Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Aciu merginos uz siltus atsiliepimus.Mezgasi sis salis nuo apacios,mezgiau 3,5 virbalais,is paprastos kid-moheros.Karoliukai perlamutrinei,bet ant foto to nesimato,imezgdavau jos iskart pagal schema.Taip saliku patenkinta,nors neskalbtas buvo panasus i desrele ir dar, akys rinkau ant 6# virbalo kiek galima laisviau,stai tokiu budu http://forum.knittin...amp;#entry56553 (pav.4 ir 5) 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 29 spalio 2010 - 12:23
QUOTE(agurčikas @ 2010 10 28, 14:53)
Sakykit, mielos mezgėjėlės, o mezgant kažką panašaus, kaip gaunasi jis lenktas? Kažkur pridedama akių ar kaip? Anytai muselinį šalį jau į pabaigą einu, kitas bus panašus mamai kalėdom smile.gif O šaliai man kol kas neatrasti lobynai smile.gif, tai turėsiu daug klausimų smile.gif Tikiuosi jūsų pagalbos smile.gif

Lenktumas gaunasi dėl sumažėjusių akių ir sutrumpintų eilių mezgimo. Po pusskare buvo nuorodos schemų, pagal kurias mezgiau
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 29, 13:17)
Lenktumas gaunasi dėl sumažėjusių akių ir sutrumpintų eilių mezgimo. Po pusskare buvo nuorodos schemų, pagal kurias mezgiau



O gal turite kokį vertimą į lietuvių kalbą? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2010 10 29, 12:22)
Aciu merginos uz siltus atsiliepimus.Mezgasi sis salis nuo apacios,mezgiau 3,5 virbalais,is paprastos kid-moheros.Karoliukai perlamutrinei,bet ant foto to nesimato,imezgdavau jos iskart pagal schema.Taip saliku patenkinta,nors neskalbtas buvo panasus i desrele ir dar, akys rinkau ant 6# virbalo kiek galima laisviau,stai tokiu budu http://forum.knittin...amp;#entry56553 (pav.4 ir 5) 4u.gif
user posted image user posted image user posted image



O gal vertimą turite, nes aš nelabai suprantu, kaip gaunasi, kad paprastu mezgimu viduryje daug, o šonuose mažai, kaip taip sumažėja, kurioje vietoje reikia mažinti ir kaip?
Atsakyti
Labas. Gal galėčiau gauri shemą, ar bent raštą? Ačiū.
user posted image
Drįstu paprašyti, jeigu nesudarysiu didelių problemų, dar šios skraistės shemos.
user posted image.
Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 29 spalio 2010 - 21:33
Štai toks mažas bolerukas
user posted image
Atsakyti
[quote=zuzana*,2010 10 30, 08:37]
Štai toks mažas bolerukas

"Bolerukas" gal ir nedidelis, tačiau elegancija - labai didelė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 30, 08:37)
Štai toks mažas bolerukas
user posted image


tikrai gražu ir labai elegantiška thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Turiu ideja Kaledu proga anytai pagaminti puosnu sali is moheros, bet dabar suabejojau, kas graziau-nerti ar megzti? Man labai grazu tokie voratinkliniai, bet kartu ir putlus. Gal galetumet patarti? Dekoju...
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2010 10 28, 12:34)
mohera su silku man patys geriausi  thumbup.gif prie kuno maloniausi.
Va vienas is mano pakutiniu su silku (4 kamuoliukai)
user posted image


Tiesiog suzavejo mane. Sakykit, ar labai sudetingas rastas? ir ar butu panasiai grazu is moheros su sintetika? g.gif
Atsakyti
pasirodysiu savo paskutinius darbelius
ax.gif
BBCODE photo for forums:
user posted image
BBCODE photo for forums:
user posted image
ir 'muselinis ' is kid moxerio
BBCODE photo for forums:
user posted image
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos gal as cia ir neitema bet reikia jusu pagalbos. gal kas galetumet patarti kaip graziai uzbaigti vaikiska kepuryte? na kad gautusi smailejantis galiukas?
Atsakyti
QUOTE(insanda @ 2010 11 01, 19:08)
sveikos merginos gal as cia ir neitema bet reikia jusu pagalbos. gal kas galetumet patarti kaip graziai uzbaigti vaikiska kepuryte? na kad gautusi smailejantis galiukas?

manau turite ilgiau pamegzti... ir nuimineti kas trecia, ar kas antra aki kol beliks 2. Reiktu pasibandyt, nuo siulu storio priklauso.


Kiek graziu nauju darbeliu prideta... wub.gif
Atsakyti
Mergaites jusu mezginiai fantastiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o cia mano salis.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti