Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(Sraunius @ 2006 12 27, 15:50)
Sveikos, merginos  4u.gif
Norėčiau pasiteirauti štai ko: kokio modelio megztinukai yra patogiausi ką tik gimusiems? Ar per priekį susagstomi nespaus pilvuko, jei netyčia apsiverstų? Ar sagutės pečių linijoj yra patogios perrenginėjant?
Labai lauksiu atsakymo.

labas,as mezgijou su sagutem peciu linijoj,ir gana patogu thumbup.gif ir man ir maziukui,net golfiu naudojou no paciu pirmu dienu.
Atsakyti
www.foto.lt (prisijungimas: Afre, slaptažodis: mergele06)
nu ir aš pasirodau su savo darbeliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [LTU]Afre: 02 sausio 2007 - 14:01
O cia mano

http://public.fotki.com/Zhuvycia/
Atsakyti
Va ir aš pagaliau kartą turiu ką parodyti biggrin.gif
Viskas megzta be schemu, eksperimentuojant ir fantazuojant smile.gif

Šiltas kostiumukas žiemai ir sarafanas
http://s20.photobuck...kostiumelis.jpg
Neleido įkelt nuotraukų, teks žiūrėti Photobuckete verysad.gif
Atsakyti
Na jau gyriausi, pagyrų puode ax.gif bet ir cia tinka, Kostiumėlis mano mažajam.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 01 05, 19:40)
fainas megstines pas sunu  thumbup.gif
Koke siulai ir kiek gr.reike (amz.kaip tavo sunu)



Siulai Eroica (tokie pusvilniai, parduodami po 50g., labai malonus megzti), o reikejo lygiai 350 g.


Papildyta:
QUOTE(sigita @ 2007 01 05, 22:45)
Na jau gyriausi, pagyrų puode  ax.gif  bet ir cia tinka, Kostiumėlis mano mažajam.

user posted image



O cia kaip, pati siuvai? Viska, ir aplikacija. Pagal iskarpas ar is galvos?
Tik kelnyciu nesimato, jei kostiumelis.
Atsakyti
Siūnu ir sukerpu pati. kelnyčių iš karto nedėjau, nes nemoku sumažinti nuotraukų ax.gif Kelnytės šviesiai mėlynos spalvos su tamsesniu juosmenėliu ir apačiomis. Aplikacija irgi dariau pati tik iš interneto išsiėmiau vaikų mėgstamą herojų, iš multikų. dabar planuose ryškiai geltonas su rusva spalva kostiumėlis.



Atsakyti
Pabandysiu dar kartelį smile.gif

Sarafaniukas
user posted image

Kostiumukas ir Akvilė smile.gif
user posted image
Atsakyti
Idejau dar nuotrauku... Noriu pasakyti, kad zmogu kai apseda kas, tai jis nemato ribu... biggrin.gif Mat, visus sios darbelius (+ dar 3 kepres ir 3 salikai) numezgiau per 2 men smile.gif

http://public.fotki....iste-kamelijai/
Atsakyti
O čia mano dukrytės komplektukas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri galit pamokyti kaip padaryt bumbulą ant kepurės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačiukė @ 2007 01 10, 17:43)
Sveikos. Gal kuri galit pamokyti kaip padaryt bumbulą ant kepurės 4u.gif



Oi, prosche prostogo: issikerpi du (geriau kartoninius) ratukus, kad butu siek tiek didesni uz norimo bumbulo dydi. Ju viduryje iskerpi po antra nedideli ratuka (kuo skyle bus didesne, tuo labiau sumazes bumbulas). Tada imi kuo ilgiausia siula, iveri i didele adata ir abu tuos apskritimus vynioji aplinkui, t.y. kisi siula pro skyle, istrauki, apvynioji krasta, ir vel kisi ir t.t. Apvynioti reikia labai daug, kad visiskai nesimatytu popieriaus ir dar butu sluoksnis is 2-3 siulu. Tada paimi mazas astrias zirklutes ir perkerpi atsargiai visus tuos sluoksnius ties kartoniuku isoriniu krastu. Ka perkerpi, siulai issiskiria, tada paimi kita ilgesni siula ir kelis kartus kuo stipriau visus siulus surisi. Surisimo siulas turi ilisti tarp abieju kartoniuku. O tada kartoniukus perkerpi, kad galetum nuimti ir iskedeni siuliukus. Nelygiai islindusius nukerpi, palygini, ir gatava! Tikiuosi, aiskiai parasiau g.gif


Atsakyti