūsti į rankinę laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 04, 10:26)
O kazin skara eitu numegzt su paprastais virbalais? Ar butini su valu...  g.gif

Nu niekaip neprisijaukinu valo doh.gif Megstu labai kietai nert, tai tiek akis sutraukiu, kad ant valo mazesnes gaunasi... kartais net ant virbalo atgal netelpa biggrin.gif

Gal tik priprast reiktų ne perkietai megzti. Aš jau nebemoku paprastais virbalais, viską tik su valu mezgu. Tiesa, pradžioj Inox firmos bandžiau, vėliau addi ir bambukiniais ( nžn firmos pavadinimo) - skiriasi kaip diena ir naktis. Paskutiniais dviem visiškai nesijaučia perėjimas ir nesikabina. Ždž, tik už virbalus su valu ( bet kur įsimest į tašę galima, nebijant pamest akis ar kam nors indurt biggrin.gif ).
Atsakyti

Mano pūkuotas begalybės šalikėlis biggrin.gif Tai gal į temą g.gif

user posted image
Atsakyti
Capricorn, o gal būtų galima išsamiau apie begalybę bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Atrodo patraukliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 04, 13:07)
Capricorn, o gal būtų galima išsamiau apie begalybę  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Atrodo patraukliai  wub.gif

Ačiū 4u.gif Ir prašom plačiau apie jį...
Siūlai-Lanoso metalica mirksiukas.gif Sunaudojau nepilnai vieną matkelį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2010 11 04, 10:02)
na taip aš pradėjau nuo 7 akių o tada vis platėjo ir platėjo kol nusimezgiau norimo ilgio ir pločio. čia mano pirma skara bet aš dar su kraštu nesusidraugavau tai užbaiginėjau taip  blush2.gif
user posted image

o tu ja slapia prismaigstyk,istampyk tai vaizdas dar geresnis bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 04, 12:36)
o tu ja slapia prismaigstyk,istampyk tai vaizdas dar geresnis bus thumbup.gif

tai kad aš jos jau neturiu nespėjau numegst ir draugė nupirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2010 11 04, 12:42)
tai kad aš jos jau neturiu nespėjau numegst ir draugė nupirko smile.gif

nu va,tik puse grozio nusipirko...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 04, 12:56)
nu va,tik puse grozio nusipirko...

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 04, 12:02)
Mano pūkuotas begalybės šalikėlis biggrin.gif Tai gal į temą g.gif

user posted image


Gerulis thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 11 04, 09:31)
labai dailiai numegzta ir gera spalva  thumbup.gif Cia turbut kokia vyresnei moterytei, man kazkaip atrodo, kad skaros tinka vyresnio amziaus zmonems.




jei skara, tai nebutinai ant galvos uzsibubutuot doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dukryte nesioja skara po paltuku ant kaklo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Uzrisimas gaunasi zymiai patogesnis nei salio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti