Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Sveikos merginos...
Gelbekit!! biggrin.gif buvau radus ir issisaugojus viena skraiste,bet kompas sugedo ir nebeturiu...ir niekaip neberandu... g.gif gal prazioplinau kazkur blush2.gif pradejau megzti ir noreciau dar zvilgtelt i schema...
ta skraiste man rodos is zurnalo"Rankdarbiu kraitele",surista mazgais,megzta paprastu geru akiu rastu...tamsiai nepamenu rudos ar pilkos spalvos...mergina apsirengus kelnes ir golfa... smile.gif
jei uzmatysit kur nors,imeskit nuoroda 4u.gif labai Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 11 03, 12:36)
Na ir darbelio cia ideta apmegzt visa sali aplinkui ir dar 2 eilem  doh.gif ... Tik as buciau rinkusis geriau ta pacia spalva kaip ir salio  ax.gif

idėja buvo pirmojo ripulio ta pati spalva o apačioje metalizuoti siulai tik va klientė užsispyrė kad nori tokio varianto, teko daryti pagal ją doh.gif
Atsakyti
atnešu savo mezginį ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 03, 16:31)
atnešu savo mezginį ax.gif

user posted image


nu man šios skaros superinės thumbup.gif , kitas bandymas bus šitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 03, 15:31)


Jetau rolleyes.gif kaip miela ir šilta biggrin.gif
Atsakyti
zaviuosi tom skarom, bet pati dar kazkaip nesiriztu bandyt matyt dar nepribrendau blush2.gif
Atsakyti
Lusasita, mielas persikiukas thumbup.gif Man jos patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
man tos skaros ir labai labai labai, tiesa sakant nelabai žinau kaip čia jas pradėt, bet labai jau noriu tokios , gal iš kelinti karto pavyks doh.gif
Atsakyti
O kazin skara eitu numegzt su paprastais virbalais? Ar butini su valu... g.gif

Nu niekaip neprisijaukinu valo doh.gif Megstu labai kietai nert, tai tiek akis sutraukiu, kad ant valo mazesnes gaunasi... kartais net ant virbalo atgal netelpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 03, 15:31)
atnešu savo mezginį ax.gif

labai dailiai numegzta ir gera spalva thumbup.gif Cia turbut kokia vyresnei moterytei, man kazkaip atrodo, kad skaros tinka vyresnio amziaus zmonems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 04 lapkričio 2010 - 09:34
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 04, 09:26)
O kazin skara eitu numegzt su paprastais virbalais? Ar butini su valu...  g.gif

Nu niekaip neprisijaukinu valo doh.gif Megstu labai kietai nert, tai tiek akis sutraukiu, kad ant valo mazesnes gaunasi... kartais net ant virbalo atgal netelpa biggrin.gif

aš pirmą panašią skarą mezgiau ant virbalų, tai buvo sunku nes paskui vos betilpo visas mezginys, juk jis platėja ir platėja blush2.gif ant valo lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
aš kaip suprantu reikia pradėti megzti nuo kelių akių, po to šonuose vis platėja, atsiranda vis po naują motyvą g.gif
Atsakyti