Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... X tema

QUOTE(pieniu pieva @ 2010 10 24, 16:55)
Cia be galo grazus darbas. As ir sau tokio noreciau. Bet deja, man apie toki tik pasvajot. Nemoku graziai megzti, tik nerti, o cia megztas ponco. O dar kaip tuos rankogalius ismegzti, tai man visai tamsus miskas blush2.gif

čia pati idėja, schemos, juk galima ir nusinert kažką panašaus
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 24, 16:50)
čia ne 6 metų mergytei bet pati idėja, man jis be galo gražus

aš panašius du numezgiau mažoms mergytėms tik be gobtuvo tai sakė kad nešiojasi tas modelis labai patigiai nes nesisuka apie galvą ir laikosi vietoje o ir žaidžiant netrukdo vaikui ka nors paiimti nes tie rankogaliai viska prilaiko
user posted image
o kitas ant manekenės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 24 spalio 2010 - 16:14
QUOTE(Selga @ 2010 10 24, 13:32)
Na negaliu aš į šitą temą ateit, oi negaliu- tiek gražybių primezgusios merginos  wub.gif O jau Villytės šaliai- pamatau jos darbus ir ... susileidžiu blush2.gif  ax.gif ... Meistrė ji šioj temoj ir nekitaip nepavadinsi! thumbup.gif

Audžiu mintį, kad rasiu laiko ir aš kada panašiam šaliui, kaip jos pirmasis, mėlynas, nusimegzt, nors dabar kelio per darbus nematau verysad.gif .

Sakykit, Villyt, o kokios sudėties Kidmoherą jūs paprastai perkat?  blush2.gif  4u.gif

O jetus, aciu uz tokius ivertinimus. tai daugelis mezgeju mezga tokius salius, nemanau, kad as cia esu kazkuo geresne uz kitas, bet vistiek malonu girdet tokius zodzius blush2.gif
As perku italiska kidmohera, 85 % mohera, 15 % poliamidas. ax.gif
Atsakyti
dar vienas šalikėlis garbanius, tik dabar vyšninis blush2.gif bet kažkaip su blicu fotkėj jis labiau primena raudoną g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 10 24, 19:38)
dar vienas šalikėlis garbanius, tik dabar vyšninis  blush2.gif bet kažkaip su blicu fotkėj jis labiau primena raudoną  g.gif


simpatskas salikelis, reiks kada nors ir man isbandyt tuos siulus wub.gif
Atsakyti
sveikutes as irgi pasidalinsiu savo darbeliais biggrin.gif smile.gif

http://public.fotki....-darbo-megzti-/
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 24, 20:59)
sveikutes as irgi pasidalinsiu savo darbeliais biggrin.gif  smile.gif



labai gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 24, 16:12)
aš panašius du numezgiau mažoms mergytėms tik be gobtuvo tai sakė kad nešiojasi tas modelis labai patigiai nes nesisuka apie galvą ir laikosi vietoje o ir žaidžiant netrukdo vaikui ka nors paiimti nes tie rankogaliai viska prilaiko
user posted image
o kitas ant manekenės
user posted image


Be galo grazu, noreciau ir as taip moketi megzti, bet man mezgimas kazkaip nedailiai iseina, nesinori nei siulu gadinti. O kiek laiko mezgei sita grozi?
As zadu nerti, jau susiradau ir modeliuka ir ilgi issiaiskinau. Nersiu 2 staciakampius o po to juos sujungsiu. Staciakampiu plotis 39 cm. Tai dabar mastau, kokio ilgio pynele man nerti pradedant, nes nerinys juk siaureja neriant. Tai sakau, jei nunerciau gal kokiu 45 cm. pynele, po to susitrauktu man iki mazdaug 40. Gal kokios nerejos su patirtimi zino?
Atsakyti
Kad nenert dviejų stačiakampių, galima vieną kvadratą su skyle vidury nert bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2010 10 24, 20:14)
Be galo grazu, noreciau ir as taip moketi megzti, bet man mezgimas kazkaip nedailiai iseina, nesinori nei siulu gadinti. O kiek laiko mezgei sita grozi?
As zadu nerti, jau susiradau ir modeliuka ir ilgi issiaiskinau. Nersiu 2 staciakampius o po to juos sujungsiu. Staciakampiu plotis 39 cm. Tai dabar mastau, kokio ilgio pynele man nerti pradedant, nes nerinys juk siaureja neriant. Tai sakau, jei nunerciau gal kokiu 45 cm. pynele, po to susitrauktu man iki mazdaug 40. Gal kokios nerejos su patirtimi zino?

pirma mezgiau gal savaitę nes kol išsiaiškinau kas ir kaip (pirmesnis buvo tas kur ant mergaitės) o antrąjį numezgiau per kokias tris dienas nes abu panašuaus dydžio ir iš tokiu pat siūlų (storis 100gr -300metrų) o siūlų susinaudojo 2,5matkelio tai ir netrukau ilgai megzti kadangi mezgiau nuo viršaus vis platindama kaip reglaną o ne taip kaip buvo pateikta orginaliame aprašyme tai apačios plotis gavosi toks neprognozuojamas pradedant. tuo pačiu principu galima ir nerti (ne viena yra nėrusi krikštynų skraistę tai čia lygiai tas pats) tik reikiamoje vietoje yra dar primezgami rankogaliai. kai išsiaiškinau kas ir kaip čia tai pasirodė kur kas paprasčiau nei megzti megztini nes nereikia tiksliai žinoti kurioj vietoj pažastys ir pan.
o kiek susitrauks nėrinys tai galit paskaičiuoti pavyzduką nusinėrus ir išskalbus (jei siūlai pokštą padarytų)
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 10 24, 19:38)
dar vienas šalikėlis garbanius, tik dabar vyšninis   blush2.gif bet kažkaip su blicu fotkėj jis labiau primena raudoną  g.gif
user posted image

Labai grazu...
Gal galetumet paaiskinti kaip mezgete si salikeli?Nusipirkau siulu,o normaliai nesigauna:(parduotuvej rode,o namie kazkaip nesigarbanoja man:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karalaite28: 24 spalio 2010 - 21:39
QUOTE(savitre @ 2010 10 24, 17:12)
aš panašius du numezgiau mažoms mergytėms

labai simpatiškas.
Atsakyti