Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Sveikos,

Rodausi iki skausmo žinomas museles biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aussrrina @ 2010 11 02, 12:13)
Mergaites jusu mezginiai fantastiski thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o cia mano salis.

nelabai matosi margiuko rastas, bet tokiam margiukui sunku rasta ir pririnkt, kad matytusi. Toks minkstas ir siltas. Gele labai grazi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(chimera @ 2010 11 02, 14:08)
Sveikos,

Rodausi iki skausmo žinomas museles  biggrin.gif


Koks storas, zieminis ir siltas, spalva madinga, o cia kokie siulai?
Papildyta:
QUOTE(ADDULE @ 2010 11 01, 14:20)
pasirodysiu  savo paskutinius darbelius
ax.gif

Labai mieli saliai, man tas antras violetinis labai patiko, toks paprastas ir graziai atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 30, 08:37)
Štai toks mažas bolerukas

Grazus labai rastas boleruko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 11 02, 15:12)
Koks storas, zieminis ir siltas, spalva madinga, o cia kokie siulai?

Jo, čia stambusis variantas smile.gif

Alizė storoji mochera, suėjo 200g ir 100g nepilnai juostelės.
Atsakyti
Baiginėju savo pirmus šalius, tik... kaip jūs apnėrinėjate kraštelius? gal kokių kraštelių pavyzdėlių turite ax.gif
Atsakyti
Sveikutes as irgi noriu pasidalinti su jumis savo darbeliais smile.gif 4u.gif
laukiu apsilankanciu smile.gif ir ivertinimu biggrin.gif smile.gif
http://public.fotki....-darbo-megzti-/
Atsakyti
ACIU villyte, tas antras turejo buti truputi kitoks , bet siulu daugiau nebeturejau , tai gavosi kas gavosi smile.gif jusu saliai man labai labai grazus wub.gif wub.gif wub.gif iki jusu man dar toli ,
deje su mochera draugauti nebegaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 11 02, 15:27)
Jo, čia stambusis variantas smile.gif

Alizė storoji mochera, suėjo 200g ir 100g nepilnai juostelės.

as irgi turiu tokius, tik pereinanciu ryskiu spalvu, galvoju irgi gal koki sali nurakalioti arba tunika kokia.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2010 11 02, 15:32)
Baiginėju savo pirmus šalius, tik... kaip jūs apnėrinėjate kraštelius? gal kokių kraštelių pavyzdėlių turite  ax.gif

as tai is galvos neriu, paziuriu pagal rasta, kas labiau tinka, taip ir neriu, kaip sugalvoju... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 02, 15:41)
Sveikutes as irgi noriu pasidalinti su jumis savo darbeliais smile.gif  4u.gif
laukiu apsilankanciu smile.gif  ir ivertinimu biggrin.gif  smile.gif
http://public.fotki....-darbo-megzti-/

sitas geras user posted image
Ir sitas labai grazus
user posted image
O cia ar ne Alyze siulai?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ADDULE @ 2010 11 02, 16:13)
ACIU villyte,  tas antras turejo buti truputi kitoks , bet siulu daugiau nebeturejau , tai gavosi kas gavosi  smile.gif    jusu saliai man labai labai grazus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  iki jusu man dar toli ,
deje su mochera draugauti nebegaliu  verysad.gif

dekui uz grazu zodi mano darbui. O tai kodel nebegalit, alergija? Uzjauciu, zinau, ka tai reiskia.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 11 02, 17:25)
as irgi turiu tokius, tik pereinanciu ryskiu spalvu, galvoju irgi gal koki sali nurakalioti arba tunika kokia....  g.gif
Papildyta:

as tai is galvos neriu, paziuriu pagal rasta, kas labiau tinka, taip ir neriu, kaip sugalvoju...  ax.gif
Papildyta:

sitas geras user posted image
Ir sitas labai grazus
user posted image
O cia ar ne Alyze siulai?
user posted image
Papildyta:

dekui uz grazu zodi mano darbui. O tai kodel nebegalit, alergija? Uzjauciu, zinau, ka tai reiskia....  unsure.gif




Dekui dekui uz ivertinimus 4u.gif drinks_cheers.gif zinok nelabai pamenu kokie cia siulai tam spalvotam saliui naudoti smile.gif smile.gif reiketu siuluose pasikuisti gal atrasciau aprasyma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif

dekui uz grazu zodi mano darbui. O tai kodel nebegalit, alergija? Uzjauciu, zinau, ka tai reiskia.... unsure.gif
[/quote]
tai jau taip , nuo jos man alerginis bronhitas pasireiskia verysad.gif po sito smelinio salio galutinai isitikinau verysad.gif
Atsakyti
pirmųjų darbų parodymas blush2.gif :
kraštelis
user posted image
šalis
user posted image
modelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2010 11 01, 11:54)
Sveikos.  smile.gif

Turiu ideja Kaledu proga anytai pagaminti puosnu sali is moheros, bet dabar suabejojau, kas graziau-nerti ar megzti? Man labai grazu tokie voratinkliniai, bet kartu ir putlus. Gal galetumet patarti? Dekoju...
Papildyta:
Tiesiog suzavejo mane. Sakykit, ar labai sudetingas rastas? ir ar butu panasiai grazu is moheros su sintetika? g.gif

Manau is geru siulu numegztas visada bus grazus, nunertas gali buti kietokas-reiktu labai minkstai nerti. O jei norite itikti anytai- tikrai nepagailekite ir megzkite is moheros su silku biggrin.gif
Visom kas pageidavo idedu zaliojo salio rasto aprasyma, bet deja tik toki turiu. Paveikslelyje jis megztas ne i ilgi, o i ploti, todel kitaip susibangavo.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(nelita @ 2010 11 03, 10:04)
pirmųjų darbų parodymas  blush2.gif :
kraštelis

Cia net 2 krasteliai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(chimera @ 2010 11 02, 13:08)
Sveikos,

Rodausi iki skausmo žinomas museles  biggrin.gif


Pilkosios museles atrodo siltos ir lyg po geros krušos, pribirusios baltu burbuliuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 03 lapkričio 2010 - 10:38
QUOTE(nelita @ 2010 11 03, 11:04)
pirmųjų darbų parodymas  blush2.gif :

Na ir darbelio cia ideta apmegzt visa sali aplinkui ir dar 2 eilem doh.gif ... Tik as buciau rinkusis geriau ta pacia spalva kaip ir salio ax.gif
Atsakyti