Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

Merginos, negi niekas nemezget salikelio garbanelemis?Gal zinot kur rasti paaiskinimus kaip megzti?Cia toks kaip Vogels mezge...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karalaite28: 25 spalio 2010 - 16:13
QUOTE(agurčikas @ 2010 10 25, 16:01)
Ačiū ačiū ačiū  4u.gif

O gal galite pasiūlyti kaip apmegzti muselinį raštą? Koks tiktų kraštelis?


gal cia ką rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 25 spalio 2010 - 17:04
QUOTE(doma_ @ 2010 10 25, 17:03)
gal cia ką rasit  mirksiukas.gif


doma, jūs nuostabi smile.gif ačiū
Atsakyti
Atnešu pasirodyti violetinę skarą ax.gif

user posted image
Atsakyti

Lusasita nuostabi skara thumbup.gif
Atsakyti
Lus Skara liabai,liabai graži wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos..vis bandau nusimegzti sali museliniu rastu, bet niekaip man neiseina verysad.gif Gal kas gali paaiskinti itin primityviai kaip ten ka daryti? 4u.gif Su tuo brezinuku, kuris idetas nuskanuotas is knygutes, man neiseina..nesigauna taip graziai, kaip maciau nuotraukose verysad.gif O gal jus ten vien tom musem mezgat? Gal kas galetu mane apsviesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 25, 20:36)
Atnešu pasirodyti violetinę skarą ax.gif

user posted image

Labai graži wub.gif ir mane ji gundo smile.gif bet per sudėtingi man tokie darbai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, aš jau kelinta diena sėdžiu prie kompo ir ieško nesudėtingo raštelio, kuriuo galėčiau nusimegzti šalį, labai prašau pagalbos, išifruokit šį raštą
O čia radau be galo gražių darbų, kol kas ne mano jėgoms tai padaryti.
smile.gif
Papildyta:
nepavyko įkelti foto, gal pažvelgtumėte į 4psl,fotkę įkėlė marka 1oo, 3ias šalis rusvas ( trikampėliai)
smile.gif Ačiū, už kantrybę ir pagalbą
Papildyta:
dsc00554ih
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 25, 19:36)
Atnešu pasirodyti violetinę skarą ax.gif

Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif Kiek siuliuku reikejo tokiai skarai? cia ne plonoji mohera?
Papildyta:
QUOTE(asorty @ 2010 10 26, 07:38)
Sveikos mergaitės, aš jau kelinta diena sėdžiu prie kompo ir ieško nesudėtingo raštelio, kuriuo galėčiau nusimegzti šalį, labai prašau pagalbos, išifruokit šį raštą
O čia radau be galo gražių darbų, kol kas ne mano jėgoms tai padaryti.
smile.gif
Papildyta:
nepavyko įkelti foto, gal pažvelgtumėte į 4psl,fotkę įkėlė  marka 1oo, 3ias  šalis rusvas ( trikampėliai)
smile.gif Ačiū, už kantrybę ir pagalbą
Papildyta:
dsc00554ih

Cia mano salis smile.gif dabar po ranka turiu siek tiek kita rasta
user posted image
Skiriasi nuo maniskio tiek, kad nera pirmos akies. Na ten kur 2 isvirkscios akys as mezgiau tik viena ir geraja akim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 26 spalio 2010 - 08:06
QUOTE(enkuL @ 2010 10 25, 22:57)
Sveikos, merginos..vis bandau nusimegzti sali museliniu rastu, bet niekaip man neiseina verysad.gif Gal kas gali paaiskinti itin primityviai kaip ten ka daryti? 4u.gif  Su tuo brezinuku, kuris idetas nuskanuotas is knygutes, man neiseina..nesigauna taip graziai, kaip maciau nuotraukose verysad.gif O gal jus ten vien tom musem mezgat? Gal kas galetu mane apsviesti? 4u.gif

1 eilė. 2 akys krastinės, muselė iš 5 akių, 1 gera akis, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė ir t.t., gale 2 kraštinės akys.
MUSELĖ - išmegzti gerąją akį iš viršaus per 5 akis, akių nenukeli nuo virbalo, o daryti užmetimą ant dešiniojo virbalo, tada vėl išmezgi gerąją akį per tas pačias nenukeltas akis, vėl užmetimas ir vėl išmezgi per tas pačias nenukeltas akis - ant dešiniojo virbalo gaunasi 5 akys išmegztos iš 5 akių. Tada jau nukelti tas išmegztąsias akis nuo virbalo.
2 eilė. blogosiom akim
3 eilė. blogosiom akim
4 eilė. blogosiom akim
5 eilė. 2 kraštinės akys, 3 geros akys, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė, gera, muselė, gera ir t.t., gale - 3 geros, 2 kraštinės.
6, 7, 8, eilės blogosiomis
9 eilė kaip ir pirma.

Gaunasi muiselės šachmatiškai. Muselės gražiau atrodo, kai mezgasi su didesniais virbalais, kokiu 6 ar 7 (kitos išvis mezga 10), aš tai 7 mezgu arba 6 ax.gif

Na, nežinau kaip aiškiau dar paaiškinti, pasibandykit mažą pavyzduką, turėtų išeiti. mirksiukas.gif
Manau, kad kiekvienos temos pirmame Psl. reiktų muselių aprašymą įkelti, nes pastoviai visos klausia ir klausia, jau kokį šeštą ar septintą kartą rašau to rašto paaiškinimą. Gal tada būtų lengviau rast, kai būtų pirmame puslapyje blush2.gif

Na stai keletas museliniu mirksiukas.gif dar ir spalva daug ką daro
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 26 spalio 2010 - 08:26

Grįžtant prie muselių smile.gif, kaip sutvarkyti galus, jau idėjų turiu daug, o kaip jūs apdailinat šonus? Ar nieko nedarot?
Atsakyti