Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

Liūdesyte, nenusimink. Pasidėk, juk greitai priaugs mergytė rūbelį.Tada su kokiu džiaugsmu apvilksi. Bus kaip naujai megztas. Man dažnai taip būna. Bet vaikai juk greitai auga.Svarbu, kad ne per ankštą numezgei. nono.gif , nenusimink, geriau mums įmesk nuotraukytę,mes įvertinsim.
Atsakyti
QUOTE(jutta @ 2007 01 23, 13:21)
pabandyk biškį patrinti, gal padės g.gif


Tryniau, nepadėjo..
Daugiau niekada nepirksiu merino vilnos verysad.gif

Žiūrėsiu kaip išdžius kaip atrodys...
O nuotraukytę padariau prieš skalbdama, bet iš fotiko negaliu iškelt...
Atsakyti
QUOTE(Liūdesytė @ 2007 01 23, 12:17)
Nu pavariau dar karštesniam vandeny- nei susivėlė, nei susitraukė....
Gaila, kad darbas šuniui ant uodegos..... verysad.gif

niu tikrai neliudek mirksiukas.gif friends.gif juk dar galesi panaudoti, svarbu kad nesusitrauke i mazesni nei buvai numezgus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 01 23, 19:07)
niu tikrai neliudek  mirksiukas.gif  friends.gif juk dar galesi panaudoti, svarbu kad nesusitrauke i mazesni nei buvai numezgus  mirksiukas.gif

Čia tai jau jo drinks_cheers.gif mano vaiko liemenė susitraukė biggrin.gif dabar liko lėlei suknelė lotuliukas.gif
Atsakyti
Apsilankykite ir cia:
http://www.boutondor...e...&Detail=686
Atsakyti
Gaila tik kad schemuciu nera. Bet tos, kurios mezga, manau ir "is akies" nusimegs. Bent jau man tai kazkas panasaus gaunasi. O dar pakoreguoju pagal save. Tai rezultatas buna puikus.
Atsakyti
Grytute, tikrai graziu modeliuku idejai!!!! bigsmile.gif as kelis issisaugojau... bet tai dauguma masina megzti, ania?siaip su virbalais mezgant toc toc nesigautu..
Atsakyti
Grytute, liuks liuks liuks! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 24, 20:04)
Grytute, liuks liuks liuks!  thumbup.gif



Aciu biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(boruzzze @ 2007 01 24, 19:14)
Grytute, tikrai graziu modeliuku idejai!!!! bigsmile.gif as kelis issisaugojau... bet tai dauguma masina megzti, ania?siaip su virbalais mezgant toc toc nesigautu..


Siaip tai visokiu yra. Bet truputi fantazijos ir gausis labai panasiai... Bandziau. thumbup.gif
Atsakyti
Grytute,o aprasymu ir schemu nera?Kaip faina butu jei butu blush2.gif
Atsakyti
Ten, kur ideju ieskojau, aprasymu nera. unsure.gif Tik siaip modeliukai. Bet kai kurie rastai tikrai matyti. Juos lengvai ismezgiau. Na, o kitus dar bandysiu israsti. g.gif Pabandysiu surasti kai kuriu rastelius. Kazkur nusipiesusi esu. Idesiu, jei rasiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, rubeliu brezinuku as net nedarau - pasiimu koki rubeli - issimatuoju. O visa kita - is akies. Mociute taip ismoke, tai su breziniais net neprasidedu. Nors pabandyti reiketu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2007 01 24, 20:01)
Ten, kur ideju ieskojau, aprasymu nera.  unsure.gif Tik siaip modeliukai. Bet kai kurie rastai tikrai matyti. Juos lengvai ismezgiau. Na, o kitus dar bandysiu israsti.  g.gif  Pabandysiu surasti kai kuriu rastelius. Kazkur nusipiesusi esu. Idesiu, jei rasiu.  mirksiukas.gif
Papildyta:Beje, rubeliu brezinuku as net nedarau - pasiimu koki rubeli - issimatuoju. O visa kita - is akies. Mociute taip ismoke, tai su breziniais net neprasidedu. Nors pabandyti reiketu.  g.gif
Aš irgi nedarau iškarpų drinks_cheers.gif Kartais gaunas, kartais tenka permegzti. Net nežinočiau, kaip iškarpą daryt ir pagal ją megzti... blush2.gif
Atsakyti