Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Varvekliai labai gražūs. Tokie trapūs, bet šilti

O čia mano jau daug kartų matyto modelio skara

user posted image
user posted image
user posted image

Siūlai 70% vilna. 100gr-400m. Su ožiu ant etiketės. Sunaudojau beveik 2 matkiukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 27 spalio 2010 - 09:50
Saulėlydi, gražu taip, kad net žydra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 10 27, 07:02)
Nors dar ne ziema,atnesu savo varveklius (Icicles by Susanna IC)  biggrin.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image

Nuostabūs varvekliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2010 10 25, 17:12)
Merginos, negi niekas nemezget salikelio garbanelemis?Gal zinot kur rasti paaiskinimus kaip megzti?Cia toks kaip Vogels mezge...

ir as prisidedu prie susidomejusiu g.gif
Atsakyti
Esu numezgus ne vieną šaliką ir visi namiškiai jais džiaugiasi.
Šiuo metu mezgu skarą mamai. Kai turėsiu nuotraukų, įdėsiu.smile.gif
Atsakyti
Lediine - lauksim, kad ir mes galėtume pasidžiaugti biggrin.gif

ingauk, vogels - kiek jūs dėjote akių savo šalikiukams (į plotį) ? vogels tai man regis suėjo daugiau kamuoliukų, negu vienas, ar ne? Ir dar klausimas - iš kokių siūlų čia? Aš nusipirkau YarnArt Volant 50g 20m ir bandau orientuotis pagal jusiškius kas čia man išeis, nes atrodo, kad labai nedaug.
Man irgi dar neišeina su šitais siūlais - niekaip neatrenku gerųjų - blogųjų pusių (gal žinot- turi garbanotis iš vienos pusės, ar iš abiejų?). Tad einu toliau gilintis, nebent kas galit pagelbėt su kokiom nors nuorodom ar paaiškinimais. jei aš ką rasiu pirma - pasidalinsiu mirksiukas.gif smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muza: 27 spalio 2010 - 18:51
as pernai tokius mezgiau is volant ( turbut)
user posted image

user posted image

user posted image

sumezgiau po viena kamuoliuka juosteles , tuos 20 m, bet pagrinda mezgiau is vilnos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 26, 15:25)
Lusasita nugriuvau jau vien nuo spalvos.
Galėtum ir patempusi parosyt.
O jau dėkliukas mobiliakui irgi prabangus  thumbup.gif




anam puslapyje ir istempta rodziau mirksiukas.gif

va
Atsakyti
Ačiū Lusasita - aš irgi tikiuosi kažką panašaus suraityti. Paskaičiusi senesnę temą http://www.supermama...?...8112&st=440 supratau, kad geriausia dėti pagrindą (megzti su papildomu siūlu).
Beje, man labai patiko Lusasitos violetinė skara, tik per rūpestį kaip nusinarplioti ką nors nauja sau, pamiršau ir pagirti blush2.gif . Labai gražu thumbup.gif !!! saulėlydis* variantas irgi atrodo puošniai, traukia akį savo spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 10 27, 19:50)
Lediine - lauksim, kad ir mes galėtume pasidžiaugti  biggrin.gif

ingauk, vogels - kiek jūs dėjote akių savo šalikiukams (į plotį) ? vogels tai man regis suėjo daugiau kamuoliukų, negu vienas, ar ne? Ir dar klausimas - iš kokių siūlų čia? Aš nusipirkau YarnArt Volant 50g 20m ir bandau orientuotis pagal jusiškius kas čia man išeis, nes atrodo, kad labai nedaug.
Man irgi dar neišeina su šitais siūlais - niekaip neatrenku gerųjų - blogųjų pusių (gal žinot- turi garbanotis iš vienos pusės, ar iš abiejų?). Tad einu toliau gilintis, nebent kas galit pagelbėt su kokiom nors nuorodom ar paaiškinimais. jei aš ką rasiu pirma - pasidalinsiu  mirksiukas.gif smile.gif.

dariau po 6 akis, kas 3cm. Pirkau siūlus ONline Linie 194/ SOLO ( 50g-20m), tai du sumezgus matkelius šiek tiek pritrūko ilgio, norėjosi, kad dar šiek tiek kabėtų galai. Gavosi ilga, banguota žarnelė
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 19:30)
dariau po 6 akis, kas 3cm. Pirkau siūlus ONline Linie 194/ SOLO ( 50g-20m), tai du sumezgus matkelius šiek tiek pritrūko ilgio, norėjosi, kad dar šiek tiek kabėtų galai. Gavosi ilga, banguota žarnelė

Ačiū Gaudvile - tikrai padėjo susiorientuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 10 27, 09:01)
labai grazus darbas. Taip kruopsciai padarytas ir tie karoliukai, tikrai graziai atrodo.

Pritariu drinks_cheers.gif
labai labai dailus mezginukas rimusia ..kaip visada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 28 spalio 2010 - 07:42
QUOTE(ingapoc @ 2010 10 28, 07:40)
villyte, a kur Tu ten karoliukus matai  biggrin.gif ?
Jei pirmoj nuotraukoj-tai ten adateles susmaigstytos kad mezginys graziai dziunant isitemptu  smile.gif

paskutine 4 nuotrauka su karoliukais smile.gif kur sulankstytas
Atsakyti