QUOTE(ilmaroman @ 2014 06 27, 19:50)
Įdomi diskusija
Taigi, sutinku su Jūsų teiginiu, kad šios dvi lazerių rušys, tiksliau jų veikimas, yra panašus, bet tik tokiu atveju, jeigu lyginame su kitomis kūno plaukelių šalinimo sistemomis, tokiomis, kaip pavyzdžiui, impulsinės šviesios aparatai. Kitokiu atveju kategoriškai nesutinku, kadangi skirstymas lazerių į tam tikras rūšis (kaip kad diodinis, aleksandrito ir pan.) netenka jokios prasmės. Na, o tos rūšys yra juk ne šiaip sau, nes kiekviena jų, paprasčiausiai tariant, yra labiausiai skirta tam tikrai odos ir plaukelių spalvai, struktūrai. Diodinis lazeris neretai yra vadinamas ta tarpinė grandis (rūšis), kuri tinka nebūtinai tik šviesesniai odai ir tamsiam plaukui. Kaip pati minėjote, aleksandrito lazerio skleidžiama banga geriausiai sugeria plaukelyje esantį melaniną. Tai jo stipriausias pranašumas, sutinku. Tačiau noriu atkreipti dėmesį ir,ko gero, nesuklysiu pasakydama, kad su juodais plaukeliais, kuriuose ir yra daug melanino, puikiausiai susidoroja visi lazeriai. Tai tobulas atvejis greičiausiai visoms plaukelių šalinimo sistemoms, tame tarpe ir toms, kur gali būti ir yra naudojamos namuose. Juk turime čia ne vieną narę, kuri su tokiais plaukeliais susitvarkė tiesiog namuose, tiesa? Net turime nuotraukų su pasiektų rezultatų užfiksavimais.
Bet kodėl visa tai rašau. Problema tame, kad ilgainiui, atlikus keletą procedūrų, beveik visiems žmonėms plaukeliai, kurie dar auga, pasikeičia. Jie tampa šviesesni, retesni, silpnesni ir pan. Ir kas tada? Aleksandrito lazeris, trumpai tariant, jiems tampa ne visai veiksmingas, nes juk jis geriausiai reaguoja į plaukuose esantį melaniną, o plaukas vis šviesėja ir šviesėja. O tai toli gražu nėra kliūtis diodiniams lazeriams, įdegusi oda taip pat.
Tai kodėl gi nepasirinkus lazerio, kuris iš esmės nuo A iki Z gali pagelbėti tokioje situacijoje. Nereikia niekur blaškytis, galvoti, ar čia jau metas kažką keisti, ar dar galima palaukti ir pan. Nesakau, kad čia visiems taip tinka 100 %, nes nėra universalaus ir visiems tinkančio vieno vienintelio lazerio, kokios rūšies jis bebūtų.
Bet esminis principas ir yra toks, kitaip užsienyje jau seniai nebūtų susiformavusi praktika, kad tos įstaigos, kur pradžioje pradėjo dirbti tik su aleksandrito lazeriai, pradeda ilgainiui teikti paslaugas ir diodiniais lazeriais arba ieško dar kitų variantų.
O dabar dar labai trumpai apie tai, kodėl LightSheer Duet lazeriui pakanka tiek galingumo, kiek yra ir tikrai nereikia daugiau. Jau bandžiau tai aprašyti, bet paprasčiau jeigu parodysiu, kaip tai veikia vizualiai.
O apie klaidinimą, tai turėjau omenyje tai, kad visiškai neturėdama jokių pagrįstų įrodymų teigiate apie kažkokius kažkokio lazerio super efektyvumus, kuriuos net sugebate išmatuoti dešimtimis. Jeigu jie būtų vienodų techninių parametrų, turiu omenyje ne tik veikimo principus, rūšį, pačias galvutes, bangos ilgius ir t.t., tai tada sutikčiau, kad galima objektyviai išmatuoti efektyvumą, bet dabar, deja, tai neįmanoma. O vadovautis vien tik skaičiais šioje situacijoje, labai gaila, bet tikrai neįmanoma, nes tai neatspindi realybės.
Tarp kitko, rašant kilo tokia gyvenimiška mintis - jeigu jums reikia pieno, kuris yra 2,5 proc. riebumo,juk neperkate grietinės, kuri yra 25 proc. riebuvo vien dėl to, kad ji riebesnė. Nors abu ir yra pieno produktai Svarbiausia, adekvačiai įvertinti situaciją ir pasirinkti tai, ko reikia konkrečiu atveju